Zaloguj się, aby obserwować  
Trylogy

[PRZYWITANY] Hej Ho witam ^^

Polecane posty

Cześć cześć, dobry w tego typach rzeczy nie jestem ale opiszę coś o sobie ^^
Mam na imię Dominik jakiś stary nie jestem >.> 19 wbita, mój nickname w grze : Trylogy niektórzy mogą mnie pamiętać z wcześniejszej sieci ZBL.
Byłem na stanowiskach typu : Administrator na serwerze CS:GO , MultiAdministrator , Opiekun Adminów , Opiekun Serwera.
Jakiś czas u was zabawię jestem tego pewny dobrze jest wrócić na stare śmieci ^^ 

Najczęściej zobaczycie mnie na Deathrunie od czego moja przygoda się zaczęła ale też i bywam na Only Mirage.
Mam nadzieje na owocną znajomość Piece Yo!

• Lubie to 1

Siemano

A i w momencie twego przyjścia inne spoko mordeczki fajnie będzie sobie przypomnieć. Bo za czasów ZBL owa sięć potęgą była, czego dowodem było choćby  200 użytkowników online. To za sprawą tak fantastycznych ludzi można było przeżyć tą niesamowitą przygodę. Ale wszystko co dobre kiedyś się kończy. Tak też i skończył się złoty okres dla jednej z najbardziej rozwijających się sieci jakim było ZBL.
Niech dawne postacie tego dramatycznego wydarzenia przybędą tu by na nowo tworzyć nowy porządek. Niech misja z jaką każdy tutaj przybywa złączy nas, aby dać nowe światło na te ciemne dni. Niech młodość i siła która w nas tkwi stanie się olejem napędowym do silnika który zwie się Errorhead. Niech poniesie nas fantazja, euforia, i ekstaza. Wszyscy razem. Każdy z osobna. Powstańmy by tworzyć historię. Niech powstanie nowa karta, czysta karta w dziejach naszych. Rad jestem przywitać cię TRYLOGY jako dawną postać z dawnej sieci. :D

Sorry za te pierdolamento ale piję herbatkę z BRONDEM :D 

• Dziękuje 1

Jak to normalnie powieść niczym z Króla Artura ! 
Aż przyjemnie się czyta <3

siema xD

Czesc ;)

Siemka :D

Siemka ;)

E5ERV5S.png

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować