Zaloguj się, aby obserwować  
P4R4N0IA

[PRZYJETE]Redaktor

Polecane posty

WYMAGANIA:

1. Staż na forum minimum 2 tygodnie. +
2. 25 sensownych postów. +
3. Znajomość ortografii i interpunkcji. + Pojawiają się czasem błędy w interpunkcji, ale staram się je sprawdzać
4. Aktywność na forum. +
5. Umiejętność pracy w zespole. +

WZÓR:
Nick: P4R4N0IA.

Coś o sobie (zalecana dłuższa wypowiedź): Mam na imię Igor i aktualnie chodzę do 1 klasy technikum. Moje zainteresowania to głównie muzyka, sztuki walki i gra na komputerze. Niestety w pewnym etapie mojego życia byłem zmuszony do rezygnacji z mej pasji, którą wymieniłem jako drugą ze względu na problemy zdrowotne. (w tym momencie mógłbym ją kontynuować, ale czekam na "chęci") Ogółem jedyne co teraz wykonuję z moich pasji/zainteresowań to gra na komputerze i słuchanie muzyki. Choć nie uważam, żebym robił to dobrze, lubię rozmawiać i pisać z ludźmi na różne tematy.

Doświadczenie w roli redaktora: Brak.

Dlaczego mamy wybrać Ciebie na to stanowisko :Jako, że jestem w temacie laikiem, to na posadzie redaktora forum mam zamiar się pod tym względem "rozwinąć" i progresować. W tym celu postaram się: odżywić dział "Wieczorne Pytanie", co jakiś czas tworzyć i wypowiadać się w różnego rodzaju działach/tematach typu "zabawy" itp. i pod przypływem weny wykonywać dodatkowe projekty typu wywiady. Jednak nie jestem w stanie wszystkiego obiecać, ponieważ nie do końca znam jeszcze swoje możliwości. W tym podpunkcie opisałem moje założenia i cele. 

Pozdrawiam

Przykładowe 3 prace: Nie wiem co mógłbym tutaj wrzucić. Wydaje mi się, że nie posiadam takich prac.

• Lubie to 1

Spełniasz wszystkie warunki, widać, że jesteś aktywny na forum, podoba mi się również stwierdzenie o progresie i rozwoju. W moich oczach jesteś osobą miał i przyjacielską. Co tu dużo mówić jestem na tak!!!

Aktywność, wiek, jesteś miły i pomocny. Brak doświadczenia i prac, ale wywiad każdy głupi przeprowadzić potrafi, tak samo dodać pytanie na dziś lub coś od siebie :) Przyda się kolejny aktywny redaktor bo @(S)tick nie daje rady.

Musisz mieć świadomość, że bycie redaktorem to nie tylko wrzucania wieczornych pytań czy udzielanie się w zabawach, który tak czy inaczej nie należy do kącika redaktorskiego. Musisz mieć świadomość, ze trzeba wstawiać coś ponad, pisać artykuły na jakiś wybrany temat, ciekawostki, recenzje itd. Musisz też również wiedzieć, że jako redaktor będzie odpowiadać za prowadzenie P&O bądź wywiadów. Rozumiem, że jesteś w byciu redaktorem mało obyty ale składając podanie musisz też odpowiedzieć sam sobie na pytanie, czy dasz radę sprostać wyzwaniu odnośnie pisania dłuższych prac niż krótkiego dziennego pytania. Stick bądź nawet ja mogę Ci pomóc, doszkolić i ułatwić rozwinąć skrzydła związane z daną rangą. Tylko sam sobie szczerze odpowiedz na to co napisałam. Ja jestem otwarta na to by dać Ci szansa ale jeśli masz zamiar wstawiać tylko pytania bo będziesz się bał wziąć za coś większego to niepotrzebnie będziesz musiał zbierać w pewien sposób pretensję, że nie wywiązujesz się z danego obowiązku o którym powinieneś wiedzieć.

• Lubie to 2

Wiek,aktywnosć, spełniasz warunki. Doświadczenie można zawsze sobie po jakimś czasie zrobic

Na tak, dałbym szansę.

Wiek, raczej zaufany, podanie estetyczne

Na tak dałbym mu szanse

wiek ładnie napisane podanie , zaufana osoba chociaż obecny pan redaktor se dobrze radzi 

z całym szacunkiem, na tak

+wiek

+ogarnięty

+estetyczne podanie

Szczerze ? Sorry że to powiem ale tym podaniem zabrałeś się do tego od dupy strony. Jak to wytłumaczyć bardziej ? Bardzo wielkim minusem jest podpunkt trzeci. Pokazuje i objaśniam 

Przykładowe 3 prace: Nie wiem co mógłbym tutaj wrzucić. Wydaje mi się, że nie posiadam takich prac.

A teraz coś ci wytłumaczę, bo nie sądze aby ten podpunkt mówił o nie wrzucaniu żadnych prac ale o jego odwrotności. A więc o ukazaniu minimum trzech k*rwa naprawdę prostych do zrobienia prac. 
Ja rozumiem że coś jest nie tak. Ja rozumiem że nie jest się w stanie zrobić kilku rzeczy. Ale do cholery, mówimy tutaj o posadzie redaktora. Jeżeli nie wrzuciłeś minimalnie trzech przepraszam za wyrażenie " Zasranych " tematów które można zrobić w jeden dzień no to przepraszam, sorry ale ja tego nie widzę. I mówisz że nie wiesz co tutaj wrzucić ? Twierdzisz że nie posiadasz takich prac. A jaki to problem aby je stworzyć ? Ja będąc na największych sieciach redaktorem musiałem tworzyć po kilkanaście tematów zanim dostałem rangę. Więc proszę nie pisać tutaj o braku prac, bądz o braku czegokolwiek bo to niemożliwe. Stek bzdur i objaśnień które nic niewyjaśniają. 

Następna kwestia która jest tutaj do opisania. Twoje kolejne zdanie które nie trzyma się dupy, ani kupy:

postaram się: ożywić dział "Wieczorne Pytanie",

Chyba nie powiesz mi że gdy ja jestem redaktorem to coś trzeba ożywić. Jako jedyna osoba na tej randze sram pod siebie żeby cokolwiek było na forum. A " Wieczorne Pytanie " nie jest wstawianie z prostej przyczyny. Pytanie na dziś i Wieczorne pytanko  się pokrywają, a więc nie ma sensu prowadzić ( kontynuować ) oba cykle pytań na raz. Jeden w zupełności wystarczy co zresztą ustalałem z @Malma. Także to że coś trzeba ożywyć uważam za absolutnie nie na miejscu, w sytuacji w której jestem ja tutaj. Ale oczywiście mogłeś o tym nie wiedzieć iż z góry takie coś ustalane było. 

Yyyyy tutaj cięzko mi cokolwiek napisać pozytywnego. Doświadczenia brak. Ja w tym podaniu nie widzę szerszej wizji która miała by zachwycić nas i ukazać to co najlepsze w dziale redakcyjnym. 
Twoje stwierdzenie iż " Co jakiś czas będę coś tworzyć ... " Co jakiś czas to można pójść do parku karmić łabędzie. A posada redaktora wymaga całodziennej troski o dział redakcyjny. To nie jest eksperymentalne pierdolamento gdzie robisz coś i nie musisz. Chcesz dbać o dobre imię tego działu ? Zaprezentuj się jak najlepiej. Postaw na innowacyjność, jakość, oraz oryginalność w swoich pracach. 
Z tego podania mało co wynika, tak zwane piąte przez dziesiąte. I uwierz mi nie jest to absolutnie kierowane tylko do ciebie, ale raczej do wszystkich którzy o takową rangę będą się starać w przyszłości. 

Ja oficjalnie nie jestem absolutnie przekonany co do twojego podania. Nic mnie w nim nie przekonuje. Nie ma w nim nic co mogło by zainteresować. Nie ma w nim nic co sprawiałoby że mógłbym o tobie myśleć jako o kimś, kto wraz ze mną tworzyć lepszą przyszłość działu redakcyjnego będzie. I żeby było wszystko jasne. Twoje podanie będzie rozpatrzone dosyć wnikliwie. Jeśli otrzymasz posadę redaktora na sieci Errorhead.pl a po krótkim okresie z niej zrezygnujesz, to nawet nie masz po co wracać następnym razem do działu redakcyjnego. Za wiele osób kpiło sobie z tej rangi. Za wiele osób ubierało tą jedwabną szatę i szmaciło nią jak zwykły podkoszulek. Na mojej zmianie nikt nie będzie gardził tą rangą. A o przyszłości waszej na rangach " redaktor " będziecie decydować tylko i wyłącznie cięzka praca którą włożycie w ten dział. 

Ja z chęcią pomogę ci. Podpowiem w razie czego co możesz tworzyć. Jakie tematy będą najlepsze aby otrzymać rozgłos i komentarzy pełno. Ale chciałbym aby się w tobie narodziły twoje własne pomysły na ten dział. Abyś swoją osobą wprowadził coś fajnego. Coś co pozwoli na lekkie podkoloryzowanie działu redakcyjnego. O ostatecznej decyzji nie ja decyduję. Ale niech to co napisałem będzie dla każdego przestrogą i drogowskazem. 

• Lubie to 1
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1

PJSwvyw.png

Zapoznaj się z tematami w Pokoju Administracji i stosuj się do wytycznych tam napisanych.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować