Zaloguj się, aby obserwować  
s1mpLuwa

[ODRZUCONA]skarga na LeSiU

Polecane posty

Nick: s1mpLuwa   Witam ! Zgłaszam skarge dotyczącą jednego z administratorów serwera only mirage : LeSiU. Podczas gdy rozbrajałem bombę gracz LeSiU wyrzucił mnie z serwera. Chciałbym dodać ,że czasami włącza sv_cheats 1 oraz używa wh z csgo komedą , często banuje,kickuje,mutuje ludzi bez powodu "bo mu się nick nie podoba" albo za dobrze gra lub powód bezsensowny. Bardzo chciałbym zebyś z nim porozmawiał lub zrobił coś z tym.On może powiedziec ,że kickował mnie za pisanie typ ma afk lecz był on na afku bo się nie ruszał jakieś 30 sekund ja napisałem ,że jest afk i potem żartowałem żeby poinformować ,że już nie jest.Mam nadzieję ,że zajmiesz się tą sprawą.Admini którzy są pomocni to : HarleyQuinn i Terror Kucper7 . Pozdrawiam Cieplutko 

/Jasiu

Temat przeniesiony do właściwego działu, ponadto proszę o uzupełnienie wzoru, który znajduję się tutaj -> 

Masz na to 24 godziny, w innym przypadku twój temat zostanie zamknięty.

Pragnę jeszcze dodać, że mają się tutaj wypowiadać osoby z tym związane. Osoby, które będą robiły niepotrzebny spam zostaną nagrodzone warnem.

Napisano (edytowany)

1. Nie wlaczam sv_cheats 1 tylko robi to inni administratorzy 

2. Banuje , mutuje , kickuje gdy ktos lamie regulamin 

3. Sam ostanio mowiles ze terror i harley ci przeszkadzaja a teraz piszesz ze sa pomocni

4. Wyrzucilem cie bo klociles sie z innym graczem a ze akurat zrobilem to podczas gdy ty rozbrajales bombe to byl to przypadek

5. Ten gracz nie byl afk bo afk nie ma sie na rampie

Pozdrawiam

I niech gracz @Skrrt ktory byl na serwerze wypowiedzial sie przy tym temacie i dodam jeszcze ze wyzywales go na ts gdy gadalismy a potem na czacie

Jeszcze napisales to nie w tej zakladce co trzeba i bez wzoru

Edytowano przez LeSiU
Zapomnialem o dopisaniu informacji
  • Lubie to 1

Napisano (edytowany)

1. Afk nie musi być na respie . Typ się ok. 30 sekund nie ruszał.

2.Banujesz za co ci się podoba

3.Taki nagle przypadek na ts gadaliśmy to nic nie mowiłeś nagle 1 sekunda do rozbrojenia i kick z serwera przypadek .

4.może nie włączasz lecz namawiasz innych adminów żeby to robili.

5.Są pomocni bo jak się im mówi ,że typ ma coś to idą na specta patrzeć.

To była wiadomość do Majkona nie chciało mi się jej edytować wiec zmieniłem tylko pare rzeczy i tyle.

Jest chyba takie coś jak ostrzeżenie co?

Edytowano przez s1mpLuwa

Napisano (edytowany)

1. Dobra sorry pomylilem sie masz racje

2. Banuje jesli ktos lamie regulamin (daj dowod)

3. Bo pisalem komende w konsoli zebys dostal kicka za spam na chacie i klocenie sie z innym graczem

4. Inni admini robia to kiedy chca (daj dowod) i admini maja swoj rozum wiec nawet jesli mialbym to robic to w jakim celu , a inni administratorzy chyba by tego nie robili bo to oczywiste zeby dostali ostrzezenie i widzialem jak sam latasz na noclipie :)

5. Z tym sie zgadzam bo taka powinna byc administracja ale tez nie sa swieci

Niech na ten temat wypowiedza sie gracze i inni admini OnlyMirage

Edytowano przez LeSiU

Brak dowodów, brak wzoru, brak interwencji ze strony Administracji serwera.

//Zamykam, bo robi się tylko zbędna dyskusja.

5ad78491a66d7_skargaodrzucona.png.a43f47d0ebe79104e5d7a5c2821cfc96.png

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować