Zaloguj się, aby obserwować  
JAmbo

[ZAMKNIĘTY]odwołanie

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Nick na serwerze: JAmbo
SID/IP: STEAM_0:0:61103723
Admin, który nadał bana: Small
Link do demka:
Link do bana: http://sb.errorhead.pl/index.php?p=banlist&advSearch=Jambo&advType=name
Komentarz: Dostałem bana, gdyż podobne obraziłem admina small jednak taka sytuacja dzisiejszego dnia nie miała miejsca. Przyznaje się jakiś czas temu mogło to się zdarzyć gdyż czasami rozkręcę sie na dh ale przeważnie jest to dla fanu i dla śmiechu. Każdy wie jaki jestem z administracji ale nie obrażam adminów w sposób który mógł by się skończyć banem. Z moich obserwowań admin "small" nie jest lubianą osobą na serwerze i nie potrafi adminować gdyż częste bany i groźby są nie słuszne.

ps. 

Przed banem small groził mi degradem i powoływał się na opiekuna kolejnym jego zdaniem było stwierdzenie, że Właściciele serwerowni Malma i Majkon oraz opiekun rozmawiają już o mim degradu. J

Światkiem @Misio Pysio, @mati200302

Edytowano przez JAmbo
  • Dziękuje 1
  • Przykro mi 1

Napisano (edytowany)

@JAmbo nic nie mówił przez 5 minut po czym dostał bana na 1d w powodzie było napisane " Obraza i wulgaryzmy" lecz nikogo nie obrażał przez całą mapę

Edytowano przez Misio Pysio
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1

Napisano (edytowany)

JAmbo jest nie winny, widziałem tą sytuację. 

Edytowano przez mati200302
JAmbo ma zawsze rację

Napisano (edytowany)

Pierwsza sprawa to ja wyraziłem zgodę na tego bana!

Jesteś chamski I wulgarny,czasami słyszałem co mówisz i jak się odnosiszA za ucieczkę powinieneś dostać większego bana.

Nie dostaniesz ub, moja decyzja!

Masz problem bo ktoś zwrócił ci uwagę i od razu dasy....

Edytowano przez Szajbus
  • Haha 1

Przedwczoraj zacząłeś obrażać gracza więc ci zwróciłem uwagę po czym  zacząłeś mnie obrażać, gdy powiedziałem że dostajesz bana wyśmiałeś mnie i powiedziałeś ze ,,gów**  Ci mogę zrobić'' powiedziałeś ,,elo"  i wyszedłeś z serwera, wczoraj cię zobaczyłem na serwerze i dostałeś bana za ostatnie wulgaryzmy i ucieczkę przed banem.

• Przykro mi 1

Kierując się słowami opiekuna .

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować