Zaloguj się, aby obserwować  
(S)tick

[ZAMKNIĘTY]Wywiad z Misio Pysio ! :D

Polecane posty

Wywiad
Ze
Stickiem 

Siemka Wszystkim. Dzisiaj chciałbym wam przedstawić ciekawy wywiad który będzie obejmował dwie osoby. Mnie jako redaktora oraz drugiej osoby jako mojego gościa. Nie będę was trzymał w niepewności. Dzisiejszym gościem w moim studio jest znany nam wszystkim Mysio Pysio, zwany przezemnie pieszczotliwie " Pyszczkiem " :D A więc do dzieła.

Redaktor prowadzący   STICK
Gość uczestniczący w wywiadzie  MYSIO PYSIO 

Stick - Dzień dobry pyszczku ty mój. Wiem że twoja obecność tutaj dziwi niejedną osobę ale uwierz mi. To nie jest jazda do biedronki po promocyjne kartofle. Tutaj jesteś moim gościem. Zostałeś wybrany spośród wielu aby opowiedzieć nam nieco o sobie. Czy jesteś gotowy ?

Mysio Pysio -  Tak 

Stick - A więc zaczynam. Pierwszy pytanie to jak masz na imię ?

Mysio Pysio - Mama chciała abym nazywał się Benedykt, ale jak byłem w jej łonie to kopałem ją w złości aby wymyśliła jakieś bardziej normalne imię. No i tak się stało iż moje imię to Dawid.

Stick - Fenomenalnie Dawidzie. Pozwól że przejdę do następnego pytania. Ile masz aktualnie lat ?

Mysio Pysio - Wyglądam na 28. Czuje się na 10. A naprawdę mam 14 lat.

Stick - Matko bosko Skandynawsko to żeś mnie zdziwił teraz. Pracujesz czy się uczysz ?

Mysio Pysio - Ucze się w szkole którą spaliłbym koktajlami mołotowa. A pewnie zastanawiasz się dlaczego. Powiem ci że jeśli nauczyciel wygląda jak mój ojciec po pijaku i na dodatek wydziera się jak sowa w okresie godowym, to uwierz mi że chodzenie do takiej szkoły nie należy do przyjemności.

Stick - Z tą sową to pojechałeś bracie :D Masz jakieś rodzeństwo ? 

Mysio Pysio - Nie posiadam. Aczkolwiek chciałbym mieć brata który przynosiłby mi kanapki do pokoju, oraz siostrę która tworzyłaby mi takie loki na głowie. 

Stick - Loki na głowie ? Czy ty ochujałeś do reszty ?

Mysio Pysio - Nieee ? Czemu ?

Stick - No nie wiem ? Dobra powróćmy do pytanka a brzmi ono .... Gdzie mieszkasz ?

Mysio Pysio  - Mieszkam na wsi tam gdzie psy dupą szczekają. A jeśli mam być dokładniejszy w opisie to obok Oświęcimia. Tam gdzie z żydów mydełka FA robili Hehe.

Stick -  Ehhh no to niezle. Mydełko zawsze spoko :D
Jak trafiłeś na naszą sieć ? 

Mysio Pysio - Szukałem serwera deathrun i jako pierwszy wyskoczył serwer Errorhead.pl

Stick - Cóż za piękna historyjka xDD 
Kogo uważasz za najgorszą osobę na sieci ? 

Mysio Pysio - Zdecydowanie Danny. Jest to obleśny typ który je ziemniaki ze schabowym palcem u lewej stopy. A jego skarpetki tak śmierdzą, że sąsiedzi z dołu myślą iż to pobliska fabryka odpadów uruchomiła dodatkowe pompy w celu wywietrzenia odoru. I w ogóle nie lubie typa xDD

Stick - Danny nie wiem czy to widzisz no ale wiesz .... xDDD
Kto jest twoim Guru ?

Mysio Pysio - Nikt. Oprócz mojej mamy która pomaga mi wstać gdy leże w łóżku i nie mogę wstać po uprzedniej libacji alkoholowej. 

Stick. Ciekawie ci powiem.

Kogo uważasz za najlepsza osobę na sieci ?

Mysio Pysio - Danny. Niby dziwne bo uznałem go za najgorszą. Powiem ci że raz do mnie przyszedł i odwalił mi takiego lodzika, że aż grupa sebixów która szła ulicą zaczeła bić brawa. Myślałem że się przyłączą bo danny jak na 2 godziny seansu niezle wyglądał, no ale odmówili tłumacząc się że nie mają czasu na lodzika bez posypki xDD

Stick - No to brawo za inwencje twórczą :D:D

Twoje zainteresowania ?

Mysio Pysio - Gry komputerowe, koszykówka oraz pływanie. Nic szczególnego.

Stick - Okey. Twoje plany na przyszłość długą jak papier ?

Mysio Pysio - Chce pracować. Chce mieć żone i dzieci. Chce wsadzić swojego penisa tam gdzie nikt tego wcześniej nie wsadził. Czyli do tubki z czekoladą xDD

Stick - xDDDD co za typ :D
Kim chciałbyś być jak dorośniesz ? 

Mysio Pysio - Chciałbym być żołnierzem. Ale nie takim co myje gary albo karmi Szarika ( PSA ). Chciałbym nosić mundur i być twardym jak orzeszek laskowy.

Stick - Życzę ci spełnienia marzeń :D
Jakiego typu filmy lubisz ?

Mysio Pysio - Horrory uwielbiam. Komedie lubię. Bajek nienawidzę. Już wiesz :D

Stick  - Tak już wiem. 
Twoja potrawa życia ?

Mysio Pysio - Lodzik od Dannego, kebab, oraz pizzza.

Stick - Ostatnie pytanie. Ostatnie słowa na pożegnanie ?

Mysio Pysio - Pozdrawiam mojego ojca który właśnie ściąga mi gacie i chce mnie zerżnąć ale się niepoddaje xDD Nie no pozdrawiam wszystkich z Errorhead'a. :D

Stick - Trzymaj się i dzięki za wywiad :D

Wywiad udzielony za zgodą . Wszelkie nietypowe teksty oraz wyrażenia są specjalnie dodanym efektem specjalnym. Za błędy ortograficzno-stylistyczne serdecznie przepraszam. Nie próbujcie naśladować tego wywiadu w domu. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Errorhead.pl
2018

• Lubie to 1
  • Super 4

Kozacki wywiad GIVE ME MORE!!!

• Lubie to 1

ale patolodzi XDDD

• Lubie to 1

bleee

• Lubie to 1

Kurde az sie poplakalem ze smiechu 

• Lubie to 1

Krótki ale satyryczny wywiad, spoko ?

PS. Nie stawiaj przed znakami interpunkcji spacji. Tak jak przy pytaniach

Edit by Stick. Dzięki mordeczko za porade :D

• Lubie to 1

Jeśli mogę szczerze wyrazić opinię to przeszkadzają trochę zdrobnienia w pytaniach. Fakt, że to wywiad satyryczny, itp. ale mi w oko się uczepiły. Druga kwestia, to odpowiadający... czasami mam wrażenie, że odpowiedź jest na siłę śmieszna... a gadanie o żydach i robienie z nich mydełek fa - z tym trzeba być ostrożnym. Wiele osób może to urazić, większość lubi czarny humor, ale wielu nie... jakbyś takie sformułowania zaprezentował oficjalnie i publicznie... no mógłbyś mieć sporawe problemy :)

Ogólnie fajna inicjatywa i niezły wywiad.

Przepraszam, że się czepiam! :)

No uśmiechnąłem się trochę, nie powiem :D Dobry wywiad, oby tak dalej.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować