Zaloguj się, aby obserwować  
(S)tick

[ZAMKNIĘTY]#72 Pytanie na dziś.

Polecane posty

bfkA8zi.png

Siemanooo boooom headshottt mordeczki wy moje :D Wielu z was zapewne pyta się teraz skąd się pojawił ? Skąd przybył ? Gdzie on znikł na tak długo. Odpowiedz jest jedna. Szukałem sensu życia swego, no i po dłuższych rozważaniach stwierdziłem że jestem tym samym debilem jakim byłem i że to co było niezmienne zawsze takie pozostanie xDD Dlatego niech was nie zdziwi jednodniowa przygoda w postaci dzisiejszego pytania na dziś. NIech was nie zmyli dzisiejsza przygoda czyli tajemnica pytania nr 72. Pierwszy dzień dla gówniarzy wracających do szkoły jest i moim pierwszym dniem w nowej epoce. W epoce szaleństwa i tego co było dawniej. A więc stabilnej i dobrze prosperującej ekipy w kąciku redaktorskim która dzielnie walczyła i będzie walczyć dalej o przejszyste niebo nad naszymi głowami, i fajnymi artykułami przed waszymi monitorami. A tak serio to czy sam czy z kimkolwiek z forum postaram się aby coś co było chlubą dawniej teraz nieco zapomnianą cześcią forum, znów stało się jego majestatem i złotą obrączką na palcu. :D Okey dosyć tego pierdolamento. 

Pytanie na dziś brzmi ... Kogo cenisz najbardziej na naszej sieci?

• Lubie to 2
  • Dziękuje 1

wszystkich :D

Wszystkich bez wyjątku, bo bez Was nie byłoby tego :P

• Lubie to 1

W końcu pytanka :D Czekałem i się doczekałem. Cenię wszystkich, nawet tych których nie lubię.

Wszystkich, gdyż każdy w jakimś stopniu tworzy część tej sieci. 

O kurła STICKUŚ <3 Siema siema, Wszystkich cenię 

Misiuuuu wrócił <3

Rejczel ze wszystkich ale bardziej tych którzy dali mi szansę rozwoju na sieci ^^

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować