Skocz do zawartości

Facebook Errorhead.pl

Obserwuj nas na Facebooku!

Obserwuj

Głosuj na nasze serwery!

Głosuj już teraz i pomóż w rozwoju serwerów

Zagłosuj

Zostan adminem na naszych serwerach!

Szybka rekrutacja jest otwarta

Złóż podanie!

Zgłoś błąd w stylu!

jeżeli widzisz jakieś błędy na forum, daj nam znać!

Zgłoś

Nie ma czasu na wyjaśnienia

Dołącz do nas lub zaloguj się, aby tworzyć z nami coś pięknego

Azir

[KOSZ]Spróbuję

Rekomendowane odpowiedzi

Azir

* Nick: Azir'
* Kilka słów o sobie: Nazywam Się Mateusz. Jaki jestem? To raczej nie mi to oceniać, więc oceńcie sami. Interesuję się sportem oraz grami komputerowymi, takimi jak Metin czy wszelkiego rodzaju gry z Torrentów. Słucham Hip-Hopu oraz Rapu, najlepiej z zagranicy np. Niemcy, Francja i Stany Zjednoczone. Moim ulubionym wykonawcą jest oczywiście śp. 2Pac (ten na profilowym). Moją pasją jest granie w piłkę nożną w amatorskim klubie. Życie czerpię garściami i przez to popełniłem wieleee głupot przez które miałem dużo problemów, ale ich nie żałuję :)

* Na jakiej wersji CS'a chcesz pełnić ową funkcje [CS:GO/CS 1.6]?: 1.6
* Czy pełniłeś już kiedyś podobną funkcje?: Nie
* Umiejętność sprawdzania i rozpisywania demek [0-10]?: 6
* Czy i jak radzisz sobie z rozwiązywaniem konfliktów?:  Zależy jaki jest to problem i jakie są to osoby. Musiałbym wysłuchać obie strony i dojść do kompromisu aby wszystko było w porządku. Staram się aby każda osoba była zadowolona i nie poszkodowana.
* Dlaczego chciałbyś zostać UB Team?: Obecnie potrzebna jest pomoc na tym stanowisku, nigdy nie miałem okazji być w UB ale kiedyś trzeba. Bardzo ciekawi mnie ta posada i mam nadzieję że poradzę sobie. Skoro nie byłem jeszcze w UB mam nadzieję że z resztą ekipy rozwiążemy to razem aby nauczyć się wszystkiego po trochu. Mam też kolegę który jest w tym doświadczony i z chęcią mi pomoże ! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania oraz Naszą Polityka prywatności