Skocz do zawartości

Facebook Errorhead.pl

Obserwuj nas na Facebooku!

Obserwuj

Głosuj na nasze serwery!

Głosuj już teraz i pomóż w rozwoju serwerów

Zagłosuj

Zostan adminem na naszych serwerach!

Szybka rekrutacja jest otwarta

Złóż podanie!

Zgłoś błąd w stylu!

jeżeli widzisz jakieś błędy na forum, daj nam znać!

Zgłoś

Dołącz do naszej ekipy!

Szybka Rekrutacja na stanowiska forumowe jest otwarta!

Złóż podanie!

Nie ma czasu na wyjaśnienia

Dołącz do nas lub zaloguj się, aby tworzyć z nami coś pięknego

Rekomendowane odpowiedzi

W nowej odsłonie chciałbym zobaczyć ErrorHead'a w kolorystyce czarno -złotej

oraz moze jakies zamiany w logo nie mówię ,że całkiem nowe ale aby je odświeżyć

@ Lexxx na pewno musi zostać koncepcja czaszki no bo errorhead aczkolwiek myślę że na logo można by dać czaszkę ale taką przez którą leci strzał i widać jego początek na końcu głowy a co do headera dałbym tam jakiegoś Pana z karabinem który tak jakby celuje w tą czaszkę 

aa no i taka luźna porpozycja jak juz styl będzie zmieniany aby tabelka była nie wiem jak to powiedzieć "bardziej schludna" zrobiłbym też podział na serwery 1.6 i Go , aby to wyglądało tak  oczywiście w przypadku 1.6 inny  obrazek

https://imgur.com/a/FYiN8KP

• Super 2
  • Szanuję! 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • Właściciel
Lexxx
Właściciel

Ja osobiście nową odsłonę Errorhead widzę w kolorystyce ciemnej z dodatkami niebiesko-biało-szarymi w tematyce bardziej związanej z szeroko rozumianym „errorem”, jednakże to  tylko moja wizja i zadecydujemy wspólnie ^_^

• Lubie to 1
  • Super 1
Odnośnik do odpowiedzi

Gdybym to ja miał wprowadzić szablon dotyczący właśnie "errora" to motywem przewodnim chciałbym ujrzeć coś ala glitch gdzie logo ma już motyw znikania i pojawiania się.

Co do profilu chciałbym ujrzeć coś innego niż u wszystkich jakiś zwykły profil, coś ala zrobione mojego dla Was, tyle że może z jakimiś efektami? 

Profil postów ja bym zostawił bez zmian, ale to osobiście moja propozycja.

Co do samej kolorystyki ja bym chciał ujrzeć coś ala granat połączony z lekkim bordowym motywem przewodnim jako sidebary, a reszta w motywem ciemnym lecz nie czarny.

@ LexxxA proszę bardzo, w razie co wiesz gdzie mnie szukać. ;)

• Lubie to 1
  • Super 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • Junior Admin
Chumi
Junior Admin

Już wsm napisałem na pw @ Lexxx swoją wizję wielu zmian, napiszę ją również tutaj:

Wpierw, tableka jest do dość wielkiej zmiany. Jest po pierwsze zbyt duża, a patrząc na przyrost serwerów, zajmuje ona dość dużą część forum. Dlatego napewno zmniejszenie jej oraz dodanie nowego wyglądu ( @ Lexxx jak zadecydujemy o stylu forum to napiszę Ci o co dokładniej chodzi ).

Po drugie, wygląd ChatBox'a, wygląda on nieco jak zebrany z innych stron i sklejony w kupę. Nie ma odwzorowania naszego obecnego stylu w więcej niż 10%. Napewno powinien wyglądać bardziej jak część reszty, niż jak osobna Apka.

Po trzecie, wygląd paneli na forum (Wyższa będzie wiedziała o co chodzi, tzw. forums czy inaczej - działy). Są one nieco przestarzałe, i wyglądają jak na innych forach. Więcej wystylizowania w sposób odzwierciedlających nasz styl na pewno się przyda.

Po czwarte, Panele Boczne, cały ich styl wg. mnie jest do zmiany, wyglądają niektóre bardzo źle, niektóre nieco lepiej. Dla przykładu niech będzie panel opisujący profil. Jest nie równy oraz nie symetryczny. 

Dalej, legenda. Wspólnie z @ Lexxx @ Emilaa oraz @ Osa uznaliśmy, że potrzebna jest zupełnie nowa legenda. Nie pasuje ona do stylu strony. Dodatkowo, na mobilkach się strasznie rozjeżdża. Jak dla mnie potrzebne jest wykonanie jej od zera. @ Lexxx również zna moją wizję.

Do zmiany musi pójść również profil. Panele boczne, poukładane strasznie nierówno, różniące się zupełnie od innych plakietek oraz ogólnemu stylowi. Margin'y raz poukładane, raz nie. Raz zrobione w tych samych wymiarach, raz nie. Nie ma co tutaj dyskutować, strasznie źle to wygląda. Sama góra Profilu również do zmiany. Jest strasznie nierówno poukładane, nie symetrycznie oraz wyglądające panele nie pomagają temu. Wszystko wygląda, jakbyśmy robili z 10 lat, tylko zamiast robić to raz a porządnie, co rok zmienia nam się wizja, i część rzeczy różni się od siebie.

Dalej, z-indexy. Już od ponad miesiąca poprawiam wszystko co się da, jednak została tego taka ilość, że w pewnym momencie, zastanowiłem się, czy w ogóle jest sens tego. Całe szablony i CSS'y mają źle poukładane rzeczy, które trzeba poprawiać robiąc je praktycznie od zera.

Do tego, do poprawy wszystkie CSS'y i HTML'y. Rzeczy się duplikują, nie są poukładane ładnie, i dla przykładu dla profilu, rzeczy znajdują się w 5 css'ach. Rozumiem, że wiele rzeczy które są tam to var'y z innych arkuszy, ale na pewno da się to poprawić. Dodatkowo, może to poprawić czas ładowania strony, takie rzeczy jak na przykład dodanie w "load = lazy" może mieć skutek na ładowanie się obrazków na dole strony, gdzie zazwyczaj wchodzimy dość rzadko.

Kolorystyka -  trzeba zadecydować, o trzech kolorach - Główny kolor, komplementujący kolor oraz kolor akcentu. Teraz na forum poukrywane są praktycznie wszędzie kilkanaście kolorów nie mających związku z ogólnymi barwami domeny. Trzeba je wybrać, i trzymać się przy wszystkich projektach.

Jako ostatnia rzecz, menu. Przy mniejszych rozdzielczościach (jeszcze nie tak małych jak dla mobilek) rozjeżdża się ono, a rzeczy są nie tam gdzie mają być.

• Lubie to 5
  • Super 1
  • Przykro mi 1
Odnośnik do odpowiedzi
The end.
VIP

Z przyjemnością ujrzałbym ciemną kolorystykę z dodatkiem zieleni, ew. dodatek niebieskiego też by pasował. Trzymałbym się z dala od bieli - wszędzie jej pełno.

Mimo ciemnej kolorystyki w profilu dodałbym kolorów, obecnie jest ciemno, aż za ciemno. Postów bym nie ruszał, dobrze wyglądają. Pole które pokazuje użytkowników dostępnych w ciągu ostatnich 48h usunąłbym, bądź dodał możliwość zwinięcia takowego pola, nie widzę potrzeby istnienia jego. Co do tabeli, jest za duża, dodałbym do niej możliwość zobaczenia kto jest na serwerze. Po prawej stronie tabeli kolorów brakuje, a w innych częściach forum jest ich za dużo. W shoutboxie zredukowałbym topke do trzech, "strefa" czatu jest jakaś ciemna, niby jakoś wygląda ciemna kolorystyka, ale co za dużo to nie zdrowo. Panele boczne, zmieniłbym ich kolejność, wyrównałbym je do działów. Przede wszystkim uważam, że tematy powinny być na równi z czatem. Legenda grup? na sam dół ją.

Pozdrawiam,

The end.

Edytowane przez The end.
  • Super 1
Odnośnik do odpowiedzi
CzarnYY

Nowego ERRORHEAD'A chciałbym zobaczyć w odsłonie czarno-złotej z nutką czerwonego myślę że zajebiście by to wyglądało ale  to tylko moja opinia.

Jeżeli chodzi o logo powinna być pęknięta czaszka biała oczywiście z rozlaną krwią z oczu powinna wylewać się krew.

@ Lexxx

• Lubie to 2
  • Super 2
  • Szanuję! 1
Odnośnik do odpowiedzi
Jason Brody

Moja propozycja: Jaskrawe zielone kolory liczb spadających z góry i generujące co chwile nowe lliczby w różnych miejscach. Różna wielkość oraz różnorodność liczb sprawi wrażenie motywu forum dla koderów, albo może bardziej dla Error z systemu. Niżej mogą być zakładki też na zielono i litery lecą od lewej do prawej. 

• Super 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • Właściciel
Właściciel

Niebawem poinformujemy Was o zbliżających się zmianach. ^_^

• Lubie to 2
Odnośnik do odpowiedzi
  • Właściciel
Właściciel

TematZamkniety.png

Ten temat został zablokowany przez załogę forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a Moderator lub Administrator rozpatrzy go ponownie.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania oraz Naszą Polityka prywatności