Skocz do zawartości

Facebook Errorhead.pl

Obserwuj nas na Facebooku!

Obserwuj

Głosuj na nasze serwery!

Głosuj już teraz i pomóż w rozwoju serwerów

Zagłosuj

Zostan adminem na naszych serwerach!

Szybka rekrutacja jest otwarta

Złóż podanie!

Zgłoś błąd w stylu!

jeżeli widzisz jakieś błędy na forum, daj nam znać!

Zgłoś

Nie ma czasu na wyjaśnienia

Dołącz do nas lub zaloguj się, aby tworzyć z nami coś pięknego

polak122112

[ZAMKNIĘTY]Prośba o unabana

Rekomendowane odpowiedzi

polak122112

Nick na serwerze:pro100wryj
            SID/IP:STEAM_1:1:464285413/79.191.160.61
Admin, który nadał bana:konsola
Link do demka:ni ma
Link do bana:https://www.sourcebans.errorhead.pl/
Komentarz:dostałem perma bo wpisałem ''sm_test'' proszę o szybkiego unbana 

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Werni
Zasłużony

WTF?

@Mieszi. , @Johny , @: ) , @SqubiDoo , @Szajbus

• Coooooo 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Werni
Zasłużony
Napisano (edytowane)

Po co to w ogóle wpisywałeś ziomek , takie sprawy piszemy w pokoju adminów, nie publicznie. 

Edytowane przez Werni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
polak122112

taki typo powiedział do innego żeby wpisał testvip a jeszcze kolejny powiedział że beka by była jak by napisał oddzielnie i ja dla beki to wpisałem i mnie wywaliło weszłem na forum żeby zobaczyć kto dał mi bana i zobaczyłem że konsola i dobry opiekun napisał mi że niby wpisałem sm_test no i tyle 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mieszi2115
Zasłużony

Dobrze,  że przenieśliście bo to wstyd żeby admin wpisał sm_test...Nie wpisuj komend których nie znasz znaczenia, za błędy się płaci więc raczej UB nie dostaniesz. Zależy to tylko i wyłącznie od dobrego serca @Werni czy cię odbanuje czy nie.

• Lubie to 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:)
Zasłużony

To ja się też udzielę, bo zostałem oznaczony, a sama sprawa dotyczy Admina z mojego serwera. Podzielam zdanie Mieszka "za błędy się płaci". Nie polecam wpisywać komend, które nie mają W OGÓLE opisu w sm_help.. Komenda sm_test, jak sam się przekonałeś, banuje pierdyliard razy permanentnie. Pomimo tej "literówki" to nic więcej nie napiszę, bo nie ma po co. Jedynie daj nick/SteamID mi na FB na PW osoby, która powiedziała "że by była beka" jak napiszesz oddzielnie... Decyzję o UB pozostawiam Werniemu / rangom j@ i wyżej. Tyle ode mnie.

(tą część można nie czytać, bo to tylko moje przemyślenia co do Ciebie, nic konkretnego, ale chciałem to tu napisać)

Szczerze mówiąc, nie wierzę, że nie wiedziałeś co robi ta komenda, bo robi to samo co na innych serwerach. Z drugiej strony co by było, gdyby była pewna komenda dostępna tylko dla flagi Admina, która na przykład.. wywalała serwer czy coś takiego. Gracz mówiący do Ciebie "ej weź wpisz sm_acbdfeaois fajna komenda" - co byś zrobił? Pewnie byś ją wpisał. Chodzi mi o to, że jeśli czegoś nie wiesz/nie jesteś pewny to zgłoś się po prostu do osób, które co nieco wiedzą już o komendach. Ja z Szajbusem czy Squbciem nie gryzę, Johny/Mieszko też nie, więc czemu by się nas nie zapytać? Kontakt na FB ze sobą mamy, jak ja czegoś nie wiem, to pytam Mieszka. Tak po prostu powinno być. 

• Lubie to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Werni
Zasłużony

Zero skruchy , nic.

Zero litości UB nie dostaniesz.

Degra.

• Lubie to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
J4s1u
Zasłużony

temat_zamkniety.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania oraz Naszą Polityka prywatności