Skocz do zawartości

Facebook Errorhead.pl

Obserwuj nas na Facebooku!

Obserwuj

Głosuj na nasze serwery!

Głosuj już teraz i pomóż w rozwoju serwerów

Zagłosuj

Zostan adminem na naszych serwerach!

Szybka rekrutacja jest otwarta

Złóż podanie!

Zgłoś błąd w stylu!

jeżeli widzisz jakieś błędy na forum, daj nam znać!

Zgłoś

Nie ma czasu na wyjaśnienia

Dołącz do nas lub zaloguj się, aby tworzyć z nami coś pięknego

Shu

[ZAMKNIĘTY]Ban za spam mic/chat

Rekomendowane odpowiedzi

Shu

Nick na serwerze: Shu
SID/IP:STEAM_1:1:194789347
Admin, który nadał bana: Seba XD
Link do demka: Nie ma jeszcze 
Link do bana:http://sb.errorhead.pl/index.php?p=banlist&advSearch=shu&advType=name
Komentarz: Z jakiej racji dostalem bana za to że niby spamowałem na mikrofonie lub chacie jak nawet się nie odezwałem ?:P wszedlem na 2 konto i się zapytalem dostałem odpowiedz ulany byłem więc gratuluje <3

@Drive Ja bana dostałem chyba za wybranie awp gdy  gość coś innego chciał(volume 0 polecam) . Ja na serwerach typu Dr gram od 4 lat i wiem ze na niektorych serwerach jest cos takiego ale gracz ktory gra 1 raz na serwerze i wybierze cos innego to admin powinien przynajmniej napisac/powidziec za co ma bana a w tym przypadku nic takiego nie bylo :C . A i dawanie komuś bana na 2h za skracanie gdy wszystkim daje sie na 30 minut tez jest sprawiedliwe ? :P@Seba dx to dobra masz pamiec jak dales mi tego bana z 20 minut temu :$

Edytowane przez Shu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Drive
Zasłużony

@Seba dx czekam na możliwie jak najszybsze wyjaśnienie bana 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Seba dx

Mógłbym dostać demko?Przypominam sobie że wczoraj dałem ci bana..Otóż że ban na 30 minut to najpewniej chciałem dać bana za skracanie a że daje bany przez konsole admina to zły przycisk się kliknął.Po drugie nie można mieć multi konta tym bardziej jak bana dostałeś przypominam na przyszłość :*

edit:No w sumie zgadzam się z tym skracaniem,ale przejdźmy do twojego.Już sobie ciebie przypomniałem dostałeś bana za "niespełnienie życzeń tt) gość wpisał !free bh pestki a ty mu dałeś awp i go zabiłeś i to potwierdziło kto wybrał dodam że ban dany słusznie,ale zły powód :) 

Edytowane przez Seba dx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
FafciuX

@Seba dx to że napisał do Ciebie z 2 konta nie znaczy że ma na nim CS'a i na nim gra :) Rada na przyszłość, w dalszej sprawie nie mam głosu bo nie ma demka :( 

edit mieszi

Nie wnosisz nic do tematu. Jest to już twoja druga taka sytuacja więc otrzymujesz +1 na konto. @FafciuX

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Shu

Nie wiem czy przeczytałeś to co dopisałem ale radzę się przyłożyć do krótkiej lekturki na przyszłość, mi ban minął wiec można to zamknąć ale radze powiedzieć lub napisać za coś ma bana a nie od razu wlepiać bana, bo ktoś na 2 raz tego nie zrobi :P  Wiem z własnego doświadczenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Drive
Zasłużony

W związku z zaistniałą sytuacją nie jestem w stanie nic zrobić, gdyż demka nie ma a ban wygasł. Na przyszłość @Seba dx podawaj dokładne powody banów, by w przyszłości nie pojawiały się kolejne takie sytuacje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Drive
Zasłużony

ZY1KJos.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania oraz Naszą Polityka prywatności