Skocz do zawartości

Facebook Errorhead.pl

Obserwuj nas na Facebooku!

Obserwuj

Głosuj na nasze serwery!

Głosuj już teraz i pomóż w rozwoju serwerów

Zagłosuj

Zostan adminem na naszych serwerach!

Szybka rekrutacja jest otwarta

Złóż podanie!

Zgłoś błąd w stylu!

jeżeli widzisz jakieś błędy na forum, daj nam znać!

Zgłoś

Nie ma czasu na wyjaśnienia

Dołącz do nas lub zaloguj się, aby tworzyć z nami coś pięknego

SzatanPicolo

[ZAMKNIĘTY]Jednym zaklęciem

Rekomendowane odpowiedzi

SzatanPicolo
Moderator

Cześć kolejną książką jest Jednym Zaklęciem. Jest to jedna z pierwszych książek jakie przeczytałem w życiu( nie liczę lektur szkolnych itp ). Opisuje ona przygody Tobiasa pewnego młodzieńca który znał tylko jedno zaklęcie. Więcej nie zdradzam bo nie ma to najmniejszego sensu. Autor również napisał kilka innych książek w tym uniwersum, jednakże w dzisiejszych czasach ciężko je znaleźć przetłumaczone po polsku. Niestety też jeśli spodoba się wam styl pisania tego autora to nie oczekujcie za wiele. Inne serie, które miałem okazję zacząć czytać nie mogłem ich skończyć z powodu braku książek. Aktualnie inne serie można spotkać tylko w prywatnych biblioteczkach. Ale mimo wszystko bardzo serdecznie polecam, gdyż książka jest fenomenalna mimo tylu lat. :D

Charakterystyka ogólna:

Tytuł:  Jednym Zaklęciem

Autor: Lawrance Watt-Evans

Gatunek: Literatura Fantasy

Wydawnictwo: Amber

Więcej szczegółów:

Premiera książki: 12 Luty 1987

Język oryginału: Angielski

Ilość stron: 268

Cena: Ciężko określić przez wzgląd na wiekowość książki, osobiście dla mnie ma wartość sentymentalną bo mam jedno z pierwszych polskich wydań z 1991 roku.

OPIS:

Za morzem w dalekim Starym Ethshar znajdowały się smoki, z którymi można było walczyć, księżniczki i złoto do zdobyci, magiczne zamki i wiedźmy znające tajemnice nieśmiertelności. Ale do takich osiągnięć czarnoksiężnik, który znał tylko jedno zaklęcie, nie mógł aspirować. 

Tobas schował swoje aspiracje do pustego żołądka i wyruszył na poszukiwanie przygody....

Zdjęcie Książki:

Jednym zaklęciem - Lawrence Watt-Ewans - Allegro.pl - Cena: 3,99 ...

• Super 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Narcotic.
Moderator

TematZamkniety.png

Ten temat został zablokowany przez załogę forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Warunki użytkowania oraz Naszą Polityka prywatności