Sign in to follow this  
pit273

[ODRZUCONE]Moderator

Recommended Posts

Nick: pit273
Imię: Piotrek
Wiek: niestety już 20 lat
Czas, który możesz poświęcić na forum: cały dzień spędzam przy laptopie, niestety praca tego wymaga. Kolejnym plusem jest aktywność mobilna. Także dziennie wyjdzie myślę, że lekką ręką licząc z 5h.
Doświadczenie: Posiadałem własne sieci, zarządzałem kilkoma innymi, zresztą co tu dużo mówić, wszystko co powiązane jest w najmniejszym stopniu z komputerem to moja branża. Także zarządzanie takim forum to nie jest żadne wyzwanie dla mojej osoby. 
Czemu chcesz zostać moderatorem na Naszej Sieci: Myślę, że mogę wnieść dość sporo swoim doświadczeniem i wiedzą w poszczególnych dziedzinach. Ta sieć jest dość nowym projektem i potrzeba tu ludzi ze sporym nakładem sił i jakiejkolwiek wiedzy czy ambicji. 
Czy jest coś co chciałbyś wnieść na forum będąc na randze moderatora: Na pewno pewną świeżość, myślę, że mógłbym na pewno pomóc opiekunom przy serwerach bo z tego co widzę z tym jest problem. Na forum brakuje kogoś doświadczonego kto pchnie to we właściwą stronę, kogoś kto przesunie ten pociąg na właściwe tory. Myślę, że dam radę wykonać to zadanie.
Coś o sobie: Niestety 20 lat, working student w programistyce w jednej z większych firm w Polsce. Pasjonat sztuk walki i siatkówki (obie dyscypliny uprawiałem przez dłuższy czas). 
Jak trafiłeś na Naszą sieć: Zaprosiła mnie tu Malma, można powiedzieć, że skłoniła mnie do pozostania tu na dłużej. Zaintrygowała mnie tutejsza atmosfera na forum, mam nadzieję, że się nie pomyliłem. 
Jak zachowasz się w sytuacji, kiedy nowy użytkownik spamuje w nieodpowiednich działach: Na pewno ostrzeżenie, ewentualne ukrycie postów. 
Co zrobisz w sytuacji, kiedy jeden z moderatorów będzie prowokował innego użytkownika: Mam kontakt do przełożonego moderatorów :)
Co zrobisz gdy na Czatboxie trwa kłótnia kilku użytkowników, którzy nie zachowują kultury: Będę starał się ich uspokoić, ewentualne uciszenia czy Warn'y.
Co zrobisz gdy jeden z użytkowników nie zastosował się do wzoru, którego wymaga dany dział: Edytuje posta, dodam notkę moderacyjną żeby na przyszłość zapoznał się ze wzorami panującymi w danym dziale.
Co należy zrobić w przypadku, gdy konwersacja prowadzona w temacie odchodzi od sedna danego postu: Upomnienie userów, ewentualne nakreślenie tematyki. 
Co zrobisz, gdy jeden z użytkowników napisze do Ciebie upraszając się o reputację w swoim temacie: Na pewno jej nie dostanie, zgłoszę to wyżej. 
Co zrobisz w sytuacji, kiedy Moderator zacznie nadużywać swoich praw: Tak jak parę punktów wyżej, sprawa ląduje u przełożonego moderacji.
Jakie cechy powinna mieć osoba sprawująca Range Moderatora: 

sumienność, cierpliwość, bezstronność..

 

 

 

Pozdrawiam
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na nie

- nie dawno dołączyłeś, mało postów

+ wiek i podanie estetyczne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem na nie: 

Dopiero co dołączyłeś 

Mało postów

Nie udzielasz sie w tematach

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na obecną chwilę nie

-/+ średnia aktywność

-malo kto ciebie zna na sieci

- niedawno dolaczyle+

+Wiek

-malo postów

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem zmuszony dać NIE

Pewnie zapytasz dlaczego?

Otóż dołączyłeś na naszą sieć niedawno, nie jesteś za bardzo aktywny a to na stanowisku moderatora jest bardzo ale to bardzo ważne . Moderator jest to nie tylko jak dla niektórych kolorek który świeci i sobie jest, jest on bowiem czymś co ma informować nas o tym że osoba która go posiada jest w stanie nam pomóc, zapanować nad forum a zarazem jest osobą która jest przykładem do naśladowania. A więc przechodząc do sedna, poczekaj jeszcze trochę, bądź bardziej aktywny , udzielaj się  w tematach na forum choćby nawet w takim pytaniu na dziś czy też na wieczór. Jeżeli każdy zobaczy że się starasz, udzielasz , jesteś aktywny, pomocny uwierz mi przy kolejnym podaniu będą praktycznie same TAK!

 

Edited by ♕ ηємσ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie, nie i jeszcze raz nie. Kompletnie Cie nie znam, jesteś z nami bardzo krótko, mało postów, mało rozmawiasz z nami na czatboxie. Daj się poznać, udzielaj się w tematach może wtedy będzie tak. Poza tym nie spełniasz nawet wymagań: Minimum 50 sensownych postów na forum, Staż na forum minimum miesiąc.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kim jesteś? ;d

Jestem na Nie

 - bardzo słaba aktywność w życiu sieci,

- brak wymagań,

- podanie mnie nie przekonało.

Share this post


Link to post
Share on other sites

+ Podanie estetyczne i ładne

- Czas na forum

- Mało kto Cię zna

Ogólnie za wcześnie na taki rodzaj podania. Moderator to ważna funkcja w sieci i zaufana. Moim zdaniem daj się poznać i próbuj następnym razem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chciałbym być na tak, jednakże jestem zmuszony dać Tobię kciuk w dół :( Wiele osób komentujących twoje podanie nie ma nic przeciwko jeśli chodzi o to co z sobą reprezentujesz i ile dobrego możesz przynieść dla sieci. Ale aktualnie nie jesteś w stanie niczego zaoferować z zerową aktywnością na dodatek. Jesteś tutaj zaledwie pare dni. Z twojego podania wynika że wiele możesz zrobić. Bardzo poważnym błędem z twojej strony jest składanie podania w sytuacji w której nikt cię praktycznie nie zna. Mam dla ciebie pytanie tak ogólnie. Jak myślisz, komu wysoko postawiona osoba na sieci zaufa bardziej? Osobie która angażuje się w życie forum oraz sieci? Czy temu, który jest zaledwie pare dni a obiecankami wysypuje jak z rękawa? Myślę że to pytanie jest bardzo proste. Chciałbym cię widzieć jako osobę która jest razem z nami i pomaga tej społeczności jak tylko może. Ale ludzie tutaj mają zasady. Nikt by nie wybaczył osobie która by cię przyjeła na stanowisko moderatora będąc kilka dni na forum. Ludzie tutaj dniami i nocami siedzą aby myśleć o nich jako o takich, którzy prawdziwie dobra sieci chcą. A teraz przedstawię pare podpunktów potwierdzających moją teze.

 

+ Wiek 

+ Podanie estetyczne, klarowne, przejrzyste.

- Brak zaufania wśród ważnych osób na sieci EH.
 

- Czas na forum 

- Nie spełniasz wymogów rekrutacyjnych co automatycznie skreśla cię już na starcie.

- Mała aktywność która przy randze Moderatora forum powinna skakać pod sufit.

 

Jak koledzy powyżej. Zostań z nami na miesiąc lub dwa. Niech ludzie cię poznają i spraw, aby wszystkie głosy które były dzisiaj na nie zamienić na tak w niedługim czasie. Pozdrawiam serdecznie. 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this