Skocz do zawartości

Facebook Errorhead.pl

Obserwuj nas na Facebooku!

Obserwuj

Głosuj na nasze serwery!

Głosuj już teraz i pomóż w rozwoju serwerów

Zagłosuj

Zostan adminem na naszych serwerach!

Szybka rekrutacja jest otwarta

Złóż podanie!

Zgłoś błąd w stylu!

jeżeli widzisz jakieś błędy na forum, daj nam znać!

Zgłoś

Nie ma czasu na wyjaśnienia

Dołącz do nas lub zaloguj się, aby tworzyć z nami coś pięknego

Riddler

[ZAMKNIĘTY]Odwołanie

Rekomendowane odpowiedzi

Riddler

Nick: Riddler

Ilość warnów: 1

Osoba, która nadała: Mjus 

Czemu uważasz, że jest niesłuszny: Uważam tak, ponieważ nie zrobiłem nic złego prócz tego jak sądzi Mjus nie dostosowałem się do punktów podpisywania podań. Wyraziłem swoją opinie dotyczącą odpowiedzi remixOOO z którą się nie zgadzałem a, że nie napisałem tego do nie go w prywatnej wiadomość, którą może odczyta a może nie to jest dla mnie dziwne. I robić za takie wykroczenie 10 reklam albo płacić SMS no nie oszukujmy się to nie zasłuży na taką typu karę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dopamina.
Zasłużony

Jako admin powinieneś znać regulamin forum.

W regulaminie jest jasno napisane: „Niedozwolone jest zwracanie uwagi innym użytkownikom, że złamali regulamin (oczywiście mowa o poście jedynie z taką treścią, jako dodatek jest to dozwolone). Od tego jest funkcja "Zgłoś odpowiedź" znajdująca się przy każdym poście.” 

A Ty upominasz go + sam pokazujesz nieznajomość regulaminu forum + robisz spam w podaniu, jest opcja edytuj. No, a na dodatek jeszcze usunąłeś notatke moderatora. Moderator dobrze postąpił bo złamałeś regulamin. Nie chcesz nie odrabiaj tego Warna, ale to Twoja sprawa. 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Riddler
1 minutę temu, the end. napisał:

Jako admin powinieneś znać regulamin forum.

W regulaminie jest jasno napisane: „Niedozwolone jest zwracanie uwagi innym użytkownikom, że złamali regulamin (oczywiście mowa o poście jedynie z taką treścią, jako dodatek jest to dozwolone). Od tego jest funkcja "Zgłoś odpowiedź" znajdująca się przy każdym poście.” 

A Ty upominasz go + sam pokazujesz nieznajomość regulaminu forum + robisz spam w podaniu, jest opcja edytuj. No, a na dodatek jeszcze usunąłeś notatke moderatora. Moderator dobrze postąpił bo złamałeś regulamin. Nie chcesz nie odrabiaj tego Warna, ale to Twoja sprawa. 

Pozdrawiam

Ty panie ja znam tylko nie mogłem znieść takiej wypowiedzi więc postanowiłem się wypowiedzieć. Ja tylko post edytowałem bo chciałem się wypowiedzieć jeszcze raz No ale nic sadzać po tym to nie będę wam płacił tylko zapłacę na serwer myśląc, że pójdzie to na jego utrzymanie. Proszę o zamknięcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
danny
Zasłużony

Na prośbę autora zamek. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
danny
Zasłużony

ZY1KJos.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania oraz Naszą Polityka prywatności