Zaloguj się, aby obserwować  
dopamina.

[ZAMKNIĘTY]Update CS GO 13.06.2018

Polecane posty

Dzisiaj w nocy z 12.06 na 13.06 pojawił się nowy update, który może niektórych zaskoczyć :) Czy pozytywnie czy negatywnie sami oceńcie :) 

Dla mnie duży plus jest poprawa mapy de_mirage, w końcu coś nowego pojawiło się na tej mapie. 

Więcej amunicji w m4-s również duży plus, ponieważ dobra broń i fajny rozrzut. 

Więcej informacji tu: https://izaktv.pl/update-csgo-13-06-18-ogromne-zmiany-na-mirageu-nerf-cz-75/

• Lubie to 1

Sky Boxy duży plus, będzie ogrom nowych możliwości taktycznych (smoke), nerf cz-75 masakra.

Skybox wiekszy na pewno polepszy rozgrywke , schody z tt na aparty ktore zostaly dodane tez sa dobrym pomyslem ,

Dodane nowe tekstury skrzynek sa ladne , Jedna stron connectora zostala zmieniona na plus teraz tt/ct moze lepiej zobaczyc tam przeciwnika ,

Tekstura sciany przy bs A zostala zmieniona i ladniej wyglada

Ale sa tez minusy a dokladniej nerf CZ75 i ulepszenie M4A1-S przez co wiecej ludzi bedzie grac ta bronia ktora byla juz wystarczajaco dobra

Dla mnie Update na plus

Nowe tekstury skrzynek bardzo mi sie podobaja

Schody ze spawnu tt do appartow moim zdaniem nie potrzebne

Niestety nastapil ten NERF CZ775 , i moim zdaniem super ulepszenie m4a1-s ktora wlasnie zaczolem grac  dzieki updatowi

UPDATE NA PLUS

Nareszcie Valve słucha graczy ! :) Niby aktualizacja dobra ale bez błędów się nie obeszło :) Np. Domek b w kuchni przez drewno da się rzucić molo na edward

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować