Zaloguj się, aby obserwować  
DORAD0

[ODRZUCONA]Pytanio-skarga.

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Twój nick: Dorad0
Nick osoby, którą oskarżasz: LuckyDog 
Powód skargi: Niesłuszne przyjęcie? 
Opis Sytuacji: Nie jest to tyle co skarga a pytanie, jednak można to podciągnąć pod skargę

A więc dzisiaj LuckyGod otrzymał admina, jednak czy tak odpowiedzialną rolę może pełnić osoba która niespełna kilka godzin przed nadaniem rangi dostała bana za skracanie?

Ogólnie Lucky ma 154* bany głównie za sm_test jednak ma również 6 banów za; skracanie x4, retry oraz uciekanie z tt. Z czego jego ostatni ban miał miejsce kilka godzin przed zostaniem adminem (będę to powtarzął, bo mnie ten fakt irytuje)

Poza tym osoba ta nie przeszła w pełni mutacji i wiem że nie jest to powód aby odbierać mu admina, ale po coś chyba jest "mikro po mutacji 16+"

I teraz moje w pełni rozwinięte pytanie;

Czy na prawdę taką funkcję może pełnić ktoś taki, człowiek który przed otrzymaniem tego przywileju bez przerwy *najwyraźniej* skracał  nadużywał komend, których nie powinien? 

Godzina i data raczej nie są potrzebne.

I jeżeli jest to przez administrację w pełni akceptowalne, temat można zamknąć, jednak chciałbym odpowiedź jeśli można :P

Dowody: http://sb.errorhead.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_1:0:182864690&Submit

EDIT: właśnie jakaś osoba dostała permanentnego za niespełnianie życzeń tt, czy ban nie powinien być krótszy? Możliwe że pomyłka 

EDIT2: zapraszam graczy do wypowiadania się w wątku na ten temat

EDIT3: Swoją drogą, podczas spectowania serwera, "od 5 rund" jak on powiedział (lucky) zbanował jedynie mnie, a było kilka osób które powinien, chociażby za skracanie, czy niespełnianie życzeń tt mówie o tym bo było to bardzo frustrujące. 

Edytowano przez DORAD0
  • Lubie to 2

LuckyDog to bardzo dobry admin a sam nie raz można zobaczyć jak ty za przeproszeniem odpierdalasz na serwie i to niszczy całą zabawę.  Jak to mówisz on nie zasługuję  na admina pomyśl że może być mu smuto jak tak mówisz bo on może miał marzenie żeby zostać adminem a ty przez to że dostałeś tylko bana od razu płaczesz On jest tylko człowiekiem myślisz że będzie widział dokładnie wszystkich kto skraca itp. Moim zdaniem LuckyDog to bardzo dobry admin.

• Haha 2

Jestem nowy ale  wypowiem się  na ten temat.

Zgadzam się z DORAD0 i sam widzałem moment w którym został zbanowany za skracanie chociaż jeszczę z 5 osób skracało i to bardzo.

a co do LuckyDoga to dzisiaj z rana widzałem na własne oczy jak skracał DOSŁOWNIE CAŁĄ mapę wykorzystując(nie pamiętam jak ta mapa się nazywała)

więc twierdzę że nie powienien być adminem. 

Dziękuje za przeczytanie i życze miłego dnia!

• Dziękuje 1

@Gr3mi Admin nie może patrzeć na kilka osób jednocześnie jeśli widzisz że ktoś skraca napisz na u@ i admin popatrzy na tą osobę tyle ode mnie :)

• Lubie to 1
  • Haha 1

Tylko każdy mu mówił w każdej rundzie że ci i ci skracają ale nie lepiej nie banować

• Dziękuje 1

5 minut temu, Misio Pysio napisał:

@Gr3mi Admin nie może patrzeć na kilka osób jednocześnie jeśli widzisz że ktoś skraca napisz na u@ i admin popatrzy na tą osobę tyle ode mnie :)

Jest runda 20

Lucky siedział od 15

Ja w 15 skracałem

i przez ten cały czas obserwował mnie?

skoro było jescze kilka osób.

Tak było.

• Lubie to 1

18 minut temu, Adulovsky napisał:

LuckyDog to bardzo dobry admin a sam nie raz można zobaczyć jak ty za przeproszeniem odpierdalasz na serwie i to niszczy całą zabawę.  Jak to mówisz on nie zasługuję  na admina pomyśl że może być mu smuto jak tak mówisz bo on może miał marzenie żeby zostać adminem a ty przez to że dostałeś tylko bana od razu płaczesz On jest tylko człowiekiem myślisz że będzie widział dokładnie wszystkich kto skraca itp. Moim zdaniem LuckyDog to bardzo dobry admin.

Chyba nie muszę mówić że jest to typowy "fanboizm".

Mógłbyś podać jakiś rzetelny argument, jak np. Misio, a nie tylko mówić jaki on to jest dobry.

@DORAD0 po pierwsze nie patrzylem na Ciebie 5 rund ( po co ? ), patrzylem od rundy 18 a po prostu napisalem Ci, ze bylem od 15 rundy na serwerze. Po drugie nie moge ogladac wszystkich na raz, rozumiem ktos powiedzial, ze ktos skraca tylko jak ja tego nie widzialem to nie dam bana, osoba ktora powiedziala nie ma ssow tez osoby ktora skraca nie zbanuje. Po trzecie ktos mi napisal, ze ludzie skracaja to wbilem na serwer. Po czwarte mam 6 banow, no i co z tego ? Po piate nie ma czegos takiego jak mikrofon 16+ ( slowa opiekuna serwera DD ). @OzjaszGoldberg po co te ssy jak one mowia tylko to ze bylem na spec, chyba ze chodzi Ci ze jedna osoba wpisala retry ( dostala bana ). Jeszcze raz @DORAD0 EDIT3: Swoją drogą, podczas spectowania serwera, "od 5 rund" jak on powiedział (lucky) zbanował jedynie mnie, a było kilka osób które powinien, chociażby za skracanie, czy niespełnianie życzeń tt mówie o tym bo było to bardzo frustrujące.  Po pierwsze nie zbanowalem tylko Ciebie. Po drugie ja nie moge kazdego zobaczyc ze skraca. Tyle ode mnie

18 minut temu, LuckyDog napisał:

@DORAD0 po pierwsze nie patrzylem na Ciebie 5 rund ( po co ? ), patrzylem od rundy 18 a po prostu napisalem Ci, ze bylem od 15 rundy na serwerze. Po drugie nie moge ogladac wszystkich na raz, rozumiem ktos powiedzial, ze ktos skraca tylko jak ja tego nie widzialem to nie dam bana, osoba ktora powiedziala nie ma ssow tez osoby ktora skraca nie zbanuje. Po trzecie ktos mi napisal, ze ludzie skracaja to wbilem na serwer. Po czwarte mam 6 banow, no i co z tego ? Po piate nie ma czegos takiego jak mikrofon 16+ ( slowa opiekuna serwera DD ). @OzjaszGoldberg po co te ssy jak one mowia tylko to ze bylem na spec, chyba ze chodzi Ci ze jedna osoba wpisala retry ( dostala bana ). Jeszcze raz @DORAD0 EDIT3: Swoją drogą, podczas spectowania serwera, "od 5 rund" jak on powiedział (lucky) zbanował jedynie mnie, a było kilka osób które powinien, chociażby za skracanie, czy niespełnianie życzeń tt mówie o tym bo było to bardzo frustrujące.  Po pierwsze nie zbanowalem tylko Ciebie. Po drugie ja nie moge kazdego zobaczyc ze skraca. Tyle ode mnie

1. Otóż miałem powody by tak sądzić, ponieważ odpowiedziałeś mi w bardzo sugestywny sposób. https://imgur.com/a/AXU6d7r

2. Okej, okej, nie każdy posiada niezwykła umiejętność zapamiętywania i klikania.

3. Nie wiem w ogóle po co to pisałeś...

4. Ano to że admin nie powinien mieć banów, no tak czy nie? A ty masz ich 154* xd. Swoja drogą śmieszne, bo "podanie" o admina napisałeś wczoraj o 10, dzisiaj dostałeś bana czyli najwyraźniej w ogóle nie zależało ci na pełnieniu tej funkcji, bo na pewno się nie starałeś. 

5. Eh, widać że administracja ma słabą organizację, bo dzisiaj nawet był o tym komunikat od któregoś z adminów. 

6. Teraz czas na cyferki.

Ozjasz napisał o 21:47 (w sensie dał te ssy) czyli Gr3mi zrobił to jeszcze wcześniej, a ty bana dałeś mu o 22:10 czyli po poście Ozjasza.

Wychodzi twoja nieudolność. 

Nie wiem co to za gówno-burza, no ale muszę napisać 

Zacznijmy od tego ze @DORAD0 zacząłeś nie dawno grać na naszych serwerach, od razu Ci się nic nie podobało, mówiłaś jaka ta Administracja zła itd

Na serwerach Dr NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK MIKRO PO MUTACJI CZY 16+. Większość graczy na serwerach Dr to są młodsi, więc śmiało mogą używać mikro, pod warunkiem ze go za dużo nie używają 

Admin nie ma na celu siedzieć całe życie w spekcie i patrzyć kto skraca kto nie, bo jak by miał się tak do wszystkiego doczepiać to zostało by max z 5 osób na serwie. Widzi ze ktoś skraca to daje bana proste. Głupotą jest wchodzenia specjalnie na spekta i sprawdzanie każdego gracza. Wbijają do nas rożni gracze z innych sieci i na innych serwerach maja całkowicie rożne zasady, zamiast banować to chyba lepiej upomnieć gracza co zrobił nie tak a nie dawać mu bana, bo gracze piszą na u@ 

Następny argumentem jest to czemu jak osoba była wcześniej karana na serwie nie może zostać adminem? Każdy ma szanse pokazania się z lepszej strony i może nie jedna osoba która uważacie dobrze by się sprawdziła jako Admin na serwerze    

Jak dobrze @LuckyDog jest Świeżakiem, więc daj my mu trochę czasu żeby się nauczył dobrze  wykonywać swoją prace na serwerze 

Większość graczy ma ból tak zwanej dupy, ze tacy a nie inni Admini zostają przyjęci, potem plączą na forum jaki to Admin zły, żeby jak najszybciej się go pozbyć a dobrym przykładem jest Small, kazdy to mówił jak to on zły, ze nie ma mutacji, kogo wybierzecie na tych adminów itd itd. Młody ogarnia bardzo dobrze, to ze wam się nie podoba ze Mutacji nie przeszedł to ja nie widzie sensu granie na tym serwie jak tu większość młodych graczy jest co lubią sobie pogadać i maja nawet czasami mniej niż te 12 lat a ogarniają temacik bardziej niż starsi gracze

Więc moim zdaniem Skarga ogólnie jest bezsensu, to ze graczom nie podoba się dany admin to nie znaczy ze od razu ma dostać Degradacje. Jak Dla mnie LuckyDog narazie sobie świetnie radzi, jak czegoś nie wie zawsze do mnie na pw pisze.  Pozdrawiam Pijany Squbi :D 

• Dziękuje 1
  • Haha 1

10 godzin temu, SqubiDoo napisał:

Nie wiem co to za gówno-burza, no ale muszę napisać 

Zacznijmy od tego ze @DORAD0 zacząłeś nie dawno grać na naszych serwerach, od razu Ci się nic nie podobało, mówiłaś jaka ta Administracja zła itd

Na serwerach Dr NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK MIKRO PO MUTACJI CZY 16+. Większość graczy na serwerach Dr to są młodsi, więc śmiało mogą używać mikro, pod warunkiem ze go za dużo nie używają 

Admin nie ma na celu siedzieć całe życie w spekcie i patrzyć kto skraca kto nie, bo jak by miał się tak do wszystkiego doczepiać to zostało by max z 5 osób na serwie. Widzi ze ktoś skraca to daje bana proste. Głupotą jest wchodzenia specjalnie na spekta i sprawdzanie każdego gracza. Wbijają do nas rożni gracze z innych sieci i na innych serwerach maja całkowicie rożne zasady, zamiast banować to chyba lepiej upomnieć gracza co zrobił nie tak a nie dawać mu bana, bo gracze piszą na u@ 

Następny argumentem jest to czemu jak osoba była wcześniej karana na serwie nie może zostać adminem? Każdy ma szanse pokazania się z lepszej strony i może nie jedna osoba która uważacie dobrze by się sprawdziła jako Admin na serwerze    

Jak dobrze @LuckyDog jest Świeżakiem, więc daj my mu trochę czasu żeby się nauczył dobrze  wykonywać swoją prace na serwerze 

Większość graczy ma ból tak zwanej dupy, ze tacy a nie inni Admini zostają przyjęci, potem plączą na forum jaki to Admin zły, żeby jak najszybciej się go pozbyć a dobrym przykładem jest Small, kazdy to mówił jak to on zły, ze nie ma mutacji, kogo wybierzecie na tych adminów itd itd. Młody ogarnia bardzo dobrze, to ze wam się nie podoba ze Mutacji nie przeszedł to ja nie widzie sensu granie na tym serwie jak tu większość młodych graczy jest co lubią sobie pogadać i maja nawet czasami mniej niż te 12 lat a ogarniają temacik bardziej niż starsi gracze

Więc moim zdaniem Skarga ogólnie jest bezsensu, to ze graczom nie podoba się dany admin to nie znaczy ze od razu ma dostać Degradacje. Jak Dla mnie LuckyDog narazie sobie świetnie radzi, jak czegoś nie wie zawsze do mnie na pw pisze.  Pozdrawiam Pijany Squbi :D 

Gram tu praktycznie od początku, tylko że zmieniałem nick i robiłem przerwę.

Założę się że wczoraj był taki komunikat na serwerze, ale okej jak nie ma to okej.

I nikt mu nie każe, ale jeżeli już to robi to niech ogląda wszystkich a nie jedną osobę.

Ale kurde, typ składa podanie na admina i ma za przeproszeniem wy***ane... bo dalej skraca i dostaje bana, i taka osoba ma dostać admina? To tak jakby więzień poprosił o przepustkę, zabił kogoś następnego dnia i dostał przepustkę, no absurdalne to jest.

Tacy admini, czyli ci którzy są banowani bez przerwy i dostają przywileje, dziwisz się? xD

A dla mnie nie, ten perm dla kogoś za niespełnianie życzeń xD ale to takie tam 

Jeżeli twierdziś że bezsensu, oki. Nie chodzi o to że mi się nie podoba. 

Nie rozumiem co Cię tak boli w tym ,że ktoś dostał admina ,zasługuje na admina to go dostał temat do zamknięcia.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować