: )

[ODRZUCONA]Edycja regulaminu.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Przychodzę do Was z propozycją już nie konkursu, ale z edycją regulaminu xD  O co chodzi? Co mi nie pasuje? Tak na prawdę nie wiele. Tylko 1 podpunkt a mianowicie:

" §3. Postanowienia ogólne: k) Zabrania się wypowiadania w skargach osobom, których dana skarga nie dotyczy. Mogą się wypowiadać: składający skargę, oskarżony, ewentualni świadkowie oraz wyższa administracja danego serwera." 

Do napisania tej propozycji zainspirował mnie @Qmasz, właściciel serwera JB na 1.6. Wspomniał on na ShoutBox'ie, że ma on wiedzę na dany temat skargi, lecz nie może się wypowiedzieć, ponieważ dana skarga go nie dotyczy..  trochę bezsens, ale ok. Moim zdaniem powinno być:

"Zabrania się wypowiadania w skargach osobom, których dana skarga nie dotyczy. Mogą się wypowiadać: składający skargę, oskarżony, ewentualni świadkowie oraz wyższa administracja danego serwera. Jeśli dany użytkownik nie posiada rangi wymienionej powyżej ale ma jakąś wiedzę dotyczącą skargi np. duże doświadczenie w ocenie demek, może się wypowiedzieć jednorazowo, aby nie robić zbędnego spamu. Jest zmuszony od tego momentu używać przycisku "edytuj" za każdym razem, gdy chce dodać coś od siebie/jakiś inny dowód 

Oczywiście moja opinia, zapraszam do wypowiadania się pod tematem.

Pozdrawiam!
-ave Ja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na nie, każdy będzie myślał ze ma doświadczenie i będzie zbędny spam, masz doświadczenie to zapraszam do złożenia podania. Takie jest moje zdanie l :) 

• Lubie to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie sądzę, żeby to był dobry pomysł. Wystarczy, że mogą wypowiadać się składający skargę, oskarżony, (wyższa) administracja danego serwera oraz ktoś z BlackListed. Wiadome możliwe, że na sieci są osoby, które mają większe doświadczenie, ale wtedy może ich być za wiele. :P 

Czekamy na więcej. :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też uważam, że to zbędne, aktualny wycinek regulaminu funkcjonował na innej sieci i spisywało się bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dopamina wyjaśniła dobrze. Pozwalając wszystkim wypowiadać się w tego typu tematach okaże się, że wszyscy mają doświadczenie. 
Nie ukrywajmy ale tego typu tematu są decydujące o graczach/osobach na randze. Nie wyobrażam sobie by ktoś stracił powiedzmy admina lub nie miał możliwości grania na naszych serwerach bo ktoś pozjadał wszystkie rozumu i udaje wielce obeznanego we wszystkich dziedzinach.
Każda ranga za coś odpowiada więc jednocześnie BL byłby zbędny skoro mógłby się każdy wypowiadać w decydujących tematach. 
Nie wprowadzę chaosu do działów ani kto od czego jest. Dlatego powyższy punkt regulaminu jest niezmienny.
Propozycję odrzucam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

rqaU6NY.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.