Skocz do zawartości

Facebook Errorhead.pl

Obserwuj nas na Facebooku!

Obserwuj

Głosuj na nasze serwery!

Głosuj już teraz i pomóż w rozwoju serwerów

Zagłosuj

Zostan adminem na naszych serwerach!

Szybka rekrutacja jest otwarta

Złóż podanie!

Zgłoś błąd w stylu!

jeżeli widzisz jakieś błędy na forum, daj nam znać!

Zgłoś

Nie ma czasu na wyjaśnienia

Dołącz do nas lub zaloguj się, aby tworzyć z nami coś pięknego

cywil

[ZAMKNIĘTY][BLACKLISTED] Rewo

Rekomendowane odpowiedzi

cywil

* Nick: Rewo
* Kilka słów o sobie:  Na imię mi Tomek w csa zacząłem przygodę w wieku 16 lat, jestem wilekim fanatykiem tej gry, choć ostatnio brak weny na taki tryhard jak za młodzieńczych lat.  

* Na jakiej wersji CS'a chcesz pełnić ową funkcje [CS:GO/CS 1.6]?: Mogę na obu, bo to i to mam na steamie, choć nie ukrywam że w 1.6 czuję się bardziej pewny 12 lat stażu w tą grę, ale w csgo brakuję mi 2 rang do globala, grałem trochę na     faceit, oglądam mecze od 4 lat, więc raczej i z csgo bym sobie poradził 
* Czy pełniłeś już kiedyś podobną funkcje?: Tak, 5 lata temu na nie istniejącej już sieci e-leet byłem opiekunem UBT (nie reklama oni już nie istnieją od długiego czasu)
* Umiejętność sprawdzania i rozpisywania demek [0-10]?: 7 bo zawsze można się uczyć dalej jak lepiej to robić. 
* Czy i jak radzisz sobie z rozwiązywaniem konfliktów?: Raczej na spokojnie, taka ranga wiąże się z zachowaniem kultury i oceniania sytuacji na chłodno i bez emocji
* Dlaczego chciałbyś zostać UB Team?: Chcę pomóc widzę że odwołania stoją jakiś czas, a ja go mam aż nadto jestem aktualnie na L4 do stycznia i praktycznie nie wychodzę z domu i zawsze zaklądam na forum, także myślę że rzetelnie bym       wykonywał swoją funkcję.

Pozdrawiam.

• Haha 3
  • Coooooo 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
D4.ѕнα∂σω.

Na Nie.

- Doświadczenie ?

- Słabe podanie

- Aktywność.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szpeło

Na NIE

-słabe podanie 

-doświadczenie

- 12 lat stażu, 800h w cs:go i 200h w CS ? XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
roLf^
Zasłużony

Na NIE

-masz 12lat stażu 851h w csgo i 221h w 1.6 XDD (z tego co napisałeś to grasz 11lat w cs to jak 12lat stażu ?)

-słabe podanie

-doświadczenie

-aktywność

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania oraz Naszą Polityka prywatności