Sign in to follow this  
VaXeR

[ZAMKNIĘTY]Skarga na JeDi

Recommended Posts

WZÓR:
Twój nick: ็็็็็็็็็็
Nick osoby, którą oskarżasz: JeDi (tak wywnioskowuje ze sourcebansa)
Powód skargi: Kick później ban bez powodu
Opis sytuacji: Wbiłem se na serwer no i gram chyba 1rundę, sprawdzam coś byłem afk 10s ale widziałem co się dzieje dostałem kicka wchodzę ponownie i bana. Jeśli to nie był przypadek proszę o upomnienie admina :) taka sytuacja nie powinna mieć miejsca.  Proszę również o unbana.
*Dowody: Demko?

Godzina i data zdarzenia: 10-16-18 19:41

Mapa: Mirage

*Dowody w formie screena/linku do zdjęcia itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakiego nicku używasz? A no tak... nie masz nicku. Dostałeś kicka bo grałeś na nicku " " - czyli bez. Wszedłeś na serwer i wielki bulwers za co kick? Serio?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na innych serwerach tak grałem ale okej. Podczas kickowania podaj powód następnym razem gdyż do tego to służy dałbyś powód nie byłoby problemu zmieniłbym mogłeś też w grze powiedzieć ale po co się wysilać no tak, typowe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiesz dobrze, że jest komenda u@ następnym razem proszę napisz zapytanie, itp. Zamiast tego wszedłeś z wielkim bulwersem - po co to? Ważne, że sytuacja wyjaśniona.

Btw. Jakby ktoś chciał Ciebie zgłosić zgodnie ze wzorem, to by nie mógł, przy nicku puste okienko? xD Do tego panel sm_admin Twój nick buguje, z uwagi, że raz jesteś wyświetlany w liście graczy, drugi raz nie... zwróć proszę na to uwagę.

Typowym, to jest szukanie dziury w całym i roszczeniowe podejście.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ban minął sprawę uważam za zamkniętą.

Następnym razem proszę o podanie powodu bana @JeDi lecz mi też zdarzy się zapomnieć dlatego tym razem obejdzie się bez ostrzeżenia.

@VaXeR następnym razem spróbuj wyjaśnić wszystko na spokojnie bo kłótnie tylko pogarszają sprawę. Na przyszłość lepiej ustaw sobie jakikolwiek nick ( ale zgodny z regulaminem ) bo jego brak prowadzi najczęściej do problemów.

Pozdrawiam Eragon

  • Like 1
  • Nice 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this