Zaloguj się, aby obserwować  
żryjtynk

Skarga na admina Lucky Dog

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Twój nick: żryjtynk

Nick osoby, którą oskarżasz: Lucky Dog

Powód skargi: Nadużywanie praw admina

Opis sytuacji: Pewnego dnia postanowiłem sobie poskakać na deathrun z moim kolegą :) (buźką).  Skaczę sobie na mapie dr_stone

gdy nagle dostaję time bombe za 10 sekund wybuchnę mój ziomek mówi mi że to Lucky Dog dał mi tę bombę no to zignorowałem to i grałem dalej. 2 minuty później znowu dostaję bombę zdenerwowałem się i zacząłem pisać skargę. W międzyczasie Lucky Dog slapnął każdego za 99hp.

Dowody: Tutaj dowody na slapa https://imgur.com/a/uQdW1uW

dowodów na bomby nie mam bo nie zapisały mi się ss ale z pewnością administrator buźka to potwierdzi 

Godzina i data zdarzenia: 03.09  +- 14:00 

Mapa: dr_stone

Edytowano przez żryjtynk

Po pierwsze okej bombe Ci dałem ale dlatego, że mnie wyzwałeś ( ta bomba to była jako ostrzeżenie  ), a potem tą bombę Ci wyłaczyłem . Po drugie okej , slapnołem wszystkich na 99 hp ale jakoś nikt z tym problemu nie miał tylko ty się zaczołeś pruć i mnie znowu wyzwałes więc znowu dałem Ci bombe zegarową. Ode mnie to wszystko

• Zdziwiony 1

Przed chwilą, LuckyDog napisał:

Po pierwsze okej bombe Ci dałem ale dlatego, że mnie wyzwałeś ( ta bomba to była jako ostrzeżenie  ), a potem tą bombę Ci wyłaczyłem . Po drugie okej , slapnołem wszystkich na 99 hp ale jakoś nikt z tym problemu nie miał tylko ty się zaczołeś pruć i mnie znowu wyzwałes więc znowu dałem Ci bombe zegarową. Ode mnie to wszystko

em jak ty to powiedziałeś "wyzywałeś" chciałeś wejść na ts a ja powiedziałem że nie chcę dzieci na ts3. nie wyłączyłeś tej bomby bo od niej umarłem xD

Napisano (edytowany)
7 minut temu, LuckyDog napisał:

Po 1 gracza powinieneś upomnieć słownie a nie nakładać na niego bombę i psuć mu rozgrywkę. Po 2, jakim prawem slapujesz sobie wszystkich graczy na serwerze ? bo ci się tak podoba ? taki masz kaprys ?

edit:

@LuckyDog Używaj opcji "edytuj" a nie nabijaj posty. Mieli napisać "debilu" żebyś dał im bana za wyzywanie ? Zastanów się trochę.

Edytowano przez dejv`

Powiedziałęs, że nie chcesz bezmózgich dzieci :D A potem powiedziałeś, że jestem głupim debilem :D

1 minutę temu, dejv` napisał:

Po 1 gracza powinieneś upomnieć słownie a nie nakładać na niego bombę i psuć mu rozgrywkę. Po 2, jakim prawem slapujesz sobie wszystkich graczy na serwerze ? bo ci się tak podoba ? taki masz kaprys ?

Okej slapnołem za 99 przepraszam ale jakoś każdy pisal na czacie haha lub XD a tylko żryjtynk powiedział ze jestem glupim debilem

1 minutę temu, LuckyDog napisał:

Powiedziałęs, że nie chcesz bezmózgich dzieci :D A potem powiedziałeś, że jestem głupim debilem :D

nikt tak nigdy nie powiedział 

Przed chwilą, żryjtynk napisał:

nikt tak nigdy nie powiedział 

Powiedział np TYLKO TY

Przed chwilą, LuckyDog napisał:

Powiedział np TYLKO TY

dobra nie chcę mi się pisać o tym. Typie wymyślasz sobię że inni cię wyzywają gościu cały serwer to słyszał że nikt cię nie wyzywał powiedziałem tylko że nie chcę dzieci na ts3 

Napisano (edytowany)

Zacznijcie edytować swoje posty bo brzydko to wygląda i niewygodnie się czyta. Admin powinien dawać upomnienie słowne a nie w formie "bomby" @LuckyDog.

Edytowano przez ERAGON

Zacznijmy od tego, że tutaj wy nic nie macie do gadania, wypowiadać powinni się tylko oskarżyciel i oskarżony + świadkowie. Następnym razem nie będzie taryfy ulgowej i po warnie załapiecie. Temat zamykam werdykt niedługo..

+2 pkt ostrzeżeń adminowskich = ostatnie ostrzeżenie przed degradacją.

• Haha 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować