Skocz do zawartości

Facebook Errorhead.pl

Obserwuj nas na Facebooku!

Obserwuj

Głosuj na nasze serwery!

Głosuj już teraz i pomóż w rozwoju serwerów

Zagłosuj

Zostan adminem na naszych serwerach!

Szybka rekrutacja jest otwarta

Złóż podanie!

Zgłoś błąd w stylu!

jeżeli widzisz jakieś błędy na forum, daj nam znać!

Zgłoś

Nie ma czasu na wyjaśnienia

Dołącz do nas lub zaloguj się, aby tworzyć z nami coś pięknego

Lubuskie

[ZAMKNIĘTY][Skarga] Pepsi

Rekomendowane odpowiedzi

Lubuskie

Witam szanowną Administrację!

Przed momentem miała miejsce niemiła sytuacja jeden z Administratorów dokładnie pepsi, zbanował mnie za dawanie infa drugiemu graczowi. Słyszałem go jak był na jungli, dałem info, za co on mi narzucił, że mówię drugiemu graczowi info perfekcyjne na tsie... Przepraszam ale jeżeli tak mamy postępować i wydzierać się na drugich członków administracji to ja podziękuję. Zarzucił mi nie wiadomo co, a ja niczego się nie dopuściłem. Jeszcze mi powiedział, że ten gracz mu mówił, że gadamy na tsie, po czym ja go spytałem na chacie, a on napisał, że słyszałem krok i powiedziałem, że jest w jungli, nie rozumiem tego postępowania...

Powiem jeszcze tyle zaczał niemiło w stosunku do mnie się zachowywać, wydzierać i przeklinać w moją stronę to tyle z mojej strony dziękuje.

Pozdrawiam Lubuskie :)

/edit dopamina. 

Napisz skargę według wzoru ----> https://errorhead.pl/topic/200-wzór-skarga/

@Lubuskie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
קєקรเ

Nie przeklinałem świadkiem jest @HypeR

Dwa dowody co do TS 3 w postaci demka czyli:  Twój kolega ,,Dynia,, przyznaje się do tego, że podpowiadasz i dajesz mu info na TS3 gdzie jesteśmy na mapie.

Degrada dostanę, ale Ty również. Przekleństw nie było poczekamy na demko.

Dziękuje pozdrawiam

Edytowane przez קєקรเ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Litwin
Zasłużony

Przenoszę do działu serwera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lubuskie

Nie przeklinałeś zobaczymy na demku :)

A po drugie moim zdaniem nie powinienem dostać bana to raz. Od tego powinien byc dział na forum, żeby napisać skargę, jakąś uwagę a nie od razu banować...

Jeszcze zarzucać mi coś czego nie zrobiłem, że niby mu napisałem jak ma powiedzieć - masz dowody, że tak zrobiłem nie. Jesteś starszy ode mnie, a zachowałaś się nieodpowiednio zamiast normalnie porozmawiać, od razu skakałeś do mnie. Tyle w temacie z mojej strony.

Edytowane przez Lubuskie
  • Lubie to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Darkness
Zasłużony

Jestem swiadkiem calej sytuacji, gdy wbilem na serwer  pepsi wraz z lubuskie sie klocili o to ze lubuskie podawal info graczowi na ts'ie

i chcialbym rowniez zaznaczyc ze pepsi nie przeklinal gdy wbilem ale watpie rowniez zeby pepsi klamal z tego powodu oraz ze gracz ktoremu pepsi chcial dac bana uciekl z serwera moim zdanie bez demka sie nie wyjasni lecz bardziej przewiduje ze pespi ma racje poniewaz gracz czyli dynia sam sie mu przyznal ze lubuskie dal mu info

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lubuskie
6 minut temu, HypeR napisał:

Jestem swiadkiem calej sytuacji, gdy wbilem na serwer  pepsi wraz z lubuskie sie klocili o to ze lubuskie podawal info graczowi na ts'ie

i chcialbym rowniez zaznaczyc ze pepsi nie przeklinal gdy wbilem ale watpie rowniez zeby pepsi klamal z tego powodu oraz ze gracz ktoremu pepsi chcial dac bana uciekl z serwera moim zdanie bez demka sie nie wyjasni lecz bardziej przewiduje ze pespi ma racje poniewaz gracz czyli dynia sam sie mu przyznal ze lubuskie dal mu info

Owszem dałem mu info, że jest w jungli, gdybym dał mu perfekt info to wiadome, że od razu by po niego poszedł czy też mu strzelił przez ścianę po prostu, a chciałbym zauważyć, że gracz najpierw poszedł na bsa popatrzał side, a potem dopiero poszedł do jungli. A chciałbym zauważyć, że nie mówiłem tego na żadnym teamspeaku, dalszą decyzję zostawiam górze.

Edytowane przez Lubuskie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ERAGON
Zasłużony

Poczekamy na demko. Po jego obejrzeniu i rozmowie z administracją sieci podejmę decyzję co do waszej dwójki @Lubuskie@קєקรเ

• Lubie to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
קєקรเ

Demko do pobrania: https://liveserver.pl/hltv.php?server_id=8226&download=auto0-20190102-221241-1529114334-de_mirage-____ErrorHead.pl___Only_Mirage_____128_TK______ws__knife__gloves_____Unikat-2245.zip

11:05 Lubuskie do Dynia: poszedł na CT

11:14 Lubuskie do Dynia: cofa, cofa dźungla

11:19 Lubuskie do Dynia: stoi tam

11:28 Lubuskie do Dynia: tam po lewej stronie

11:30 Lubuskie do Dynia: wcelowany

11:32 Lubuskie do Dynia: nie wychodź

11:46 Lubuskie do Dynia: idzie idzie

12:05 Dynia odpowiada mi na pytanie skąd wiedział odpowiada: mam informatora

12:18 Dynia odpowiada: na TS3 z nim siedzę

12:25 Dynia odpowiada: No z Lubuskim

12:29 Dynia odpowiada: no z Lubuskim no mówie no

od początku gry dziwne sytuacje Dyni jak było więcej osób na serverze czułem wh. Dziwne sytuacje, zabijanie przez smouki  coś mi śmierdziało. I teraz juz się dowiedziałem skąd te przeczucia.

Lubuskie dodaje, że słyszeli mnie gdzieś tam.... a co na to demko?

Ban poleciał na Lubuskiego, za oszukiwanie nas od samego początku, Dynia uciekł z serwera.

Co do bana dla Lubuskiego przyznaję się bez bicia i z honorem nie obrażę się za degrada.

Winę obarczam siebie za to, że polecałem go jako admina przy rekrutacji.

Pozdrawiam

*P.S ajjj byłbym zapomniał o wisience na torcie z wiadomych przyczyn nie będę podawał linka konkurencji więc umieszczę screena:

https://gyazo.com/3ba34c0f539362d4ad68f96559c64d70

tam na zdjęciu podczas rekrutacji na inny server podał linka do swojego konta: https://steamcommunity.com/id/Qr2/

szkoda, że dostał VACA na tyle był mądry, że zmienił nazwę konta z nadzieją, że nikt się nie dopatrzy.

Dziękuje

Edytowane przez קєקรเ
  • Lubie to 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lubuskie

Na swoją obronę mówię tyle, że tamte konto nie jest moje, gdyż zostało dawno sprzedane, poza tym nigdy i przenigdy nie grałem na czitach. Jeżeli rozczarowałem przepraszam, przyznaję się bez bicia. Jednak co nie znaczy Pepsi, że nie musisz od razu banować tym bardziej kogoś swojego rangą, od tego są fora, albo ktoś kto jest wyższy rangą, żeby za przeproszeniem op**** taką osobę.  Czy też nałożyć na niego bana, sądzę, że żaden z graczy grających na serwerze RaVi czy też Pook's lub inni nie mogli na mnie narzekać, gdyż zawsze byłem do ich dyspozycji jak potrzebowali rady admina, bądź weryfikacji czy ktoś gra na odpalę. Tyle w sumie w moim temacie, oczekuję na werdykt góry.

Pozdrawiam :)

Edytowane przez Lubuskie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Darkness
Zasłużony

@Lubuskienie wiem kogo próbujesz oszukać ponieważ demko okazało się prawdą pepsi nie przeklinał ani nic więc daruj sobie te wymówki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lubuskie
12 minut temu, HypeR napisał:

@Lubuskienie wiem kogo próbujesz oszukać ponieważ demko okazało się prawdą pepsi nie przeklinał ani nic więc daruj sobie te wymówki

Kolego przyznałem się do błędu, daruj sobie te wymówki "trochę kultury", chyba też coś mam do powiedzenia w tej sprawie, która mnie dotyczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Litwin
Zasłużony

Proszę o spokój tutaj. Wasze komentarze są zbędne. Werdykt zostanie ogłoszony w najbliższym czasie.

• Super 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Drive
Zasłużony

Punkt z taryfikatora: 

Cytat

Podpowiadanie na TS/Steam lub innych komunikatorach - Ban Permanentny

Normalnie powinniście razem polecieć, jeden za dawanie infa, a drugi za zbanowanie osoby równej rangą. Po obejrzeniu demka i przeczytaniu całej zawartości tematu @Lubuskie zostaje zdegradowany z posady admina i dostaje bana permanentnego na serwerze. 

• Lubie to 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Drive
Zasłużony

ZY1KJos.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania oraz Naszą Polityka prywatności