Skocz do zawartości

Facebook Errorhead.pl

Obserwuj nas na Facebooku!

Obserwuj

Głosuj na nasze serwery!

Głosuj już teraz i pomóż w rozwoju serwerów

Zagłosuj

Zostan adminem na naszych serwerach!

Szybka rekrutacja jest otwarta

Złóż podanie!

Zgłoś błąd w stylu!

jeżeli widzisz jakieś błędy na forum, daj nam znać!

Zgłoś

Nie ma czasu na wyjaśnienia

Dołącz do nas lub zaloguj się, aby tworzyć z nami coś pięknego

Seba dx

[ZAMKNIĘTY]Skarga na Ysajan

Rekomendowane odpowiedzi

Seba dx

Twój nick:Seba dx
Nick osoby, którą oskarżasz:Ysajan
Powód skargi:Nadużywanie rangi,chamskie odzywki do graczy,''przypadkowe bany''
Opis sytuacji:Gadamy na tsie i ktoś mu tam rozwałil domek w minecraft i pomyślał że to proboszcz (screen nie siadł z tego) i go zmutował na 739284290 bez powodu,druga akcja:Ysajan myśląc że on był pierwszy zabił strzelającego sie ''Hyper'a'',trzecia akcja:Chamskie odzywki do innych,miejwięcej jak ktoś go zabije to odrazu leci:Ty szm*to wype*rdalaj st*d masz bana(nie mam z tego screenów ale inni gracze to potwierdzą.Czwarta akcja:Przpadkowe bany.To już zauważyłem grając na OM,gdyż gracz ''I Swear she was 18'' grał podejrzanie i zabijał nam Ysajana mówił:Zaj*bie go zaraz ale k*wa ma bana,bez sprawdzania go dał mu bana,ale też dawał nam informacje o przeciwnikach drużyny przeciwnej.Dziękuje za uwage
*Dowody:Zdjęcie

Godzina i data zdarzenia:około 22

Mapa:dr_snowdream

Link:https://imgur.com/a/OBqTL0h

Demko:https://liveserver.pl/hltv.php?server_id=7736&download=auto-20181118-2128-deathrun_snowdream2_shpdr2-2201.zip

W demku jest sytuacja:

31:11-Zabijanie ''Hyper'a'' ponieważ Ysajan nie wziął deagla

Edit: @YsAjAn nie oszukujmy się ale jak każdego wyzwiesz to mówisz że dla żartów ale każdy z adminów wie o tym i dlaczego tak mało się rozpisałeś ja ci podałem 3 argumenty a ty na jeden na który prawie nie napisałem a mogłem bo wiedziałem że tak się do tego odnieszesz. Ja i kilka innych użytkowników serwera wiemy o tym że masz za słabe nerwy na admina. Lekko ktoś ciebie wyzwie a ty mu muta lub bana więc... 

Edytowane przez Seba dx
  • Lubie to 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Darkness
Zasłużony

Właśnie miałem pisać ale se daruje jak juz jest, ale jak już jest to chciałbym przynajmniej tak złożyć skarge gdy YSajan wybrał bh pestki nie zdążył wziąść deagle'a a ja zdążyłem i bez słowa mnie zabił oraz wyzywa innych graczy zarówno jak na DR tak i na OM

EDIT: @JeDi piszesz  ze gracze powinni pisac skarge tylko ze ja jestem graczem dr a adminem OM

EDIT 2: @JeDi właśnie ma bo ja nie jestem adminem na dr a skarga jest glownie pod dział dr

@HypeRCzy mógłbyś z łaski swojej przestać wiecznie dyskutować? Jesteś adminem na Sieci EH? Tak czy nie? Więc proszę Cię przestań pisać te banialuki.

// JeDi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
FafciuX

Mimo że nie przebywam za często na ts’ie i nie było mnie przy tej akcji to całkowicie popieram @Seba dx Ysajan nadużywa swojej rangi, daje bany za nic, wyzywa administracje np. Od [email protected] i mów że on by tym serwerem lepiej zarządzał, mało tego wyzywa graczy przykład wchodzi na serwer i drze jape siema dzi&mi czy coś w tym stylu. Mimo że @Seba dx za mną nie przepada popieram go i tą skargę jeżeli będzie to potrzebne cały serwer może to potwierdzić. Jeżeli będzie to potrzebne mogę poszukać filmiku jak Ysajan obraża @:) za jego plecami 

EDIT: Masz 4 odwołania od bana to chyba o czymś świadczy co nie @YsAjAn

Przepraszam za błędy pisze na telefonie. 

Dziękuje Dobranoc Społeczności❤️

Edytowane przez FafciuX

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Proboszcz

Co do tego mute , to wiedziałem że zaraz mi go zdejmie, ale byłeś pierwszy. Miał prawo się denerwować, ale bez przesady (obraza graczy i te bany)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
YsAjAn

mmmm

po pierwze @:)Nie wyzywam na serio tylko dla żartów

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szpeło

Potwierdzam, YsAjAn nadużywa rangi adminstratora.

Gdy ktoś go zabije to odrazu "ty k*rwo j*bana, śmieciu masz bana" itp.

Daje mute na "7482828" randomowe cyfry zamiast dać ostrzeżenie albo mute na 10-15 min.

Jak przejdzie mape jako drugi to zdaża się że potrafi zabić osobę która była jako pierwsza bez powodu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dopamina.
Zasłużony

Przenoszę do pokoju adminów 

@Szajbus @SqubiDoo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JeDi
Zasłużony

@Seba dx @HypeR @Yuriko to czy kolega @YsAjAn dobrze postępuje, czy nie - ocenią opiekunowie / Administracja. Ale ja jako moderator mogę Waszą trójkę ocenić na  pałę. Sprawa dotyczy ekipy EH, zupełnie sprawa wewnętrzna. To jakim prawem nadajecie publicznie na jednego z Was? Weźcie w końcu włączcie myślenie... Takie rzeczy załatwia się wewnętrznie, dajecie pole do popisu użytkownikom, aby mogli sobie twarz powycierać Adminem. Jednym z Was. Nawet jeśli źle ktoś postępuje - od tego jest opiekun, administracja... nie SKARGA na forum. No porąbało Was do reszty? Prywatnie od siebie wspomnę, że następnym razem jak będę widzieć takiego rodzaju tematy - od razu wywalam do kosza. Nie po to Administracja, Właścicielka, My modkowie staramy się, żeby ta Sieć dobrze wyglądała, żebyście Wy jednym tematem wszystko psuli, całe postrzeganie. Weźcie to do serca... nie MOŻNA tak postępować.

Btw. @Seba dx zachowanie odnośnie zgłoszenia takich nadużyć - zasługuję na bezwzględną pochwałę. Nie można przechodzić obok sytuacji, która może podchodzić pod znamiona nadużywania uprawnień. Jednak - załatwiajmy sprawy w sposób zgodny z ogólnie panującymi zasadami...

Moja wypowiedź nie kończy sytuacji odnośnie skargi... temat nie jest wyczerpany. Nie mam kompetencji do wypowiadania się w konkretnej sprawie. Jedynie proszę Was o odpowiedni tryb załatwiania takich sytuacji.

Elo!

@HypeR Ty zawsze musisz mieć coś do dodania i wiecznie musisz się wymądrzać. Jesteś adminem? Jesteś. Nie ma znaczenia na którym serwerze.

• Super 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Werni
Zasłużony

Jednym słowem, pojebało ?

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SqubiDoo
Zasłużony

Oj pogadamy sobie chłopaki w Niedziele :) 

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JeDi
Zasłużony

Na prośbę Opiekuna zamykam. Panowie ogarną temat wewnętrznie.

Po spotkaniu i ogarnięcia tematu Opiekun zobowiązał się do założenia tematu z podsumowaniem załatwienia sprawy.

ZY1KJos.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania oraz Naszą Polityka prywatności