Sign in to follow this  
s1mple

[ZBANOWANY]Odwołanie

Recommended Posts

Nick na serwerze:s1mple
SID/IP:STEAM_1:0:216582094
Admin, który nadał bana:JKS
Link do demka:Linka jeszcze nie ma demko miedzy 19:05 a 19:15
Link do bana:http://sb.errorhead.pl/index.php?p=banlist&page=1
Komentarz:Nie wiem za co dostałem bana admina zobaczył tylko 2 rundy i dał mi bana :)

Obserwowałem cię kilka rund wychodziłeś wcelowany idealnie niektóre head'y które strzelałeś były nieludzkie. Finalnie dostałeś bana za wh po akcji gdzie szedłeś na nożu na rampę a gdy przeciwnik wychylał na shift'cie wyciągnąłeś kałacha i się w niego wcelowałeś na jakąś sekundę zanim wychylił.

Ban nadany prawidłowo ,czekam na demko i wypowiedzenie innych adminów i zobaczymy czy masz hax'y czy to moja pomyłka.

//edit w skład tego bana wchodzą dwa demka mam nadzieję ,że sprawdzaliście dwa :) chodź mam wątpliwości ponieważ kolega nie dał linów :p

https://liveserver.pl/hltv.php?server_id=8226&time=1539640800 godzina 18:26-19:05 (ostatnia runda dwa ,,ładne'' head'y gdzie spectowałeś broń i nie widzę opcji jak znalazłeś tam przeciwników (może z inną rozdziałką grasz i jakimś cudem ich widziałeś)

godzina 19:05-19:48 1 runda (wychylenie na kanapkę i normalny frag),ominięcie conecta czy schodów potem szybkie wyjście na mnie z błyskawiczną reakcją(głowa przez ścianę 

2 runda wychylenie na jungle bardzo szybka pestka 

3 runda zatrzymanie się na apsach , idealne wychylenie na przeciwnika frag normlany aimowo lecz zastanawia mnie to zatrzymanie 

4 runda pójście na rampę z nożem w ręku gdy przeciwnik wychylał (na shifcie) zatrzymałeś się i przymierzyłeś w głowę 

podsumowując gdybym miał ci dawać bana 2 raz zrobił bym to ale poczekałbym na większą ilość dowodów.

//edit 2 (nwm czemu się wysłało od razu) Pod uwagę brane są czynniki takie jak wychylanie czyt. kiedy przeciwnik był przy kanapce pickowałeś z celownikiem na kanapkę kiedy na jungli pickowałeś na jungle itd. szybki czas reakcji może nie nieludzki lecz bardzo szybki w niektórych przypadkach no i to ,że zabijałeś kiedy broń bynajmniej u mnie zasłaniała wrogów)

Edited by Jks91
  • Confused 1

No nieźle brawo jks już cie dupsko nie boli płaczesz bo heda dostanies brawo dla solindnej administracjj only mirage :)

• Haha 2

@Jks91 rozpisz demko i podejrzane akcje według Ciebie

Jak dla mnie jedyna podejrzana akcja to ta na ramię ale to tez nic specjalnego.

Jak dla mnie UB

to coś odpalone? nie zauważyłem ani jednej akcji żeby to coś miało wh czy aimbota. Jedynie to płacz dziecka i niemowlaka jak go zabijałem 20 razy z rzędu + głupie komentarze w moim profilu z jego strony....

/edit dopamina.

W przypadku odwołań od bana wypowiadać się może osoba zbanowana, Blacklisted a także wyższa administracja inni użytkownicy muszą zostać poproszeni o wypowiedź w innym przypadku grozi to ostrzeżeniem w postaci warna. Ostrzeżenie słowne next razem warn @קєקรเ

• Like 1

Jak coś jks to gram na najbardziej rozciąfnietej gdy byłeś na drewnie w rogu widziałem lekko twoją głowe więc dostałeś banie :)

Admin ma jeszcze godzinę na rozpisanie demka 

51 minut temu, Malma napisał:

Admin ma jeszcze godzinę na rozpisanie demka 

Przecież jest rozpisane :D nie chciałem robić niepotrzebnego komentarza :P wolałem w 1 kom'ie rozpisać 

Mój błąd nie zauważyłam. 

Co do bana, po obejrzeniu demek w zwykłym jak i zwolnionym tempie oraz ruchach Twojego modelu widać, że używasz wspomagaczy. 
Ban zostaje.

• Confused 1

6Etscb6.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this