Zaloguj się, aby obserwować  
Myst0

[ODBANOWANY]unban :D

Polecane posty

NICK NA SERWERZE: MystO -神-

SID/IP: STEAM_1:0:169001148

ADMINA KTURY NADAŁ BANA: TRYLOGY 

LINK DO BANA: http://sb.errorhead.pl/index....Text=Mysto&Submit=Search

LINK DO DEMA:

KOMENTARZ:Nie pamiętam która runda ale było 1 vs 4 dałem 4 heady zabiłem z jungli jak pikował connect od mida nie sprawdzałem shorta bo wiedziałem że 4 jest na a i zwykle pikuje fireboxy prawo a potem lewo zabiłem z prawej na fire boxach pomyslałem że ktoś możę być pod drewnem ale nie zobaczyłem do końa cofnołem się na schody i zobaczyłem gościa pod drewnem bo on spikował zabiłem go i wiedziałem że ktoś jest na rampie bo słyszałem kroki jak byłem na midzie zabiłem i zaraz po tym dostałem bana.(Taki komentarz żeby ułatwić sprawe) ===> Jest to już mój 16 ban do tej pory dostałem z tego 15 unbanów nie udało się dostać jednego unbana z powodu plików nazwanych aim w cfg gdzie to był exec do aim_botz był to mój pierwszy ban kolejne 15 udało sie wyjaśnić na jednym serwerze dostałem 8 banów (Serwer nie nie istnieje już. Byłem na nim adminem przez 2 miesiące) na kolejnym /Drive nie reklamujemy!i 2 na innym serwerze (także nie istnieje i miałem na nim admina przez 3-4 miesiące).W csgo mam 3.324 h ranga: mg2.

PS. Sory za błedy jestem dyslektykiem. :D

Edytowano przez Myst0

No co mogę powiedzieć.
Po jednej z akcji która była bardzo dzwina wpadłem na specta zobaczyć jak grasz etc.
Po czym zobaczyłem inhuman (nieludzkie) reakcje które jak dobrze znam nie pasowały do gracza bez wspomagaczy.
Uprzednio banując skonsultowałem się z drugim administratorem który potwierdził moje obawy o Cheat'y w tym przypadku był to Aim/Trigger.
Jeżeli się mylę chodź wątpię przepraszam z góry.

Pozdrawiam

Sory jeśli nie moge pisać na czacie. Chodzi o to że się mylisz właśnie dla tego napisałem tą prośbe na innych serwerach sprawdzają pliki przez np: anydesk spoko sprawa tylko trzeba wiedzieć gdzie ludzie chowają cheaty itd. jak chcecie możecie sprawdzić ostatnio czyściłem kompa i byłem sprawdzany 28.09.2018 na ~~~ sory za reklame 

/Drive 

napisalem ci wyżej ze nie reklamujemy.. +1 na konto.

A macie jakieś  inne moteody sprawdzania bo chciał bym tego unbana bo nie cheatuje a spoko serwer

Co bym mógł zrobić żeby dostać ub ? Nie cheatuje wy uważacie że coś mam spoko serwer chciałbym jeszcze pograć a po za tym wyjaśnij mi co było podejrzane w demku ? Słyszałem gościa na rampie jak byłem na midzie a reszta to sprawdzanie tylko pozycji na których ktoś mugł być 

Edytowano przez Myst0

Wraz z @ERAGONoglądaliśmy na spokojnie i dokładnie demko. Twoje akcje padały na graczach którzy stali lub sami wbiegali ci pod celownik.

Zrozum naszą administrację. 

Przepraszam za ich pomyłkę. 

Ub sie należy. 

dzięki :D mówiłem że nie mam cheatów do zobaczenia na serwerze :D

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować