Sign in to follow this  
<3MULTIK!LL<3

[ODRZUCONE]Podanie na admina

Recommended Posts

1. Nick z gry: <3MULTIKILL<3

2. Wiek: 14

3. Doświadczenie: Mam duże doświadczenie posiadałem 2 serwery deathrun i 1 surf które niestety upadły. Miałem admina na 5 serwerowniach lecz przez 4 lata grania skończyłem współprace przez niewłaściwe traktowanie.

4. SteamID: STEAM_1:0:244241244

5. Ilość godzin dziennie poświęcasz na grę: 3/4

6. Znajomość SM x/10: 10/10

7. Dlaczego chcesz dostać admina: Chciałbym mieć admina ponieważ mam duże doświadczenie i wydaje mi sie że mógłbym wspomóc całą administracje.

Uwazam ze wiek 14 lat na administratora to trochę mało. Udowodnij ze znasz sm 10/10. Twierdzac po twoim podaniu pierwszego admina miałeś jak przeżyłeś 10 wiosen xdddd. Cos tu kręcisz chyba. Poza tym na forum masz 30sek online (tak jest teraz) więc konto pod podanie.

Na nie

Konto typowo pod podanie.

Masz tylko 14 lat uważam, że jest to stanowczo za mało 15 lat to takie minimum moim zdaniem.

Na nie

PS radzę ci edytować swoje posty a nie spamić w szczególności pod podaniem gdyż jest to nieestetyczne i mało profesjonalne.

ehh..

Nie

-"6. Znajomość SM x/10: 10/10" Wybacz, ale coś nie wierzę xDD

-podanie pod admina

-/+ faktycznie widziałem Cię na serwerze trochę, ale bądź z nami na dłużej, udzielaj się na forum i za tydzień kolejne podanie!

I przeczytaj regulamin, bo widzę że go nie znasz. 

A w sprawie tego SM.. Zaproś mnie na steamie, przepytam Cię z komend admina i nie tylko, skoro aż 10/10 :D

Pozderki, ~":)" czy tam Buźka

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this