Zaloguj się, aby obserwować  
(S)tick

[ZAMKNIĘTY]Polka jako Assasin we Włoszech

Polecane posty

" Pierwszy dzień miesiąca wrzesień i jego skutki we Włoskiej miejscowości "

4c61995bc5165fe4c76956ba1b8acb11.jpg?ito

Do dramatycznych w skutkach wydarzeń doszło w Mantui na terenie północnych Włoch. Kobieta obywatelstwa Polskiego zaczeła nadziewać ludzi swym ostrym nożem przechodniów którzy spacerowali sobie po spokojnych ulicach miasta. Czyn ten wywołał falę niepokoju oraz niepewności. Według pierwszych ustaleń śledczych jedna osoba zmarła tuż po incydencie z udziałem polki, a pozostałych kilka zostały ciężko rannych. Czy jesteśmy świadkami szaleństwa które dzieje się na naszych oczach ? Czy sprzęt użytku domowego jest w stanie nie tylko ukroić małego kurczaka, ale również zrobić niezłą dziurę w brzuszku człowieka ? Czy niepewne chwile oraz brak popcornu w szafce jest w stanie wywołać w nas tak spontaniczną reakcję na zabijanie ludzi nożem ? A może była to tylko mała wprawka która jest we włoszech tak popularna jak skutery na ulicach Rzymu ? Nie wiem jestem tylko redaktorem na sieci Errorhead.pl i wszelkie pytania na te odpowiedzi pozostawiam tylko wam. 

Zródło: https://wiadomosci.onet.pl/swiat/wlochy-polka-zaatakowala-przechodniow-nozami/kzwbqyc

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować