Zaloguj się, aby obserwować  
Knight

[PRZYJETE]Podanie na Moderatora - Knight

Polecane posty

u9eSHy2.png

ღ ═════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════ ღ

EdipBWy.png
» Staż na forum minimum miesiąc. 
» Minimum 16 lat. ~ (urodziny mam w sierpniu)
» Znajomość regulaminu. 
» Brak ostrzeżeń na swoim koncie. 
» Aktywność na forum. ~ (ostatnio mam troszku na głowie)
» Znajomość języka polskiego. 
» 50 sensownych postów.

bDBaF4p.png
Nick: Knight
Imię: Jędrek
Czas, który możesz poświęcić na forum: Już niedługo raczej z 2h+ dziennie
Doświadczenie: Byłem wielokrotnie moderatorem na forach, mniej i bardziej rozwiniętych, ale miałem od tego przerwę, składało się na to wiele czynników, ale nie twierdzę też, że jestem ''super'' moderatorem. Po prostu mam już lekko wydeptaną ścieżkę.
Czemu chcesz zostać moderatorem na Naszej Sieci: Jakoś mi pasuje, jak jest aktualnie, nie znam nikogo dobrze (może trochę Ewcię), ale kiedyś się w końcu poznamy. Uważam, że mogę się przynajmniej w mniejszym lub większym procencie przydam się tutaj u Was na forum.
Czy jest coś co chciałbyś wnieść na forum będąc na randze moderatora: Przydałby się notatki moderatora, bo widziałem, że @Elly musiała niepotrzebnie edytować temat użytkownika i pisać ''notatkę''. Takie coś by się przydało, bo wyglądałoby to lepiej niż wspomniana przed chwilą sytuacja + osoba by dostała powiadomienie o dodanej notatce.
Coś o sobie: To tak.. jak powyżej - nazywam się Jędrek i mam 15 lat, urodzony w sierpniu. Mam piwne oczy i brązowe włosy. Raczej nie wyróżniam się niczym specjalnym w wyglądzie poza wzrostem (jestem niski [*]). Co do charakteru. Jestem osobą dosyć leniwą i zapominalską (jeśli chodzi o sprawy w prawdziwym życiu). Nie chce mi się czegoś zrobić, wiec odkładam na później - a potem wiadomo.. zapominam. Z powodu, że jestem, można to tak ująć, nolife, więc sprawy w internecie najczęściej rozwiązuję szybko. W okolicy nie mam znajomych, więc tylko raz/2 razy na tydzień się z nimi spotkam. Poza tymi dniami jestem praktycznie ciągle w domu, więc dla mnie to nie problem zrobić coś na komputerze, w sumie lubię pracę przy nim. Wracając do charakteru to jestem także osobą spokojną, tak myślę. Nie wybucham od razu. Jestem też osobą pomocną, w miarę możliwości - w sensie, jeśli mogę - pomogę, jeśli nie - spróbuję. Myślę, że przybliżyłem wam moją osobę, a tak z ciekawości prosiłbym osoby, które przeczytały wszystko do tego momentu, aby napisały przy odpowiadaniu na moje podanie słowo: placek. Chciałbym zobaczyć czy ktoś w ogóle to przeczytał, hah.. 
Jak trafiłeś na Naszą sieć: Na Waszą sieć trafiłem przez Ewelinę, kieeeedyś napisałem jej wiadomość na jej publicznym fb, ale rzadko tak wbija, więc odpisała po długim czasie i tak sobie chwilę porozmawialiśmy, przy okazji wspomniała o tej sieci, więc przyszedłem, zobaczyłem i tak oto jestem.
Jak zachowasz się w sytuacji, kiedy nowy użytkownik spamuje w nieodpowiednich działach: Wiadomo, upominam go i mówię, aby zapoznał się z regulaminem (np. mogę podać mu też link do regulaminu).
Co zrobisz w sytuacji, kiedy jeden z moderatorów będzie prowokował innego użytkownika: Nie wiem, jak wy to robicie, ale zawsze robiłem to w ten sposób: Usuwałem prowokujący post lub wiadomość na shoutboxie i pisałem, aby się uspokoił (przed tym robiłem ss'y owej treści) i w razie braku reakcji ze strony tego moderatora zgłaszałem go osobom wyżej.
Co zrobisz gdy na Czatboxie trwa kłótnia kilku użytkowników, którzy nie zachowują kultury: Usuwam obraźliwe, wulgarne wiadomości, jeżeli takowe są i stawiam ich do pionu.
Co zrobisz gdy jeden z użytkowników nie zastosował się do wzoru, którego wymaga dany dział: Piszę post [lub notatkę - jeśli się pojawi] z prośbą, aby zastosował się do wzoru [podsyłam mu link do wzoru] i powiadamiam go, że ma na to.. przypuśćmy 24h - inaczej wątek trafia do kosza.
Co należy zrobić w przypadku, gdy konwersacja prowadzona w temacie odchodzi od sedna danego postu: Zamykam temat, aby nie wywoływać większego spamu.
Co zrobisz, gdy jeden z użytkowników napisze do Ciebie upraszając się o reputację w swoim temacie: Mówię mu, aby nie prosił o punkty, jeśli nie zadziała to nagradzam go punktem karnym :> 
Co zrobisz w sytuacji, kiedy Moderator zacznie nadużywać swoich praw: Spróbuję z nim pogadać, jeśli nie podziała to zgłaszam Wam (Adminom).
Jakie cechy powinna mieć osoba sprawująca Range Moderatora: Po prostu powinien być wyrozumiały, powinien trzymać się regulaminu, ale być też trochę elastycznym. W sensie nie powinien być sztywny i mocno trzymać się ustalonych reguł, po prostu.. z wyczuciem. Powinna to być także osoba rozgarnięta, w końcu jest ''wizytówką'' forum.

ღ ═════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════ ღ

• Lubie to 1

Napisano (edytowany)

Jestem Skłonny Dać ci szansę ! TAK

+Wiek (rodziny w Sierpniu)

+Czas na forum dla mnie może być

+Aktywność

+Podanie nie napisane na kolanie ;p

Edytowano przez Likson
  • Lubie to 1

Tutaj z czystym sumieniem jeśli chodzi o pracę Jędrka z panelem moderacyjnym mogę powiedzieć, że jest na wysokim poziomie. Wie, jak się zachować w danej sytuacji, jak postępować, w jakich sytuacjach wolno ustąpić, a w jakich nie. W końcu był przeze mnie notorycznie sprawdzany, karcony (gdy zrobił coś niefajnego). Bardzo długo wytrzymał pod moim krytycznym okiem i wiele też dzięki temu się nauczył. W związku z tym jestem pozytywniej nastawiona. Dojrzewał w roli Moderatora można powiedzieć, że na moich oczach, dlatego wiem, że nie da ciała na tej pozycji. 

Powiem czysto i bez zbędnych ceregieli.. Jeśli poprawisz swoją aktywność, będę widziała, że Ci zależy to będę jak najbardziej na tak, bo co do Twoich umiejętności i doświadczenia nie mam żadnych zastrzeżeń. Jednak poobserwujemy Was jeszcze troszkę żeby mieć pewność, że wybierzemy najlepszego kandydata. 

Pozdrawiam i życzę powodzenia. 

• Lubie to 1

Okres próbny 2 tygodnie

5ad782cc46b7e_podanieprzyjte.png.6b886c3f22cd860359737e90d00cdf51.png

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować