Skocz do zawartości

Facebook Errorhead.pl

Obserwuj nas na Facebooku!

Obserwuj

Głosuj na nasze serwery!

Głosuj już teraz i pomóż w rozwoju serwerów

Zagłosuj

Zostan adminem na naszych serwerach!

Szybka rekrutacja jest otwarta

Złóż podanie!

Zgłoś błąd w stylu!

jeżeli widzisz jakieś błędy na forum, daj nam znać!

Zgłoś

Nie ma czasu na wyjaśnienia

Dołącz do nas lub zaloguj się, aby tworzyć z nami coś pięknego

SzatanPicolo

[ZAMKNIĘTY]Drużyna

Rekomendowane odpowiedzi

SzatanPicolo
BL 1.6

No cześć to znowu ja :D Ostatnio coś dużo się wypowiadam w tym dziale, no ale co poradzę jak chce się dzielić moimi zainteresowaniami, w tym przypadku książkami które lubię i które jak zawsze Serdecznie Polecam! Dzisiaj znów seria. Wspomniałem już o niej wcześniej podczas "Zwiadowców". Ta za to seria jest trochę inna lecz cały czas jest to to same uniwersum i jak ktoś chce szukać to znajdzie nawiązania jednej do drugiej w trakcie czytania. No co mogę więcej sam o niej powiedzieć, dalej ją zbieram mam dopiero 5 Tomów a seria cały czas jest rozwijana. Flanagan cały czas coś piszę za co mu dziękuję ;) . Jak ktoś lubi książki przygodowe to coś dla niego, w szczególności jeśli spodobają mu się "Zwiadowcy".

Charakterystyka ogólna:

Tytuł:  Drużyna Tom 1 "Wyrzutki"

Autor: John Flanagan

Gatunek: Literatura przygodowa, fantasy

Wydawnictwo: Jaguar

Więcej szczegółów:

Premiera książki: Maj 2012

Język oryginału: Angielski

Ilość stron: 440

Cena: 23 zł

OPIS:

Hal Mikkelson, syn poległego w walce skandyjskiego bohatera i aralueńskiej matki, musi się bardzo postarać, by udowodnić swą wartość. Nie odziedziczył po ojcu potężnej postury i imponującej siły mięśni. Niepozorny, niewysoki, nieśmiały, Hal staje jednak na czele jednej z drużyn, lecz Czaple nie prezentują się zbyt imponująco: Stig na przykład, choć potrafi się bić i ma krzepę, jest porywczy i umie trzymać języka za zębami; osiłek Ingvar ma kiepski wzrok; bliźniaki bezustannie się kłócą, a Jesper jest zwykłym złodziejaszkiem...

Czy Czaplom uda się przekonać oberjarla Eraka, że zasługują na miano prawdziwych wojowników?

Zdjęcie Książki:

Wyrzutki. Drużyna. Tom 1 - Flanagan John | Książka w Sklepie EMPIK.COM

• Super 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Narcotic.
Moderator

TematZamkniety.png

Ten temat został zablokowany przez załogę forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania oraz Naszą Polityka prywatności