South

[PRZYJETE]Redaktor south` :)

Polecane posty

Nick: south`

Coś o sobie (zalecana dłuższa wypowiedź): Jak większość wie mam na imię Michał, mam 15 lat i mieszkam w Krakowie. Interesuję się piłką nożną, informatyką i e-sportem. Wolne chwile spędzam na forum, serwerach lub ze znajomymi grając w piłkę czy włócząc się bez celu po mieście. Jestem miły, uprzejmy (jak mogliście zauważyć), bezkonfliktowy (chyba, że z @ERAGON :x), stanowczy i kreatywny. Mam dużo dystansu i poczucia humoru więc można ze mną żartować czy nabijać się z czegoś. Nie wdaje się w niepotrzebne konflikty, staram się do nich podejść neutralnie.

Doświadczenie w roli redaktora: Pełniłem ową funkcje na starej sieci.

Dlaczego mamy wybrać Ciebie na to stanowisko (zalecana dłuższa wypowiedź): Myślę, że nie muszę się tutaj rozpisywać. @(S)tick potrzebuje jakiegoś giermka do pomocy 1f604.png  Posiadałem range Redaktora więc wiem jaki "ciężar" będę musiał dźwigać. Nie boję się większej ilości obowiązków, dlatego składam to podanie.

Przykładowe 3 prace:  Artykuły które pisałem zostały na starym forum które już nie istnieje a prace po napisaniu usuwałem więc trzeba wierzyć na słowo @ERAGON @Robert Makłowicz @Pączix, że potrafię pisać coś takiego. Przede wszystkim chcę wyręczać @(S)tick z wieczornych pytań lub pytań na dziś.

• Lubie to 1

Wszystko potwierdzam jest to osoba, która wykazuje się ogromną pomysłowością i inwencją twórczą. Jest to odpowiednia osoba na to stanowisko. @(S)tick na pewno nie będziesz zawiedziony. Jestem na tak. ????

• Dziękuje 1

Potwierdzam MIchał to jedna z bardziej kreatywnych osób jakich poznałem w cs :). Kolega świetnie sobie poradzi na tak :) :*

• Dziękuje 1

Tak

+staż

+doświadczenie jak mniemam

+chęci

• Dziękuje 1

Fakt. Poprosiłem cię tutaj na sb o to, abyś złożył podanie na redaktora. I uwierz mi lub nie ale to nie była prośba pod wpływem drugiego  browara wypitego przez moje usta. Ja naprawdę potrzebuję pewnych osób które mi pomogą. Potrzebuję przynajmniej jednej osoby która mogłaby wstawiać nawet najprostsze tematy, podczas gdy ja zajmę się bardziej rozwiniętymi aspektami działu redakcyjnego. Wiem że posiadasz mnóstwo rang. Podkreślam to ... Twoje podanie nie jest pietnastoletnim gówniarskim szałem na rangi. Ja serio potrzebuję kogoś do działu redakcyjnego. A jeśli taka potrzeba zachodzi, to widze takie osoby nawet w postaci moderatorów. Twoją osobę znam. Widze cię wszędzie i nigdzie. Twoje pomysły i tematy wzbudziły we mnie niejeden zachwyt. Jesteś bardzo fajnym użytkownikiem którego lubię i szanuję. Dlatego chciałbym abyś mi troszeczkę pomógł i tworzył przynajmniej Pytania na dziś oraz Wieczorne Pytanie. Niech za tobą pójdą inni. Niech ludzie zobaczą iż dział redakcyjny to zabawa i śmiałość w podejmowaniu decyzji. Oczywiście będę obserwował twoją działalność. Mam pod opieke nie tylko dział redakcyjny ale i również FP jest pod stałym moim nadzorem. Co do twojej osoby chciałbym abyś zaczął od małych tematów. A co dalej? To się przekonamy. 

Przypominam ci jednak iż jeśli będziesz odwalał fuszerkę, rangę zabieram i powrotu do niej nie będziesz mieć już nigdy. Raz nadszarpniętego zaufania nie da się już odbudować. Twoje podanie przyjmuję jako Redaktor Naczelny. A na jaki okres? Od jutrzejszego dnia do końca tygodnia oczekuję twojej kontynuacji Pytania na dziś, oraz Wieczorne Pytanko. Jeśli w którymś dniu zapomnisz je wstawić, automatycznie ranga zostaje odebrana. 

• Haha 1

PJSwvyw.png

Zapoznaj się z tematami w Pokoju Administracji i stosuj się do wytycznych tam napisanych.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.