(S)tick

[ZAMKNIĘTY]#117 Pytanie na dziś/Przypomnienie.

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym w tym temacie przedstawić obecną sytuację na naszym redakcyjnym FP. Od wielu wielu dni osoby które się zgłosiły aby pełnić tą rangę, nie podejmują żadnych działań w celu tworzenia nowych postów. To bardzo, ale to bardzo zle Moi panowie. Dlatego z dniem dzisiejszym chciałbym wam podziękować za współprace. Ale żeby sprawiedliwości stało się zadość, przedstawię liczbę postów każdego z was. Chcę wam uświadomić co mogliście zrobić, a co zrobiliście ( prawie nic ).

Posty zostały naliczane od początku miesiąca wrzesień plus dwa tygodnie nowego miesiąca. Będę wypisywał imiona, ponieważ nie znam was z nick'ów.

Michał  - 4 Posty

Mikołaj  - 4 Posty

Fabian  - 2 Posty

Reasumując, jest to stanowczo za mało jak na wasze możliwości, jak i na apetyt który powinien w miare jedzenia rosnąć. 

pytanienadzis.png

Czy jesteś zadowolony ze swojej pracy/szkoły? Chciałbyś ją zmienić? A może wszystko jest w porządku i nie potrzebujesz żadnych zmian? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak uważam moja szkoła jest bardzo dobra i choć momenty gdy mam jej totalnie dość to i tak jestem z niej bardzo zadowolony i raczej nie zamienił bym jej na żadną inną.

PS. Mikołaj nie ma już redaktora FB od dwóch tygodni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest gut majonez

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie jestem zadowolony, dlatego złożyłem szanowne wypowiedzenie umowy o pracę. Niestety dopiero od Lutego 2019 będę wolny :(

• Przykro mi 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.