Sign in to follow this  
Nataniel

[ODRZUCONE]Podanie Na Redaktora

Recommended Posts

WYMAGANIA:
1. Staż na forum minimum 2 tygodnie.  X
2. 25 sensownych postów. X
3. Znajomość ortografii i interpunkcji. (CHECK)
4. Aktywność na forum. X
5. Umiejętność pracy w zespole. Jasne 

 

WZÓR:
Nick: Nataniel
Wiek: 15 lat
Coś o sobie (zalecana dłuższa wypowiedź): Witam, jestem Nataniel Uwielbiam śpiewać, ale tylko muzykę POP Gram w GTA V, a także League of legends Mówię w 4 językach Niemiecki Polski Angielski i Francuski Jestem z Niemiec, ale cała moja rodzina pochodzi z Polski i urodziłem się w Polsce Mieszkam w Niemczech już 14 lat
Doświadczenie w roli redaktora: (Zadne) 
Dlaczego mamy wybrać Ciebie na to stanowisko (zalecana dłuższa wypowiedź): Myślę że moja kandydatura na to stanowisko ma sens. Poszukiwacie nowych osób, które będą w przyszłości stanowić o sile forum, jak i działu redakcyjnego. Może i nie jestem mistrzem w sprawach 
redakcyjnych, jednakże prosze o przychylność jeśli chodzi o moje podanie. Mam zamiar dać z siebie wszystko. Moje zaangażowanie będzie ogromne. Dział redakcyjny będzie moim oczkiem w głowie. 
Pisząc to podanie, nie chce być tylko kimś kto próbuje stać się współtwórcą sieci ErrorHead, lecz chcę stać się jego członkiem jako redaktor, i realnie wpływać na jego los. Mam nadzieję że 
swoim podaniem ukazałem swą determinację oraz to, że mam chęć do pomocy.
Przykładowe 3 prace : Aktualnie posiadam jedną pracę, aczkolwiek ona nie jest dowodem na moje aktualne możliwośći. Jeśli trzy przykładowe artykuły mają zadecydować o moim tak albo nie jako redaktor na forum, to jak się ma do tego 100 tematów które mam zamiar stworzyć jako redaktor działu redakcyjnego ? Myślę że okres próbny którym zostane objęty zdecyduje o tym czy pozostane redaktorem bądz nie. Decyzję pozostawiam oczywiście głownym redaktorom.

Po 35 latach znowu się spotkali. Tak dziś wygląda obsada "Człowieka z blizną"

W Nowym Jorku w ramach Tribeca Film Festival odbyło się niezwykłe spotkanie z obsadą i twórcami kultowego "Człowieka z blizną". Jedno pytanie do Michelle Pfeiffer wywołało
oburzenie publiki.

Steven Bauer, Michelle Pfeiffer, Brian De Palma i Al Pacino znowu razem

Steven Bauer, Michelle Pfeiffer, Brian De Palma i Al Pacino znowu razem (Getty Images)

 

Gośćmi panelu dyskusyjnego, zorganizowanego po rocznicowym pokazie "Człowieka z blizną" ("Scarface") na Tribeca Film Festival, byli Al Pacino, Steven Bauer, Michelle Pfeiffer i reżyser Brian De Palma. Podczas trwającej 40 minut rozmowy jedno pytanie zadane przez prowadzącego sprawiło, że publika zaczęła buczeć i krytykować moderatora.

MTE0OTU3JD1qf2BhbAQ1YnMAYDB7RD09KFdhJDkc

 Jako ojciec córki jestem zaniepokojony obrazem twojego ciała – powiedział Jesse Kornbluth, który w nawiązaniu do kwestii przygotowań do roli zapytał Pfeiffer, ile wtedy ważyła.

Publika nie była zadowolona z postawy prowadzącego, natomiast aktorka przyznała, że nie potrafi odpowiedzieć na pytanie.

- Nie wiem, ale grałam bohaterkę uzależnioną od kokainy i taki wygląd był częścią roli – powiedziała aktorka, która pod koniec kwietnia będzie obchodzić 60. urodziny. Pfeiffer zdradziła również, że kiedy zdjęcia przedłużyły się z planowanych 3-4 miesięcy do pół roku, pod koniec pracy na planie umierała z głodu.

 

 Członkowie ekipy przynosili mi bajgle, tak byli przejęci moim stanem. Żyłam na zupie pomidorowej – wspominała Pfeiffer.

"Człowiek z blizną" Briana De Palmy wszedł na ekrany kin w 1983 r. Wcześniej ten sam tytuł nosił klasyczny film Howarda Hawksa z 1932 roku oparty na życiu Ala Capone. Aktualnie trwają prace nad kolejnym "Człowiekiem z blizną", który ma być adresowany do współczesnej widowni. Akcja zostanie przeniesiona z Miami do Los Angeles, a bohaterem będzie imigrant z Meksyku. W roli głównej wystąpi prawdopodobnie Diego Luna.

 

MTE0OTU3JD1qf2BgZgU1YnMAYDB7RD09KFdhJDkc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie rozumiem?

Owa treść jest skopiowana z: tego artykułu

Zarejestrowałeś się na forum i od razu piszesz podanie, zresztą nie spełniasz wymagań. Chyba nie muszę pisać, jakie jest moje zdanie :) 

 

/edit the end.

2.8 Wypowiadając się w podaniu musisz podać minimum 3 powodów za lub przeciw.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Natanielu, pomijając moją sympatię do Ciebie, bo jesteś naprawdę super gościem. Przy rozmowach na TeamSpeak'u można się z Tobą pośmiać i pożartować. Natomiast to jest forum, a Ty piszesz podanie o wstęp do grona, które mam pod swoimi skrzydłami. Bardzo mi przykro stwierdzać, że niestety muszę być na nie. Lata spędzone poza granicami Polski bardzo ograniczyły Twoją szansę na rozwój w aspekcie redaktorskim. Błędy ortograficzne, interpunkcyjne - na to nie ma miejsca w tak dużych ilościach u członka redakcji poważnej, prężnie rozwijającej się sieci. Kopiowanie artykułów również nie jest u nas zbyt mile widziane, gdyż muszę bronić w tym momencie sprawiedliwości względem pozostałych Redaktorów, którzy nie kopiują żadnego rodzaju publikowanych przez nich treści. Wszystkie ich prace wychodzą spod ich pióra i nikogo innego. Oczywiście, jak najbardziej - można WZOROWAĆ SIĘ na artykule wykonanym przez profesjonalistów w swoim fachu, natomiast kopiowanie nie wchodzi w grę. 

Pomijając wszelką sympatię jako porządny Redaktor Naczelny i jedna z osób decyzyjnych nie mogę zgodzić się na przyjęcie Twojej osoby. 

Pozdrawiam cieplutko. 


 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this