Zaloguj się, aby obserwować  
Bulionerz

[ODRZUCONA]Skarga na admina Lucky dog

Polecane posty

Twój nick:gowolf543
Nick osoby, którą oskarżasz:Lucky dog
Powód skargi:gag za nic
Opis sytuacji:jak widać gracz napisał 4 różne wiadomości pod rząd i dostał gaga bez powodu nie wyzywał nikogo  
 *Dowody:załączona grafika

Godzina i data zdarzenia:18:35 06.09.2018

Mapa:dr_stone

20180906182910_1.jpg

45 minut temu, Robert Makłowicz napisał:

Serio? We no się opanuj czlowieku. Odgpychasz ludzi od serwera gagujac za takie cos

sory ze pisze ale nie rozumiesz ze tylko świadkowie admin który może dać degrada oraz poszkodowany tylko piszą pod skargą swoje zdania

/Drive 
No właśnie, jesteś kimś z nich? Obaj powinniście dostać +1.

Przepraszam bardzo ale osoba z którą się koleguje i on wie ze to dla jaj ma sie w oole denerwowac czy cos ? Więc po pierwsze moim zdaniem na skrarga jest bez sensu. A zgagowałem dlatego ze spamil teraz i wczesniej a on sie i tak nie denerwowal tylko ty sie pruć zaczołes to nie wiem o co ci chodzi

Od tej chwili wszyscy którzy wypowiedzą się w tym temacie nie licząc mnie, @LuckyDog i @Bulionerz dostają +2 na konto.

23 minuty temu, LuckyDog napisał:

Przepraszam bardzo ale osoba z którą się koleguje i on wie ze to dla jaj ma sie w oole denerwowac czy cos ? Więc po pierwsze moim zdaniem na skrarga jest bez sensu. A zgagowałem dlatego ze spamil teraz i wczesniej a on sie i tak nie denerwowal tylko ty sie pruć zaczołes to nie wiem o co ci chodzi

Nie potrafię nic sensownego wywnioskować z twojej wypowiedzi. Zadam ci prostą regułkę, powiedz mi dokładnie jaki jest powód gaga dla gracza, czy te 4 wiadomości pod rząd są całym powodem? Jeżeli nie, to wyjaśnij mi dokładnie cały powód tego zajścia i nic więcej bezsensownego nie pisz, nie interesują mnie żadni koledzy czy coś. Jako admin traktujesz wszystkich równo, w przeciwnym wypadku nadużywasz swoich praw, co jest nie dopuszczalne. 

Pragnę dodać że admin wymyśla własne zasady "pestek" mówiąc że takie rzeczy są w regulaminie a ich nie ma nowi gracze o tym nie wiedzą i się stosują albo wychodząc z serwera bo nie chcą się  stosować to moja ostatnia odpowiedz pod tą skargą uważam iż admin powinien być pozbawiony wykonywania tej funkcji

Gag wygasł i tak, więc nie wiem po co to pisanie

Gaga  dostał za spama, wystarczy napisać raz co się chce a nie wypisuje wszystkie życzenia po kolei

I nwm skąd on tam wziął surfa 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować