Zaloguj się, aby obserwować  
Nataniel

[ODRZUCONE]Podanie Na Redaktora

Polecane posty

WYMAGANIA:
1. Staż na forum minimum 2 tygodnie.  X
2. 25 sensownych postów. X
3. Znajomość ortografii i interpunkcji. (CHECK)
4. Aktywność na forum. X
5. Umiejętność pracy w zespole. Jasne 

WZÓR:
Nick: Nataniel
Coś o sobie (zalecana dłuższa wypowiedź): Witam, jestem Nataniel Uwielbiam śpiewać, ale tylko muzykę POP Gram w GTA V, a także League of legends Mówię w 4 językach Niemiecki Polski Angielski i Francuski Jestem z Niemiec, ale cała moja rodzina pochodzi z Polski i urodziłem się w Polsce Mieszkam w Niemczech już 14 lat
Doświadczenie w roli redaktora: (Zadne) 
Dlaczego mamy wybrać Ciebie na to stanowisko (zalecana dłuższa wypowiedź): Myślę że moja kandydatura na to stanowisko ma sens. Poszukiwacie nowych osób, które będą w przyszłości stanowić o sile forum, jak i działu redakcyjnego. Może i nie jestem mistrzem w sprawach 
redakcyjnych, jednakże prosze o przychylność jeśli chodzi o moje podanie. Mam zamiar dać z siebie wszystko. Moje zaangażowanie będzie ogromne. Dział redakcyjny będzie moim oczkiem w głowie. 
Pisząc to podanie, nie chce być tylko kimś kto próbuje stać się współtwórcą sieci ErrorHead, lecz chcę stać się jego członkiem jako redaktor, i realnie wpływać na jego los. Mam nadzieję że 
swoim podaniem ukazałem swą determinację oraz to, że mam chęć do pomocy.
Przykładowe 3 prace : Aktualnie posiadam jedną pracę, aczkolwiek ona nie jest dowodem na moje aktualne możliwośći. Jeśli trzy przykładowe artykuły mają zadecydować o moim tak albo nie jako redaktor na forum, to jak się ma do tego 100 tematów które mam zamiar stworzyć jako redaktor działu redakcyjnego ? Myślę że okres próbny którym zostane objęty zdecyduje o tym czy pozostane redaktorem bądz nie. Decyzję pozostawiam oczywiście głownym redaktorom.

Po 35 latach znowu się spotkali. Tak dziś wygląda obsada "Człowieka z blizną"

W Nowym Jorku w ramach Tribeca Film Festival odbyło się niezwykłe spotkanie z obsadą i twórcami kultowego "Człowieka z blizną". Jedno pytanie do Michelle Pfeiffer wywołało
oburzenie publiki.

Steven Bauer, Michelle Pfeiffer, Brian De Palma i Al Pacino znowu razem

Steven Bauer, Michelle Pfeiffer, Brian De Palma i Al Pacino znowu razem (Getty Images)

Gośćmi panelu dyskusyjnego, zorganizowanego po rocznicowym pokazie "Człowieka z blizną" ("Scarface") na Tribeca Film Festival, byli Al Pacino, Steven Bauer, Michelle Pfeiffer i reżyser Brian De Palma. Podczas trwającej 40 minut rozmowy jedno pytanie zadane przez prowadzącego sprawiło, że publika zaczęła buczeć i krytykować moderatora.

MTE0OTU3JD1qf2BhbAQ1YnMAYDB7RD09KFdhJDkc

Jako ojciec córki jestem zaniepokojony obrazem twojego ciała – powiedział Jesse Kornbluth, który w nawiązaniu do kwestii przygotowań do roli zapytał Pfeiffer, ile wtedy ważyła.

Publika nie była zadowolona z postawy prowadzącego, natomiast aktorka przyznała, że nie potrafi odpowiedzieć na pytanie.

- Nie wiem, ale grałam bohaterkę uzależnioną od kokainy i taki wygląd był częścią roli – powiedziała aktorka, która pod koniec kwietnia będzie obchodzić 60. urodziny. Pfeiffer zdradziła również, że kiedy zdjęcia przedłużyły się z planowanych 3-4 miesięcy do pół roku, pod koniec pracy na planie umierała z głodu.

Członkowie ekipy przynosili mi bajgle, tak byli przejęci moim stanem. Żyłam na zupie pomidorowej – wspominała Pfeiffer.

"Człowiek z blizną" Briana De Palmy wszedł na ekrany kin w 1983 r. Wcześniej ten sam tytuł nosił klasyczny film Howarda Hawksa z 1932 roku oparty na życiu Ala Capone. Aktualnie trwają prace nad kolejnym "Człowiekiem z blizną", który ma być adresowany do współczesnej widowni. Akcja zostanie przeniesiona z Miami do Los Angeles, a bohaterem będzie imigrant z Meksyku. W roli głównej wystąpi prawdopodobnie Diego Luna.

MTE0OTU3JD1qf2BgZgU1YnMAYDB7RD09KFdhJDkc

Nie rozumiem?

Owa treść jest skopiowana z: tego artykułu

Zarejestrowałeś się na forum i od razu piszesz podanie, zresztą nie spełniasz wymagań. Chyba nie muszę pisać, jakie jest moje zdanie :) 

/edit the end.

2.8 Wypowiadając się w podaniu musisz podać minimum 3 powodów za lub przeciw.

Natanielu, pomijając moją sympatię do Ciebie, bo jesteś naprawdę super gościem. Przy rozmowach na TeamSpeak'u można się z Tobą pośmiać i pożartować. Natomiast to jest forum, a Ty piszesz podanie o wstęp do grona, które mam pod swoimi skrzydłami. Bardzo mi przykro stwierdzać, że niestety muszę być na nie. Lata spędzone poza granicami Polski bardzo ograniczyły Twoją szansę na rozwój w aspekcie redaktorskim. Błędy ortograficzne, interpunkcyjne - na to nie ma miejsca w tak dużych ilościach u członka redakcji poważnej, prężnie rozwijającej się sieci. Kopiowanie artykułów również nie jest u nas zbyt mile widziane, gdyż muszę bronić w tym momencie sprawiedliwości względem pozostałych Redaktorów, którzy nie kopiują żadnego rodzaju publikowanych przez nich treści. Wszystkie ich prace wychodzą spod ich pióra i nikogo innego. Oczywiście, jak najbardziej - można WZOROWAĆ SIĘ na artykule wykonanym przez profesjonalistów w swoim fachu, natomiast kopiowanie nie wchodzi w grę. 

Pomijając wszelką sympatię jako porządny Redaktor Naczelny i jedna z osób decyzyjnych nie mogę zgodzić się na przyjęcie Twojej osoby. 

Pozdrawiam cieplutko. 

5ad78296cbfa6_podanieodrzucone.png.ca5a6864eacf38992db09e4dd52f5470.png

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować