:)

[ZAMKNIĘTY]Ulubieni artyści użytkowników!

Polecane posty

Witajcie!

Chciałbym otworzyć "nitkę", gdzie przedstawiacie nam swoich ulubionych artystów z dowolnej dziedziny sztuki :D

A więc zaczynajmy ode mnie. Coś mnie tknęło dzisiaj, żeby przedstawić Wam pewną kobietę z Korei, która swoim śpiewem doprowadza moje uszy do w pewnym sensie orgazmu :D

Ma na imię Raon Lee i urodziła się 10 czerwca 1991 roku czyli obecnie ma 21 lat (quick maths). Z linijek wyżej mogliście się dowiedzieć, że śpiewa. Ale nie jest to zwykłe śpiewanie! Nagrywa ona różne covery z piosenek, openingów z anime czy zwyczajne vlogi. Swoją twórczość udostępnia m.in. na: Spotify, YouTube czy Deezer. Co jeszcze można powiedzieć o tej dziewczynie (oprócz tego, że ma piękny głos)?

A to, że prowadzi również Instagrama czy Twittera oraz fanpage na FB, gdzie udostępnia demo swoich prac :D I tak na koniec dodam mój ulubiony cover wykonany przez nią Klik tutaj -  każdy ma inne gusta - ja się interesuję anime, mangą itp. dlatego przyciągnęła moją uwagę, a być może nawet zachęcę Was przez to do oglądania anime czy czytania mang :D 

Tekst krótki, zdaję sobie z tego sprawę, ale taki aby was zbytnio nie zanudzić moją chaotyczną amatorszczyzną :P 

Pozdrawiam, @:) 

| ErrorHead.pl 2018 |

/edit dopamina.

W dziale redakcji posty mogą pisać posty jedynie osoby z rangą Redaktor Naczelny/Redaktor wyjątkiem jest dział "Wasza twórczość", w którym każdy może dodać coś od siebie nie posiadając rangi. Zapoznaj się z regulaminem forum. @:)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.