Zaloguj się, aby obserwować  
Uszaty

[ODRZUCONE]Moderator

Polecane posty

Nick
Imię: Mateusz
Wiek: 15
Czas, który możesz poświęcić na forum:  Myślę,ze 3H dziennie,ale to zależy od dnia, czasami mogę i więcej czasami mniej wiadomo jak to jest. :)
Doświadczenie: Bylem na 1 serwerze death run , moderatorem. 
Czemu chcesz zostać moderatorem na Naszej Sieci: Jest to jedyna sieć na której przebywam.Chciałbym w jakiś sposób pomoc przy jej rozwoju.
Czy jest coś co chciałbyś wnieść na forum będąc na randze moderatora: Raczej nie,bo forum dobrze funkcjonuje. 
Coś o sobie: Jak wyżej pisałem mam na imię Mateusz mam 15 lat i mieszkam aktualnie w Pszczynie.Głównie interesuję się komputerami,grami,esportem.Kiedyś dużo grałem na gitarze.
Jak trafiłeś na Naszą sieć: Trafiłem tu przez  :'D
Jak zachowasz się w sytuacji, kiedy nowy użytkownik spamuje w nieodpowiednich działach: Napiszę mu co źle robi,dam mu link do regulaminu,żeby go sobie przeczytał.Jak nie pomoże to nadam ostrzeżenie.
Co zrobisz w sytuacji, kiedy jeden z moderatorów będzie prowokował innego użytkownika: Powiadomię o tej sytuacji Administrację.
Co zrobisz gdy na Czatboxie trwa kłótnia kilku użytkowników, którzy nie zachowują kultury: Postaram się na początku napisać,żeby się uspokoili,wyrażali do siebie.Jak nie pomoże to nadam ostrzeżenie.
Co zrobisz gdy jeden z użytkowników nie zastosował się do wzoru, którego wymaga dany dział: Napiszę wtedy post w jego temacie,żeby to poprawił i mu powiem gdzie ma wzór.
Co należy zrobić w przypadku, gdy konwersacja prowadzona w temacie odchodzi od sedna danego postu: Napiszę czego dotyczy konkretny temat.Jeśli dalej będzie to lekceważone nadam ostrzeżenie.
Co zrobisz, gdy jeden z użytkowników napisze do Ciebie upraszając się o reputację w swoim temacie: Najpierw mu napiszę,że nie ma czegoś takiego.Jeśli dalej będzie upraszał się to wtedy dam mu ostrzeżenie.
Co zrobisz w sytuacji, kiedy Moderator zacznie nadużywać swoich praw: Powiadomię administrację.

Jakie cechy powinna mieć osoba sprawująca Range Moderator: Moderator powinien być sprawiedliwy,pomocny,odporny na trolli,odpowiedzialny,miły i wesoły :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ledwo się zarejestrowałeś. Złożyłeś podanie na Multiadmina, które zostało odrzucone a teraz składasz podanie na jeszcze bardziej odpowiedzialną rangę bez spełnienia chociażby jednego wymogu. 
Posiedzieć trochę z nami, daj się poznać i wtedy próbuj swoich sił na danym stanowisku. Na dzień dzisiejszy odrzucam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować