Zaloguj się, aby obserwować  
xDaily

[ZAMKNIĘTY]Ulubiony Sport?

Polecane posty

Jaki sport jest według ciebie najciekawszy?

Dla mnie są to sztuki walki, głównie Muay Thai, K1 oraz Kickboxing.

Nożna, gram już bardzo długo :P

Przez moją ciotkę zostałam zarażona pasją do koni. Z tymi cudownymi zwierzętami miałam styczność od dziecka. Praktycznie całe moje dzieciństwo opierało się na weekendowej pomocy mojej cioci w stajni. Gdy już trochę podrosłam przyszedł czas na naukę jazdy. Bywały wzloty, upadki i nieporozumienia, w końcu komunikujesz się że zwierzęciem bez słów, jedynie za pomocą łydki i krótkich sygnałów dźwiękowych. To niesamowite czuć taką więź, zwierzę staje się nie tylko Twoim przyjacielem, ale także przewodnikiem. Z czasem przychodzi zaufanie, miłość do nieobliczalnego bytu mogącemu zabić Cię jednym ruchem. To dzięki tej przebytej drodze wiem, że zwierzęta nie są złe, są takie na jakie kreują je ludzie. Bazują na znanych im ruchach i zachowaniach,  przy tym są niezwykle inteligentne. 

Dlatego uważam, że najlepszą dyscypliną sportu jest jeździectwo. 

Pozdrawiam. 

Generalnie ja o moim ulubionym sporcie mógłbym opowiadać godzinami, mimo że nie uprawiam go od nie wiadomo kiedy. Oczywiście jest to zimowy sport - narciarstwo. Po pierwszym moim wypadzie na narty poczułem coś czego nigdy wcześniej nie czułem. Przy każdym kolejnym zjeździe zakochiwałem się w tym coraz bardziej, aż w końcu doprowadziło mnie to do dosłownego uzależnienia. Później nauka skakania ze skoczni. Nie chciałem wracać do domu ze stoku narciarskiego, potrafiłem godzinami zjeżdżać, wyjeżdżać na kolejce i znowu zjeżdżać. 

Pilka nozna, Boks , MMA 

Piłka nożna, lekkoatletyka i trochę siatkówka :)

Piłka nożna

Jeśli chodzi o grę to piłka nożna  i siatkóweczka czasem, a oglądać to uwielbiam piłkę nożną, boks i skoki narciarskie.

Napisano (edytowany)

street workout, mtb, nożna

Edytowano przez V!rtu4L

Od zawsze w moim sercu na pierwszy miejscu była piłka nożna i mimo że kocham grać w piłkę czy też oglądać mecz piłkarskie głównie Bayernu, lecz po tym co ostatnio się w Bayernie dzieje to nie wiem czy jest sens oglądać, to  akieś 6/7 lat temu spróbowałem jazdy na snowboardzie i po prostu się zakochałem. Całymi dniami mógłbym spędzać na stoku, szkoda tylko że zima trwa tak krótko. Aktualnie snowboard u mnie wygrywa i każdemu kto jeszcze nie próbował a się zastanawia, POLECAM. W razie czego w tym roku będę wyrabiał sobie instruktora na snowboard, więc zapraszam na lekcje do mnie :)

reff zapraszam do wypowiedzi, żeby się poznać bardziej :D

Brak zainteresowania tematem przez 14dni.

/zamek

ZY1KJos.png

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować