Sign in to follow this  
Johny

[PRZYJETA]Roundsoundy.

Recommended Posts

Polecam kolegę w tych sprawach ma w tym naprawdę duże doświadczenie.

• Thanks 1

Na tak! Wszystkie supi dupi i wgl. Na Mirage idealne ;)

POLAĆ  chłopakowi brawa za jego chęci, za jego wiarę w to co robi. Niech więcej takich waćmościów ziemia nosi a niedługo każdy po kapuście dolarów w skrzynkach mieć będzie. Nie przestawaj walcz o lepsze jutro. A tera bez tego wstępu to gitezik mordo. Oby tak dalej :D:D

• Haha 1

Po 1 przesłuchałam do 15 roundsounda i już mi się nie podobało to, że są to same rapsy, pomijając fakt że znałam jeden. Rozumiem, że lubisz taki gatunek muzyki, ale uważam, że powinny być różnorodne.

Po 2 około 18 a 22 roundsound dopiero pojawiły się może 3 które znałam (PODKREŚLAM, nie muszę znać ich wszytskich, ale to same rapsy). 

Po 3 jak dla mnie to trochę stare te roundsoundy. Jeżeli miałabym być szczera to wolę aby każdy w osobnym temacie podawał swoje propozycje, a Ty jeżeli byś się zgodził to byś wycinał te rsy. 

Słucham wszystkiego co mi wpadnie w ucho, ale jednak nie jestem przekonana aby na serwerach było większość rapsów, ponieważ nie ma różnorodności i staną się one nudne. 

P.S Jeżeli wycinasz już je to staraj się aby one miały zbliżone czasy, np. do 15s lub 20s (to max jest) 

• Thanks 1

1 minutę temu, dopamina. napisał:

Po 1 przesłuchałam do 15 roundsounda i już mi się nie podobało to, że są to same rapsy, pomijając fakt że znałam jeden. Rozumiem, że lubisz taki gatunek muzyki, ale uważam, że powinny być różnorodne.

Po 2 około 18 a 22 roundsound dopiero pojawiły się może 3 które znałam (PODKREŚLAM, nie muszę znać ich wszytskich, ale to same rapsy). 

Po 3 jak dla mnie to trochę stare te roundsoundy. Jeżeli miałabym być szczera to wolę aby każdy w osobnym temacie podawał swoje propozycje, a Ty jeżeli byś się zgodził to byś wycinał te rsy. 

Słucham wszystkiego co mi wpadnie w ucho, ale jednak nie jestem przekonana aby na serwerach było większość rapsów, ponieważ nie ma różnorodności i staną się one nudne. 

P.S Jeżeli wycinasz już je to staraj się aby one miały zbliżone czasy, np. do 15s lub 20s (to max jest) 

Ok dzięki za rade. Jednak ludzie wolą teraz rap więc dlatego jest go aż tyle.

Dzięki wielkie za wkład, być może niektóre z nich będzie można wkrótce usłyszeć na serwerach.

• Thanks 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this