LuckyDog

[ODRZUCONE]Podanie Na Moderatora

Polecane posty

Nick: LuckyDOg
Imię: Kuba
Czas, który możesz poświęcić na forum: około 1-2 godzin
Doświadczenie: Brak
Czemu chcesz zostać moderatorem na Naszej Sieci: Gram na serwerze od miesiąca, mam na serwerze przegrane prawie 90 godzin
Czy jest coś co chciałbyś wnieść na forum będąc na randze moderatora:Nie
Coś o sobie: Jestem Kuba mam 14 lat interesuje się komputerami
Jak trafiłeś na Naszą sieć: Szukając serwera deathrun na serwerach społeczności
Jak zachowasz się w sytuacji, kiedy nowy użytkownik spamuje w nieodpowiednich działach: Daje mu upomnienie, jeżeli nie skutkuje daje mu gaga na 30 minut
Co zrobisz w sytuacji, kiedy jeden z moderatorów będzie prowokował innego użytkownika: Uspokajam moderatora żeby się ogarnął
Co zrobisz gdy na Czatboxie trwa kłótnia kilku użytkowników, którzy nie zachowują kultury:  Uspokajam ich, jezeli nie skutkuje gaguje wszystkich 
Co zrobisz gdy jeden z użytkowników nie zastosował się do wzoru, którego wymaga dany dział: Mowie mu by przeczytal jeszcze raz ten dział
Co należy zrobić w przypadku, gdy konwersacja prowadzona w temacie odchodzi od sedna danego postu: Przywrócić temat konwersacji
Co zrobisz w sytuacji, kiedy Moderator zacznie nadużywać swoich praw:

Co zrobisz, gdy jeden z użytkowników napisze do Ciebie upraszając się o reputację w swoim temacie:
Jakie cechy powinna mieć osoba sprawująca Range Moderatora: Miły, pomagający, przyjazny, punktualny

• Haha 1

Moderator =/= admin serwera. Jest to o wiele odpowiedzialniejsza funkcja. Wejdź w dział DR i tam złóż podanie na admina. Mylisz pojęcia ;)

Odrzucam.

• Lubie to 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.