Sign in to follow this  
VaXeR

[ZBANOWANY]Prośba o ub

Recommended Posts

Nick na serwerze: VaXeR
SID/IP: STEAM_1:1:442365786
Admin, który nadał bana: HateYou
Link do demka: https://www66.zippyshare.com/v/hO2hAzCE/file.html    https://www66.zippyshare.com/v/42wnkq3s/file.html pobrałem wtedy demko z 29. Przepraszam za pomyłke
Link do bana: https://www.sourcebans.errorhead.pl/
Komentarz: No gram se normalnie na luzie śmieje się z HateYou który jest na spect i chyba mnie ogląda bo tam jakiś typ jęczał, że wh mam. Grałem se normalnie, czysto, podskakiwałem sprawdzałem gdzie są ludzie i później kojarzyłem miejscówki gdzie byli i dostałem bana za cheaty(?) no i trochę śmieszne bo po co miałbym cheatować xD. Miałem kiedyś tu admina i admina na mirage więc tym bardziej nie miałbym po co cheatować. Przyjdzie ktoś z lepszą rangą to od razu jest instant ban? no śmieszne. Proszę o szybkie ub bo chcę sobie pograć z kolegami :) dzięki

Edited by VaXeR
  • Like 1
  • Haha 1

4 minuty temu, VaXeR napisał:

Nick na serwerze: VaXeR
SID/IP: STEAM_1:1:442365786
Admin, który nadał bana: HateYou
Link do demka:
Link do bana: https://www.sourcebans.errorhead.pl/
Komentarz: No gram se normalnie na luzie śmieje się z HateYou który jest na spect i chyba mnie ogląda bo tam jakiś typ jęczał, że wh mam. Grałem se normalnie, czysto, podskakiwałem sprawdzałem gdzie są ludzie i później kojarzyłem miejscówki gdzie byli i dostałem bana za cheaty(?) no i trochę śmieszne bo po co miałbym cheatować xD. Miałem kiedyś tu admina i admina na mirage więc tym bardziej nie miałbym po co cheatować. Przyjdzie ktoś z lepszą rangą to od razu jest instant ban? no śmieszne. Proszę o szybkie ub bo chcę sobie pograć z kolegami :) dzięki

Chłop czysty, sprawdziłem go.

By : ),

Nie mozesz wypowiadac sie w tematach o UB dopoki BL lub Wyzsza Administracja Cie o to nie poprosza. +1

Uzupełnij wzór, gdy to zrobisz @HateYou, proszę rozpisz demko .

Edited by Werni

Pozostaje przy swojej decyzji, masz dziwne reakcje, moze masz sensiviti 10 bo na tyle to wyglada.

A co do ciebie ogurr, to ze pomagasz koledze zeby dostal ub to inna sprawa, ale to ze nie znasz praktycznie komend co wynika z demka na mapie AWP_KOX i dajesz sobie 7/8 w sm to wedlug mnie to jest smiech na sali..

Wracajac.. to w moim odczuciu nie grasz normalnie, czemu mial bys cheatowac?? A czemu inni cheatuja, nikt nie zna na to odpowiedzi. Demko pokazuje ze fakt masz pare normalnych akcji, ale też pokazuje jak obraczasz sie w magiczny sposób gdzie aż dziwne ze widzisz przeciwnika, ja bedac skupiony na obserwowaniu twojej gry nawet go nie widze, a Ty go widzisz.. niesamowite.

Edited by HateYou
By Malma,

BL poprosił o rozpisanie demka a nie o swoją opinie bądź potwierdzenie swojej decyzji. Zastosuj się do prośby.

7 minut temu, HateYou napisał:

Pozostaje przy swojej decyzji, masz dziwne reakcje, moze masz sensiviti 10 bo na tyle to wyglada.

A co do ciebie ogurr, to ze pomagasz koledze zeby dostal ub to inna sprawa, ale to ze nie znasz praktycznie komend co wynika z demka na mapie AWP_KOX i dajesz sobie 7/8 w sm to wedlug mnie to jest smiech na sali..

Dziwne reakcje?  czyli jakie bo nie rozumiem? macham? normalnie strzelam jak typa który wbił solo supreme i 9 lvl faceit XD 1 raz usłyszałem, że mam dziwne reakcje, ale dzięki dobrze o mnie znaczy :D Jakbym cheatował to bym sobie chyba nie robił nadziei pisaniem na forum o ub :D każdą akcje zdołam wytłumaczyć ;) Jak rozpiszesz demo i uznasz, że jestem odpalony możemy pójść na tsa i wytłumaczę każdą akcje :D

Edited by VaXeR

Aktualnie nie mozna, bynajmniej ja nie moge pobrac danego demka..

Gdy bedzie to mozliwe, opisze mape przed nalozeniem bana jak i mape na ktorej byl on nalozony.

Edited by HateYou
  • Sad 1

Przepraszam wiem......tutaj chłopak napisał, że bił 9 levela Faceit chodzi o mnie to ja pomogę:

**

chyba wszystko jasne... przyznał się do .....

Nie dajemy linków do innych for - najwyżej można dać screena zamazując nazwę sieci.

1 godzinę temu, קєקรเ napisał:

Przepraszam wiem......tutaj chłopak napisał, że bił 9 levela Faceit chodzi o mnie to ja pomogę:

chyba wszystko jasne...

Już spieszę z odpowiedzią drogi Pepsi to był czas gdy weszło CS go battle royal i był bug widzenia przez smoke i go miałem dostałem bana nie starałem się o ub bo wiedziałem że nie dostanę za wykorzystywanie BUGÓW w grze. I nne konto bo ponieważ pisałem z telefonu

Nie mozesz wypowiadac sie w tematach o UB dopoki BL lub Wyzsza Administracja Cie o to nie poprosza.Ostrzezenie slowne

10 minut temu, קєקรเ napisał:

Skinchanger ale tego bana na tamtej serwerowni dostałem i tak na tym moim aktualnym koncie. A faceita na cheatach się nie da wbić bo jest anty cheat. Wgl co ma moje stare konto do bana na awp że kiedyś dostałem bana za skin changera. Poza tym to nie jest moje konto nigdy takiego awataru nie miałem XD coś pomyliłeś

Edited by VaXeR

7 minut temu, קєקรเ napisał:

Zagrałem 2 rundy i strzeliłem 3 głowy za to dostałem bana zobaczyłabyś demo to byś sam się przekonał że nic nie miałem :) wgl nie nudzi ci się? XDD demko z awp powinno być brane pod uwagę a nie jakieś posty z kiedyś gdzie nic nie miałem XD nie wiesz jaka była sytuacja nie wiesz jak to wyglądało tylko dajesz dowody no XD po co miałbym sobie robić tyle trudu i pisać tego posta? Jakbym był odpalony to nawet bym się nie starał. Tam napisałem tą prośbę o ub w ub team był jakiś goldzik NIE rozpisał demka może nawet nie sprawdził. Jakbym cheatował na awp to nawet bym się nie kłócił XD i nie przyznam ci racji do tego, że cheatuje bo tak nie jest :)

Edited by VaXeR
By DEjMAN,

Kolejny spam = kolejne warny.

Demko:auto0-20190205-152056-1361850033-awp_lego_4bunkers_rebuild-_PL__ErrorHead.pl__ONLY_AWP__128TR___ws_knife_gloves__

2.runda 1:40- dziwne machniecie na glowe i powrot
11.runda-Czemu wiedzial o nim??
13.reakcja ponad proplayerowa

Z tej mapy na ktorej dostal bana.

Odnosnie tego co pisales, dostales bana za skinchangera HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAAAAAA, ciekawe jak ci to wykryli, nie miales juz czego wymyslec. Nie pisales apelacji bo nie chcialo ci sie, a moze jednak cos miales. Wtedy pokazałes za duzo twoich "umiejetnosci" to czy teraz tez tak nie bylo?? To co zrobil Pepsi sam jestem zdziwiony i zaskoczony zarazem ze znalazl Ciebie z innej serwerowni, co pokazuje ze mogles wtedy oszukiwac i klamac. Masz aktualnie na serwerze znajmoch z ktorymi grasz jednym z nich jest admin, po obejrzeniu wczesniejszych demek mozna bylo uslyszec od niego ze oszukal w swojej skali znajomosci komend (ja tez nie jestem mistrzem w tym ale nie klamie w tej znajomosci). To zdanie bylo po to zeby przedstawic ze oto ten gracz ma takiego znajomego ktory ma wyzsze prawa i pomimo (prawdopodobnie) oszukiwania w grze dalej cie kryje.

Jezeli bedzie trzeba wiecej dowodow badz tez podejrzanych akcji tego gracza postaram sie poszukac, lecz dopiero jutro. Pozdrawiam

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this