Skocz do zawartości

Facebook Errorhead.pl

Obserwuj nas na Facebooku!

Obserwuj

Głosuj na nasze serwery!

Głosuj już teraz i pomóż w rozwoju serwerów

Zagłosuj

Zostan adminem na naszych serwerach!

Szybka rekrutacja jest otwarta

Złóż podanie!

Zgłoś błąd w stylu!

jeżeli widzisz jakieś błędy na forum, daj nam znać!

Zgłoś

Nie ma czasu na wyjaśnienia

Dołącz do nas lub zaloguj się, aby tworzyć z nami coś pięknego

GrAnTeSsO

[KOSZ]Przenoszenie

Rekomendowane odpowiedzi

GrAnTeSsO

Witam

OD 3 dni chyba najczesciej zostaje przeniesiony do tt... ja nie lubie w tych ułomach grać. Wiem i niektórzy z was wiedzą że na sto procent jest możliwość utworzenia skryptu który będzie sie pojawiał np. przed końcem rundy że zostajesz przenoszony i czy wyrażasz zgode. Ja w ciągu 3 dni zostałem przeniesiony 4 czy 5 razy a grałem w dniu maks 2 h? Najbardziej ten serwer uczepił sie mnie. I nie, nie jestem płaczkiem tylko wkurwia bo inaczej sie tego nazwać nie da jak przenosi... Albo utworzyć komende która np. zablokuje możliwość przenoszenia gracza. To już bardzo proste do zrobienia co? Ja sie na tym nie znam ale doskonale wiem że to możliwe i do spełnienia... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Evansov

Coś ty jarał? Primo to jest dział związany z forum, a więc propozycje odnoszą się do forum.

Ciebie interesuje dział z propozycjami do serwera. Nie napisałeś nawet o który serwer ci chodzi, zgaduje że dd2, choć nie wiem który.

Po za tym przenoszenie nie jest dla Ciebie, a dla drużyny i ma na celu z balansowanie rozgrywki, więc nie ma opcji, by coś takiego mieli wprowadzać, bo zaburzyłoby to rozgrywkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
syLU
Administrator

TematPrzeniesionyDoKosza.png

• Lubie to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania oraz Naszą Polityka prywatności