Zaloguj się, aby obserwować  
Malma

[ZAMKNIĘTY]Rekrutacja na Opiekuna Serwera.

Polecane posty

Witam
Razem z administracją doszliśmy do wniosku o zrobieniu rekrutacji na Nasze 2 serwery, które nie posiadają obecnie żadnego opiekuna.
Wymagań jakkolwiek nie zmniejszamy. Głównie będziemy zwracać uwagę na aktywność jak i zaangażowanie w dany serwer.

WYMAGANIA:
► Konto STEAM bez blokady VAC.
► Sprawny Mikrofon.
► Minimum 16 lat.
► Aktywność na forum.
► Rozpoznawalność na forum jak i serwerze.
► Przegrane minimum 20h na serwerze - im więcej tym lepiej.
► Brak ostrzeżeń na forum.
►Bardzo dobra znajomość SM.
►Zaangażowanie w serwer (pisanie, wypowiadanie się w propozycjach).
► Kultura osobista, dobre relacje z adminami i graczami na serwerze.
► Dostępność w rożnych porach dnia.
►Konto na forum minimum 3 tygodnie.

WZÓR:
Nick na którym grasz:
Imię:
Na jaki serwer składasz podanie (OM/AWP):
Link do GameTrackera:
STEAM ID:
Posiadasz mikrofon (TAK/NIE):
Znajomość SM:
Doświadczenie:
Co wniósłbyś na serwer będąc opiekunem:
Coś o sobie:
Dostępność:
Czy w razie potrzeby jesteś w stanie wspomóc finansowo serwer (wyjątkowe sytuacje):
Czy jesteś w stanie poprowadzić zebranie adminów:
Dlaczego mielibyśmy wybrać właśnie Ciebie:

PYTANIA:
1. Co robisz w sytuacji, kiedy admin bawi się komendami?
2. Co zrobisz w sytuacji, kiedy gracz pisze do Ciebie o zakupie VIPa, którego nie dostał?
3. Co zrobisz kiedy admin zaczyna prowokować gracza?
4. Jesteś świadkiem konfliktu 2 adminów na serwerze, jak reagujesz?
5. Jak postąpisz, kiedy admin nie stosuje się do panujących zasad?

Możliwość zgłoszenia swojej kandydatury trwa do 16.09.2018r.
Do tego czasu każdy ma prawo złożyć podanie.
Tematy odbiegające lub nie na temat będą karane ostrzeżeniem w postaci warna.
W tym temacie można pisać tylko podanie, posty typu jestem na tak/nie będą karane w postaci warna.
Podanie można złożyć tylko i wyłącznie na jeden serwer. 

Zapraszamy do składania podań! 

• Lubie to 6

Nick na którym grasz: JAmbo
Imię: Fabian
Na jaki serwer składasz podanie (OM/AWP): AWP
Link do GameTrackerahttps://www.gametracker.com/player/JAmbo/137.74.1.87:27059/
STEAM ID: STEAM_0:0:61103723
Posiadasz mikrofon (TAK/NIE): tak
Znajomość SM: 6/10
Doświadczenie: Jestem obecnie adminem na serwerze awp od kwietnia i na only mirage. Moje doświadczenie opiera się na kilkunastu serwerowniach gdzie sprawowałem stanowisko admina.

Coś o sobie: Pochodzę z Warszawy i w niej urzęduje. Posiadam iq przeciętne, które jest wstanie obliczyć wielomiany i dodać do siebie liczby. Obecny mój kierunek nauki to technik informatyk, które jest średnim kierunkiem dla mnie . Kocham piłkę nożną i motoryzację. Jestem towarzyski i zawsze można na mnie polegać.

<3sushi and mc<3

Czy w razie potrzeby jesteś w stanie wspomóc finansowo serwer (wyjątkowe sytuacje): Jak najbardziej jestem osobą uczącą się i pracującą.
Czy jesteś w stanie poprowadzić zebranie adminów: jak najbardziej bez problemu 

Dlaczego mielibyśmy wybrać właśnie Ciebie: 

1.Jestem najstarszym adminem na serwerze.

2.Gram najdłużej na tym serwerze z wszystkich.

3. Posiadam 90h przegranych .

4.Wiele rzeczy związane z serwerem były robione z moją pomocą np. regulamin, wymagania na admina, res, mapy.

5. Stworzyłem wiele propozycji, które się z podobały i zostały przyjęte.

6. Byłem prawą ręką byłego opiekuna.

7. Zawsze dbałem o dobre imię serwera.

8. Jestem najczęściej wybieranym adminem w plebiscycie na admina onlyawp.

9. Mam otwartą głowę na nowe pomysły i zmiany.

10. Od 2016r. gram na serwerach onlyawp.

1. Co robisz w sytuacji, kiedy admin bawi się komendami? Wszystko zależy w jaki sposób i co wynika z tego. Pierwszy krok to wzięcie go na ts i upomnienie go. Jeżeli to nie podziała zostanie zgłoszony do wyższej administracji.
2. Co zrobisz w sytuacji, kiedy gracz pisze do Ciebie o zakupie VIPa, którego nie dostał? Zgłaszam się do wyższej administracji i ustalam czy dany gracz kupił vip czy po prostu oszukuje.
3. Co zrobisz kiedy admin zaczyna prowokować gracza? Jest to sytuacja nie dopuszczalna. W takim wypadku admin dostaję mocną reprymendę i musi się poprawić w innym wypadku zostaje zdegradowany.
4. Jesteś świadkiem konfliktu 2 adminów na serwerze, jak reagujesz? Nakazuje im wyjść z serwera i wyjaśnić to sobie na ts jeżeli nie dojdą do złotego środka to ja im pomogę.
5. Jak postąpisz, kiedy admin nie stosuje się do panujących zasad? Zostaje upomniany i przeprowadzam z nim rozmowę, która ma na celu wyjaśnienie jego błędów i stwierdzenie czy chce nadal sprawować to stanowisko.

• Lubie to 5
  • Haha 1

Napisano (edytowany)

Nick na którym grasz: ERAGON

Imię: Mikołaj

Na jaki serwer składasz podanie (OM/AWP): OM

Link do GameTrackera: https://www.gametracker.com/player/ERAGON ErrorHead.pl/54.38.142.181:30065/

STEAM ID: STEAM_0:0:59036873

Posiadasz mikrofon (TAK/NIE): TAK

Znajomość SM: 8/10

Doświadczenie: Obecny admin mirage, posiadałem admina na paru innych serwerowniach m. in. na serwerach only mirage czy only awp.

Co wniósłbyś na serwer będąc opiekunem: Postarałbym się pozbyć lagów, które nawiedzają serwer, na bieżąco rozpatrywałbym propozycje graczy co do serwera by go jak najbardziej usprawnić. Dbałybm o wysoki poziom kultury wśród graczy na serwerze.

Coś o sobie: Mieszkam w Bydgoszczy, uczęszczam do technikum elektronicznego do 3 klasy na profilu technik teleinformatyk. Kocham dubstep, filmy oraz książki SF. 

Dostępność: Obecnie jestem dostępny między 16 a 20 lecz 17.09 mam zmianę planu i jeszcze nie wiem jak będzie wyglądać i dlatego godziny mojej dostępność również mogą się zmienić.

Czy w razie potrzeby jesteś w stanie wspomóc finansowo serwer (wyjątkowe sytuacje): TAK

Czy jesteś w stanie poprowadzić zebranie adminów: TAK

Dlaczego mielibyśmy wybrać właśnie Ciebie: Jestem tu dość nowy bo raptem lekko ponad 2 tygodnie i od razu mi się tutaj spodobało. Uważam iż wszystkie serwery są na wysokim poziomie w szczególności DR lecz OM wymaga jeszcze trochę pracy a zauważyłem, że brakuje opiekuna jak i zarówno adminów na serwerze. Właśnie dlatego postanowiłem zająć się serwerem i go rozwijać tak by był tylko lepszy. Jestem odpowiedzialny, spokojny, łatwo zawieram znajomości ale pomimo tych cech potrafię być stanowczy. Uważam, że są to cechy, które powinien posiadać każdy opiekun jak i admin.

PYTANIA:
1. Co robisz w sytuacji, kiedy admin bawi się komendami? Upominam go, iż nie od tego tutaj jest. Jeżeli sytuacja będzie się powtarzać zostaje to zgłoszone do administracji nadrzędnej w celu podjęcia wspólnej decyzji co zrobić z takim adminem.

2. Co zrobisz w sytuacji, kiedy gracz pisze do Ciebie o zakupie VIPa, którego nie dostał? Konsultuję się z osobą odpowiedzialną za przydzielanie VIP-ów czy aby na pewno jest to prawda a nie próba wyłudzenia.

3. Co zrobisz kiedy admin zaczyna prowokować gracza? Upominam go, iż powinien dawać dobry przykład graczom. Jeśli to nie poskutkuje i sytuacja będzie miała miejsce ponownie admin otrzyma degradację.

4. Jesteś świadkiem konfliktu 2 adminów na serwerze, jak reagujesz? Wyjaśniam im, że to nie jest miejsce na takie rzeczy i każę im załatwić sprawę poza serwerem.

5. Jak postąpisz, kiedy admin nie stosuje się do panujących zasad? Ostrzegam go pierwszy i ostatni raz, jeśli sytuacja będzie miała miejsce ponownie admin otrzymuje degradację.

Edytowano przez ERAGON
  • Lubie to 1

Napisano (edytowany)

Nick na którym grasz: Lesiu_
Imię: Jakub
Link do GameTrackera: https://www.gametracker.com/player/LeSiU/54.38.142.181:30065/ jest to gametracker na moim pierwszym nicku , miałem przez ten czas dość dużo innych nicków które mniej więcej zmieniały się o 1-2 litery / znaki / liczby
STEAM ID: STEAM_0:1:148517199
Posiadasz mikrofon (TAK/NIE): Tak
Znajomość SM: 8/10
Doświadczenie: Byłem na tej serwerowni multiadminem przez 3tygodnie , byłem też adminem na dwóch serwerach ( deathrun , onlymirage) adminem przez około 1.5miesiąca . Znam się na SM , jestem aktywny .
Co wniósłbyś na serwer będąc opiekunem: Na pewno byłbym aktywny i pomocny , ale wniósłbym na serwer miłą atmosfere , często brałbym pod uwagę propozycje i zmiany proponowane przez graczy , i starał się naprawiać błędy w pluginach lub ogarniał lagi ( jeśli bym miał taki dostęp )
Coś o sobie: Mam na imię Kuba , mam 15lat . Lubię grać w piłkę nożną chodź nie zbyt dobrze mi to wychodzi zawsze dążę do celu by go wykonać/zdobyć .Interesuje się Esportem moim ulubionym graczem jest snatchie a drużyną jest Spirit .Mieszkam w okolicach Szczecina . Lubię się zajmować grafiką komputerową i w przyszłości chciałbym być informatykiem
Dostępność: Dostępny jestem w godzinach 15-19 od pon. - piątku a w weekendy od 12-20 .
Czy w razie potrzeby jesteś w stanie wspomóc finansowo serwer (wyjątkowe sytuacje): Mógłbym wpłacać/dokładać się do serwera tak z 20zł psc miesięcznie
Czy jesteś w stanie poprowadzić zebranie adminów: Oczywiście , robił bym je raz na miesiąc a jeśli była by taka potrzeba robiłbym je częściej
Dlaczego mielibyśmy wybrać właśnie Ciebie: Jestem aktywny , chętnie pomagam innym , chciałbym wspomóc serwer swoją osobą jak i pieniędzmi :P . W miare mozliwosci staralbym sie naprawiac bledy ktore wystepywaly by na serwerze .

PYTANIA:
1. Co robisz w sytuacji, kiedy admin bawi się komendami? Kickuje go z serwera , wzywam go na tsa by się ogarnął i nie robił tego gdyby to nie skutkowalo wezwalbym wyższą administracje
2. Co zrobisz w sytuacji, kiedy gracz pisze do Ciebie o zakupie VIPa, którego nie dostał? Chcę żeby dał mi jakieś dowody , a potem pytam właściciela serwera czy sprawdzi kto ostatnio kupił vipa ( na jaki nick / steamid )
3. Co zrobisz kiedy admin zaczyna prowokować gracza? Staram się go uspokoić , jeśli to nie skutuje wzywam go na ts i rozmawiam z nim żeby tak nie robił bo to może się dla niego skończyć degradem , i wołam właściciela serwera
4. Jesteś świadkiem konfliktu 2 adminów na serwerze, jak reagujesz? Wzywam ich na ts , pytam się o co się kłócą , staram się rozwiązać ich konflikt jeśli nie poskutkuje wzywam właściciela serwera
5. Jak postąpisz, kiedy admin nie stosuje się do panujących zasad? Piszę do niego , by się do nich dostosował , jeśli nie poskutkuje piszę do właściciela serwera

Edytowano przez LESIU_™
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1

Napisano (edytowany)

Nick na którym grasz: HypeR
Imię:Adam
Na jaki serwer składasz podanie (OM/AWP):Om
Link do GameTrackera:https://www.gametracker.com/player/HYPER/54.38.142.181:30065/
STEAM ID:STEAM_1:1:189149706
Posiadasz mikrofon (TAK/NIE):TAK
Znajomość SM:8/10
Doświadczenie:1,5 roku jako admin na serwerach
Co wniósłbyś na serwer będąc opiekunem: Napewno bym zadbał o graczy i każda ich problem bym konsultował z właścicielem
Coś o sobie:Jestem osobą która lubi grać gry i poznawać nowych ludzi i interesuję się komputerami i kodowaniem
Dostępność:Jestem dostępny o róznych godzinach ale często jestem online, a offline jestem jak jade do swojego taty czyli raz w tygodniu
Czy w razie potrzeby jesteś w stanie wspomóc finansowo serwer (wyjątkowe sytuacje): Oczywiście w razie problemu z opłaceniem serwera jestem wstanie zrobić to
Czy jesteś w stanie poprowadzić zebranie adminów:To zależy od mojego zdrowia na czas obecny
Dlaczego mielibyśmy wybrać właśnie Ciebie: Jestem osobą ogarniętą i wrazie problemów na serwerze staram się je rozwiązać

PYTANIA:
1. Co robisz w sytuacji, kiedy admin bawi się komendami?

Odp:Konsultuje się z właścicielem i razem decydujemy o jego losach na serwerze
2. Co zrobisz w sytuacji, kiedy gracz pisze do Ciebie o zakupie VIPa, którego nie dostał?

Staram mu się pomóc a wrazię gdy nie da się proszęo pomoc wyższą administrację
3. Co zrobisz kiedy admin zaczyna prowokować gracza?

Odp:Upominam admina i dostaje jedno ostrzeżenie 
4. Jesteś świadkiem konfliktu 2 adminów na serwerze, jak reagujesz?

Odp:Pisze do właściciela i mowie o sytuacji która się zdarzyła a zanim napisze pytam sie o co poszło
5. Jak postąpisz, kiedy admin nie stosuje się do panujących zasad?

Odp:Pytam się właściciela co z nim zrobić i przypominam mu również o tych zasadach

Edytowano przez HypeR
Znalezienie gt
  • Lubie to 2
  • Haha 1

Nick na którym grasz: Robert Maklowicz
Imię: Krzysztof
Na jaki serwer składasz podanie (OM/AWP): AWP
Link do GameTrackera: nie dziala a co
STEAM ID: STEAM_0:0:226385589
Posiadasz mikrofon (TAK/NIE): ta normalnie
Znajomość SM: 9/10
Doświadczenie: duuuuze
Co wniósłbyś na serwer będąc opiekunem: kulture i opanowanie, rozowj dla serwra
Coś o sobie: pisalem juz nie raz...
Dostępność: teraz nie najlepsza ale po wycieczce sie poprawi :)
Czy w razie potrzeby jesteś w stanie wspomóc finansowo serwer (wyjątkowe sytuacje): normalnie
Czy jesteś w stanie poprowadzić zebranie adminów: normalnie
Dlaczego mielibyśmy wybrać właśnie Ciebie: jestem opanowana i pomocna osoba a opikuna brak

1. Co robisz w sytuacji, kiedy admin bawi się komendami? upomne go pozniej glebsza rozmowa
2. Co zrobisz w sytuacji, kiedy gracz pisze do Ciebie o zakupie VIPa, którego nie dostał? odsylam go do @Malma
3. Co zrobisz kiedy admin zaczyna prowokować gracza? upominam go pozniej glebsza rozmowa
4. Jesteś świadkiem konfliktu 2 adminów na serwerze, jak reagujesz? upominam ich pozniej glebsza rozmowa na tsie
5. Jak postąpisz, kiedy admin nie stosuje się do panujących zasad?  upomne go pozniej gleboka rozmowa na ts

• Zdziwiony 1

Nick na którym grasz: mieszi
Imię: Mieszko
Link do GameTrackera:  https://www.gametracker.com/server_info/54.38.142.181:30065/top_players/?query=mieszi
STEAM ID:  STEAM_0:1:206901004
Posiadasz mikrofon (TAK/NIE): Tak
Znajomość SM: 9,5/10
Doświadczenie: Byłem nie raz adminem oraz pomagałem w ogarnianu serwerów na dawnej sieci.
Co wniósłbyś na serwer będąc opiekunem: Porządek oraz kulture , a reszte to nic bo wszystko jest tak jak powinno być.
Coś o sobie:  Jestem Mieszko mam 15 lat mieszkam w węgrowie moje zainsteresowania to informatyka oraz motoryzacja. Mam bardzo dobre poczucie humoru oraz dystans do siebie. Potrafie dopilnować zadań , które mi poświęcono.
Dostępność: Codziennie od 17.
Czy w razie potrzeby jesteś w stanie wspomóc finansowo serwer (wyjątkowe sytuacje): Tak
Czy jesteś w stanie poprowadzić zebranie adminów: Tak
Dlaczego mielibyśmy wybrać właśnie Ciebie: Bo myślę , że przydam się @Dvrs w pomocy w ogarnianiu serwera świetnie odnajduję się w grupie oraz potrafie dopilnować obowiązków.

PYTANIA

1. Co robisz w sytuacji, kiedy admin bawi się komendami? : Daje mu otrzeżenie słowne , jeżeli to się dalej powtórzy to z kontaktuje się z właścicielem w sprawie degrada.

2. Co zrobisz w sytuacji, kiedy gracz pisze do Ciebie o zakupie VIPa, którego nie dostał? : Pisze do osób które mają dostęp do Vipów i mówię o sprawie. Chyba , że ja też będe miał to wtedy sprawdzam czy użytkownik napewno o takim nicku kupił vipa jeżeli tak to dodaje.

3. Co zrobisz kiedy admin zaczyna prowokować gracza? : Ostrzegam , jeżeli się powtórzy piszę do właściciela o degrada.

4. Jesteś świadkiem konfliktu 2 adminów na serwerze, jak reagujesz?: Uspokajam ich jeżeli sprawa się powtórzy kontakuje się z właścicielem.

5. Jak postąpisz, kiedy admin nie stosuje się do panujących zasad? : Karze mu przeczytać regulamin , jeżeli dalej będzie łamał zasady pisze o degrada dla tego administratora.

• Lubie to 1
  • Haha 3

ZY1KJos.png

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować