Zaloguj się, aby obserwować  
(S)tick

[ZAMKNIĘTY]Wywiad z Dvrs ! :D

Polecane posty

Wywiad 
Ze
Stickiem              

Witam was drodzy forumowicze i forumowiczki. Chciałbym zaprosić was na wywiad. W nim będziecie mogli ujrzeć bardziej prywatne informację na temat jednego z naszych użytkowników. Kto to jest ? Myślę że wszyscy go doskonale znacie. Ja też go znam ale tak szczerze nie chce go znać xDD. Okey dość tych dewagacji. Przed wami @Dvrs BRAWO :D

Redaktor prowadzący - @(S)tick
Osoba odpowiadająca @Dvrs

Stick - Witam cię Dvrs bardzo serdecznie. Twoja obecność tutaj nie jest zaskoczeniem dla nikogo. Jesteś jednym z popularniejszych osób na forum, a więc wywiad z tobą to obowiązek. Pozwolisz że zadam ci kilkanaście pytań aby moi i twoi koledzy mogli się coś dowiedzieć o tobie. Zaczynamy więc wywiad pytaniem następującym ... Powiedz mój drogi jak masz na imię ?

Dvrs - Teoretycznie Maciej lecz praktycznie Maciek.

Stick - Aaaa Maciek z klanu o proszę. Nic nie mówiłeś że dostałeś angaż w Polskim serialu xD Macieju pozwól że będę tak się do ciebie zwracał, a ile masz lat ? 

Dvrs - Chyba 19 lecz nie jestem pewien xD

Stick - Jprd nawet nie wiesz ile masz lat ?? Ehhh to niezle pite być musiało wczoraj :D Dobrze oba pytania mamy za sobą. Pracujesz czy się uczysz ? Jesteś Szkolnym siusiakiem, czy masz ręce zapracowane jak ja gdy staram się zawiązać buty swoje ? 

Dvrs - Pracuję od dwóch tygodni w międzynarodówce, tzn jazda busem do 3.5t

Stick -  O proszę Woow uszanowanko. Czyli chcesz mi oraz naszym użytkownikom powiedzieć że jeżdzisz busem po europie, a po drodze łapiesz imigrantów i za każdy kilometr płacą ci gruby hajs ? 

Dvrs - Wiesz Stick gdybym cię nie znał to powiedział bym " A gówno ciebie to obchodzi ". Ale że wiem kim jesteś to odpowiem ci tak ... Wszystko się zgadza. Jeżdzę busem i zwiedzam europę.

Stick - No to gitarson. Masz jakieś rodzeństwo nad którym się znęcasz ? Siostrę którą bijesz młotkiem bądz brata którego wysyłasz po alkohol ?

Dvrs - Tak siostrę i brata.

Stick - Okey. Gdzie mieszkasz ? 

Dvrs -  Mieszkam w bloku nieopodal Wrocławia, lecz do końca 2018 roku będę się przeprowadzać do stolicy dolnego śląska czyli Wrocławia. 

Stick - Wrocław mówisz... byłem tam lata temu i tramwaje mi się strasznie podobały :D
Jak trafiłeś na naszą sieć ? 

Dvrs - Przez osobę zbanowaną której nicku wymawiać nie wolno :v

Stick - Ta co ty pierdzielisz ... Można tylko trzeba to cichutko powiedzieć :D
Kogo uważasz za najgorszą osobę na sieci ?

Dvrs - Nie ma takiej halo ? Ale jeśli nie dasz mi hajsu Stick to ty nią będziesz.

Stick - Ta jaki hajs wez ogarnij człowieku xDD
Następne pytanko ... Kogo uważasz za najlepszą osobę na Errorheadzie ? 

Dvrs - Kurdę wiele jest osób na równym poziomie, lecz dwie osoby się wyróżniają. Definitywnie to Majkon oraz @danny.

Stick - Ooo proszę. Ale pragnę zauważyć że zapomniałeś jeszcze o kimś. 

Dvrs - Niby o kim ? Jeśli myślisz lamusie że o tobie no to się grubo mylisz. Jesteś tylko leszczem który robi artykuły i nic poza tym xDD

Stick - Stary nie wiem co to miało znaczyć, ale powróćmy do następnego pytanka :D
Kto jest twoim " Guru " 

Dvrs - Kurdę oczywiście że @Malma :D

Stick - Wiesz powiem ci że nie tylko dla ciebie :P
Twoje zainteresowania ? Posiadasz jakieś ciekawe hobby ?

Dvrs - Sport, E-sport. Ostatnio zainteresowałem się również mechaniką samochodową :v

Stick - No no powiem ci że masz co robić po pracy :D 

Twoje plany na przyszłość ?

Dvrs -  Nie żyje przyszłością, ale to 3 dzieci i żona z gimbazy xD A tak serio to dobra praca. Fajny pies. Żona w domu i mogę umierać + wyjść z golda XD.

Stick - To ostatnie to takie najbardziej możliwe xD A co do reszty twoich planów oby się spełniły :P
Kim chciałbyś być jak doroszniesz ? xDD

Dvrs - W sensie już czy kiedyś ? XD

Stick - A skąd mam wiedzieć ? Nie ja pytania układałem ziom. Może być kiedyś :D

Dvrs - A bo ja wiem. Od dziecka marzyłem o lataniu. Pamiętam kiedyś jak huśtałem się na huśtawce i zanim poleciałem w swój pierwszy międzyosiedlowy lot to dałem koledze piątaka, i kazałem mu bujać mnie tak wysoko jak tylko może. Moja przygoda zakończyła się tuż po tym, jak wylądowałem 4 metry od huśtawki  xDDD

Stick - Przepiękna historia mordzio xDD
Jakiego typu filmy lubisz ? 

Dvrs - Nie oglądam TVN ani Polsatu czy jak kto woli ( Polszmatu ). Tylko YT :D

Stick - Szczerze ? Też nie jestem fanem TV.
Twoja potrawa życia ?

Dvrs - Schabooowe zdecydowanie :D

Stick - Ostatnie słowa na pożegnanie z użytkownikami ?

Dvrs - Daj trochę towaru i zawijam XDD

Stick -  Okey dam ale póżniej :D Dzięki za wywiad i dozobaczenia :D

Dvrs - Dzięki również mordeczko :D

Za wszelkie błędy ortograficzno-stylistyczne proszę wybaczyć. Wywiad udzielony za zgodą użytkownika [membe=Dvrs]. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Errorhead.pl 
2018

• Lubie to 4
  • Haha 1

Kozacki wywiad widać, że nie na sztywno robiony oby tak dalej.

• Lubie to 1

No w koncu i wywiadziki sie pojawiaja. Super wywiadzik, lajtowo sie czyta ;)

• Lubie to 1

No super wywiad, dobrze się czyta. Czekam jak ze mną zrobisz  1f604.png

• Lubie to 1
  • Haha 1

Przyjemnie się czytało ++

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować