(S)tick

[ZAMKNIĘTY]#66 Wieczorne Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

wieczornepytanie.png

Co sądzisz o seksie przedmałżeńskim? Czy jest to grzech? A może to tylko pierdolamento moherów, iż tak nie można bo Bogu się obrazi na nas? Dłużej nie będę się rozpisywał. Czekam na Wasze odpowiedzi. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie cała religia to mit i wytwór człowieka. Jeśli ktoś poda mi jakiekolwiek dowody których nie idzie podważyć, że Bóg istnieje to stawiam cysterny whiski. To jest tradycja, która jest przekazywana z pokolenia na pokolenie. Nikt nie jest w stanie potwierdzić tezy, że Bóg istnieje, a mądrzy księża czerpią z tego zajebiste korzyści. Podejrzewam, że za jakiś czas powstanie nowa religia,  żeby człowiek mógł sobie rzeczy których nie rozumie jakoś rozjaśnić. Tak było z mitologiami tak jest i z innymi religiami :)   

Także jak ktoś chce to może uprawiać go kiedy chce i kiedy mu wygodnie :)

• Lubie to 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak kolega wyżej, który wyczerpał cały temat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hm każdy ma swoje zdanie. Dla mnie seks definiuje w jakimś stopniu też związek. Albo jest razem fajnie figlowac albo nie... Do tego jeśli mamy iść do ołtarza byle posmakować siebie nawzajem... No to słabo. Oczywiście jeśli ktoś ma swoje zasady i przed ślubem nic, nada... No to również szanuje takie osoby. Każdy ma swój własny rozum :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak samo jak kolega wyżej. Dla mnie osoba wierząca w jakiś bogów z automatu powinna wierzyć w informacje o jakiś kosmitach czy gigantycznych asteroidach które mają zniszczyć ziemie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.