Skocz do zawartości

Facebook Errorhead.pl

Obserwuj nas na Facebooku!

Obserwuj

Głosuj na nasze serwery!

Głosuj już teraz i pomóż w rozwoju serwerów

Zagłosuj

Zostan adminem na naszych serwerach!

Szybka rekrutacja jest otwarta

Złóż podanie!

Zgłoś błąd w stylu!

jeżeli widzisz jakieś błędy na forum, daj nam znać!

Zgłoś

Nie ma czasu na wyjaśnienia

Dołącz do nas lub zaloguj się, aby tworzyć z nami coś pięknego

SzatanPicolo

[ZAMKNIĘTY]Prawo Millenium

Rekomendowane odpowiedzi

SzatanPicolo
BL 1.6

Na dzisiaj przygotowałem kolejną serię australijskiej autorki Trudi Canavan. Jest to jej najnowsze dzieło i jak wiadomo spodobało mi się. Jako że jestem jej fanem to wszystkie jej książki mi się podobają ;D Nie udało mi się przeczytać jeszcze najnowsze części ale na pewno się to zmieni!

Charakterystyka ogólna:

Tytuł: Złodziejska magia

Seria: Prawo Millenium

Autor: Trudi Canavan

Gatunek: Fantastyka

Wydawnictwo: Galeria Książki

Więcej szczegółów:

Premiera książki: 2014-05-13

Język oryginału: Angielski

Ilość stron: 560

Cena: ok. 40 zł

OPIS:

W świecie, w którym magia napędza rewolucję przemysłową, student archeologii, Tyen, odkopuje księgę zwaną Vella, która posiada zdolność odczuwania. Vella – niegdyś młoda czarodziejka zajmująca się introligatorstwem – została zmieniona w pożyteczne narzędzie przez jednego z najpotężniejszych czarnoksiężników wszech czasów. Od tamtej chwili zbiera informacje, między innymi kluczowe wskazówki na temat katastrofy czekającej świat Tyena.

Tymczasem w krainie rządzonej przez kapłanów Rielle, córkę farbiarza, nauczono, że posługiwanie się magią oznacza okradanie aniołów. Wie jednak, że ma do tego talent, i że w mieście przebywa pewien zdeprawowany człowiek, który chętnie nauczy ją, jak się nią posługiwać – jeżeli tylko odważy się zaryzykować gniew aniołów.
Nie wszystko jednak jest zgodne z przekonaniami, w jakich wychowano Tyena i Rielle. Ani natura magii, ani prawa ich krajów. A nawet ludzie, którym ufają.

Zdjęcie Książki:

prawo-milenium-ksiega-1-zlodziejska-magi

źródło

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Johny^Opalony<>
Moderator

TematZamkniety.png

Ten temat został zablokowany przez załogę forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania oraz Naszą Polityka prywatności