Skocz do zawartości

Facebook Errorhead.pl

Obserwuj nas na Facebooku!

Obserwuj

Głosuj na nasze serwery!

Głosuj już teraz i pomóż w rozwoju serwerów

Zagłosuj

Zostan adminem na naszych serwerach!

Szybka rekrutacja jest otwarta

Złóż podanie!

Zgłoś błąd w stylu!

jeżeli widzisz jakieś błędy na forum, daj nam znać!

Zgłoś

Nie ma czasu na wyjaśnienia

Dołącz do nas lub zaloguj się, aby tworzyć z nami coś pięknego

szubartov

[PRZYJETA]Kilka propozycji.

Rekomendowane odpowiedzi

szubartov

Siemano,  jestem tu nowy, ale zaledwie po kilku godzinkach przegranych na Arenach 1v1 mam kilka propozycji.

Po pierwsze primo: Dodanie broni takich jak aug i sg.

Dlaczego?: Bronie uważane przez wiekszość za bezużyteczne, po kilku znaczących poprawkach ze strony Valve znalazły swoje miejsce na scenie esportowej, a także są  często widywane na faceit'ach czy mm'ach. Warto poćwiczyć :)

Po drugie primo:  Zmiana systemu rang które możemy sobie wybierać, na rangi  na które należy zdobyć odpowiednią ilosć expa.

Dlaczego?:  Niby niewielka zmiana, dla niektórych rzekłbym, że kosmetyczna. Cel jeden, patrząc w tabele wiemy ile dana osoba poświęciła na grę na serwerze. Obecnie ten system nie znaczy nic, ponieważ każdy może sobie ustawić Elitę Światową i zrobić 0/0/15. Zmiana, którą zaproponowałem spowoduje, że żeby mieć widoczne w tabeli odznakę Elity Światowej trzeba będzie spędzić masę godzin na serwerze, więc będzie to swego rodzaju "rarytas" dla najbardziej aktywnych.

Po trzecie primo:  System nagród za TOP3. (np. co miesiąc, tydzień czy dwa tygodnie.)

Dlaczego?:  To łatwy sposób na zachęcenie graczy na walkę o tak zwaną "topkę", co dalej wiąże się z przesiadywaniem większej ilości graczy na serwerze. Dany "sezon" mógłby trwać np. miesiąc. Bo zakończeniu sezonu ranking byłby resetowany, a za 3 pierwsze miejsca przyznane byłby nagrody. Np Odpowiednio: TOP1 -> Vip na miesiąc, TOP2-> Vip na dwa tygodnie, TOP3 -> Vip na tydzień. Oczywiście kwestia nagród jest do dogadania. Jest to myślę również dobry krok marketingowy, bo administracja rozdając kilka vipów miesięcznie nie zbiednieje, a wręcz może pozyskać kolejne osoby, które kupią vipa.

Po czwarte primo prawie ultimo:  Dodanie prefiksu przed nickiem TOP1, TOP2, TOP3 dla graczy z topki.

Dlaczego?:  Każdy lubi się czuć wyróżnionym, więc myśle, że uhonorowanie topowych graczy na serwerze prefiksem przed nickiem nie zaszkodzi. Nic to nie zmienia, kwestia tylko wizualna, ale gracze na Arenach będą wiedziel z kim się mierzą :). Można to też wprowadzić na forum, pod nickiem pisałoby np. TOP 1 ARENA 1V1.

Po piąte primo ultimo: Zrekrutowanie administracji.

Dlaczego?: Przez te pare godzin, które grałem na serwerze (A w tym czasie udało mi się wbić TOP1) nie był dostępny żaden administrator. Na serwerze był lekko mówiąc "nieporządek". Kilka osób również podejrzanie grało, ale nie było komu tego zweryfikować. Możliwe, że trafiłem na taki okres czasu, że żaden z administratorów nie mógłbyć dostępny, tak się też zdarza, wszyscy jesteśmy tylko ludźmi.

PODSUMOWUJĄC:

Serwer ogólnie wywarł bardzo pozytywne wrażenie, grało mi się przyjemnie więc postanowiłem się troszkę zaangażować, może uda się ściągnąć kogoś na serwer.  Co do punktów powyżej, pragnę zaznaczyć że to tylko moja opinia.

@EDIT

Można jeszce dodać komunikat, że gracz został zabity z tak zwanego "noscope'a", bo komunikat wyświetla się tylko osobie, która zabije. Potem są spory czy był noscope czy nie :D

@EDIT2

Dla urozmaicenia rozgrywki. można dodać opcję grania z flashem. Flashe pojawiałyby się w ekwipunku, kiedy gracze rywalizujący ze sobą na arenie mieli ją włączoną. (Dodać jako kolejna pozycja wyświetlana pod komendą !guns)

Z fartem,

Szubartov.

Edytowane przez szubartov
  • Lubie to 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
(S)tick

Pomimo tego, że nie jestem fanem Arenek, to muszę powtarzam MUSZĘ dodać plusa za pięknie przedstawione propozycje. Oby ich realizacja nie staneła w martwym punkcie.

Z fartem mordeczko! 

• Super 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Witamina C++

Po pierwsze primo: Dodanie broni takich jak aug i sg.

Dlaczego?: Bronie uważane przez wiekszość za bezużyteczne, po kilku znaczących poprawkach ze strony Valve znalazły swoje miejsce na scenie esportowej, a także są  często widywane na faceit'ach czy mm'ach. Warto poćwiczyć :)

Po drugie primo:  Zmiana systemu rang które możemy sobie wybierać, na rangi  na które należy zdobyć odpowiednią ilosć expa.

Dlaczego?:  Niby niewielka zmiana, dla niektórych rzekłbym, że kosmetyczna. Cel jeden, patrząc w tabele wiemy ile dana osoba poświęciła na grę na serwerze. Obecnie ten system nie znaczy nic, ponieważ każdy może sobie ustawić Elitę Światową i zrobić 0/0/15. Zmiana, którą zaproponowałem spowoduje, że żeby mieć widoczne w tabeli odznakę Elity Światowej trzeba będzie spędzić masę godzin na serwerze, więc będzie to swego rodzaju "rarytas" dla najbardziej aktywnych. (Zrobione tylko ranga nie będzie się wyświetlać w tabeli, może w przyszłości się to zmieni.)

Po trzecie primo:  System nagród za TOP3. (np. co miesiąc, tydzień czy dwa tygodnie.)

Dlaczego?:  To łatwy sposób na zachęcenie graczy na walkę o tak zwaną "topkę", co dalej wiąże się z przesiadywaniem większej ilości graczy na serwerze. Dany "sezon" mógłby trwać np. miesiąc. Bo zakończeniu sezonu ranking byłby resetowany, a za 3 pierwsze miejsca przyznane byłby nagrody. Np Odpowiednio: TOP1 -> Vip na miesiąc, TOP2-> Vip na dwa tygodnie, TOP3 -> Vip na tydzień. Oczywiście kwestia nagród jest do dogadania. Jest to myślę również dobry krok marketingowy, bo administracja rozdając kilka vipów miesięcznie nie zbiednieje, a wręcz może pozyskać kolejne osoby, które kupią vipa. (Obgadam z administracją.)

Po czwarte primo prawie ultimo:  Dodanie prefiksu przed nickiem TOP1, TOP2, TOP3 dla graczy z topki.

Dlaczego?:  Każdy lubi się czuć wyróżnionym, więc myśle, że uhonorowanie topowych graczy na serwerze prefiksem przed nickiem nie zaszkodzi. Nic to nie zmienia, kwestia tylko wizualna, ale gracze na Arenach będą wiedziel z kim się mierzą :). Można to też wprowadzić na forum, pod nickiem pisałoby np. TOP 1 ARENA 1V1.

Po piąte primo ultimo: Zrekrutowanie administracji.

Dlaczego?: Przez te pare godzin, które grałem na serwerze (A w tym czasie udało mi się wbić TOP1) nie był dostępny żaden administrator. Na serwerze był lekko mówiąc "nieporządek". Kilka osób również podejrzanie grało, ale nie było komu tego zweryfikować. Możliwe, że trafiłem na taki okres czasu, że żaden z administratorów nie mógłbyć dostępny, tak się też zdarza, wszyscy jesteśmy tylko ludźmi. (Staramy się, niedługo wlatuje reklama to może będzie więcej podań.)

PODSUMOWUJĄC:

Serwer ogólnie wywarł bardzo pozytywne wrażenie, grało mi się przyjemnie więc postanowiłem się troszkę zaangażować, może uda się ściągnąć kogoś na serwer.  Co do punktów powyżej, pragnę zaznaczyć że to tylko moja opinia.

@EDIT

Można jeszce dodać komunikat, że gracz został zabity z tak zwanego "noscope'a", bo komunikat wyświetla się tylko osobie, która zabije. Potem są spory czy był noscope czy nie :D

@EDIT2

Dla urozmaicenia rozgrywki. można dodać opcję grania z flashem. Flashe pojawiałyby się w ekwipunku, kiedy gracze rywalizujący ze sobą na arenie mieli ją włączoną. (Dodać jako kolejna pozycja wyświetlana pod komendą !guns) (Dla vipa jak najbardziej)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Witamina C++

propozycja_przyjeta.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania oraz Naszą Polityka prywatności