Sign in to follow this  
Uszaty

[ODRZUCONE]Moderator

Recommended Posts

Nick
Imię: Mateusz
Wiek: 15
Czas, który możesz poświęcić na forum:  Myślę,ze 3H dziennie,ale to zależy od dnia, czasami mogę i więcej czasami mniej wiadomo jak to jest. :)
Doświadczenie: Bylem na 1 serwerze death run , moderatorem. 
Czemu chcesz zostać moderatorem na Naszej Sieci: Jest to jedyna sieć na której przebywam.Chciałbym w jakiś sposób pomoc przy jej rozwoju.
Czy jest coś co chciałbyś wnieść na forum będąc na randze moderatora: Raczej nie,bo forum dobrze funkcjonuje. 
Coś o sobie: Jak wyżej pisałem mam na imię Mateusz mam 15 lat i mieszkam aktualnie w Pszczynie.Głównie interesuję się komputerami,grami,esportem.Kiedyś dużo grałem na gitarze.
Jak trafiłeś na Naszą sieć: Trafiłem tu przez  :'D
Jak zachowasz się w sytuacji, kiedy nowy użytkownik spamuje w nieodpowiednich działach: Napiszę mu co źle robi,dam mu link do regulaminu,żeby go sobie przeczytał.Jak nie pomoże to nadam ostrzeżenie.
Co zrobisz w sytuacji, kiedy jeden z moderatorów będzie prowokował innego użytkownika: Powiadomię o tej sytuacji Administrację.
Co zrobisz gdy na Czatboxie trwa kłótnia kilku użytkowników, którzy nie zachowują kultury: Postaram się na początku napisać,żeby się uspokoili,wyrażali do siebie.Jak nie pomoże to nadam ostrzeżenie.
Co zrobisz gdy jeden z użytkowników nie zastosował się do wzoru, którego wymaga dany dział: Napiszę wtedy post w jego temacie,żeby to poprawił i mu powiem gdzie ma wzór.
Co należy zrobić w przypadku, gdy konwersacja prowadzona w temacie odchodzi od sedna danego postu: Napiszę czego dotyczy konkretny temat.Jeśli dalej będzie to lekceważone nadam ostrzeżenie.
Co zrobisz, gdy jeden z użytkowników napisze do Ciebie upraszając się o reputację w swoim temacie: Najpierw mu napiszę,że nie ma czegoś takiego.Jeśli dalej będzie upraszał się to wtedy dam mu ostrzeżenie.
Co zrobisz w sytuacji, kiedy Moderator zacznie nadużywać swoich praw: Powiadomię administrację.

Jakie cechy powinna mieć osoba sprawująca Range Moderator: Moderator powinien być sprawiedliwy,pomocny,odporny na trolli,odpowiedzialny,miły i wesoły :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ledwo się zarejestrowałeś. Złożyłeś podanie na Multiadmina, które zostało odrzucone a teraz składasz podanie na jeszcze bardziej odpowiedzialną rangę bez spełnienia chociażby jednego wymogu. 
Posiedzieć trochę z nami, daj się poznać i wtedy próbuj swoich sił na danym stanowisku. Na dzień dzisiejszy odrzucam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

5XL7pLz.png

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this