Uszaty

[ODRZUCONE]Multi Admin

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Nick: Mateusz
Steam ID:  STEAM_0:0:245713869
Doświadczenie: Mam admina na 1 serwerze  csgo a duklanie na   Deathrun . Posiadalem tez kiedys admina na paru innych serwerowniach glownie na trybach DD2 , FFA , BHOP . Raz posiadalem admina na serwerze CS 1.6 , na trybie Surf . Gram w CSGO 4 lata to konto jest akurat nowe bo na starych 2 dostałem vaca za skinchangera . Zapoznałem się z sourcemodem jeszcze bardziej odkad posiadam admina na innych serwerach i mysle ze go znam 8/10 . Znam większość komend na serwerach Sourcemod z Amx troche slabiej mi idzie bo prawie wogule z nimi nie mam doswiadczenie , ale dosc szybko sie ucze . Gram 4fun nie dla rangi . Umiem pomoc jesli ktos tego potrzebuje i staram sie utrzymywac porzadek na serwerach by gracze przestrzegali regulaminu , nie faworyzuje graczy wszystkich traktuje tak samo .
Ilość godzin, która poświęcasz na grę dziennie: 2-4

Na jakich serwerach posiadasz admina: , Death-run
Coś o sobie: Mam na imię Mateusz i mam 15lat , moja pasja jest koszykówka nie za dobrze w nią gram ale jak mówiłem wcześniej szybko się uczę , staram się osiągnąć swój cel tak szybko jak to możliwe ale najpierw staram się na niego zasłużyć , jestem dość mila i pomocną osoba , jeśli ktoś potrzebuje pomocy może na mnie liczyć , nie lobie się wywyższać ani pokazywać ze jestem tym lepszym , wole dostosowywać się do otoczenia ale dalej być sobą i nic tego nie zmieni . Lubie zwierzęta sam posiadam jedno , a dokładnie jest to kot . Często  wychodzę z kolegami na miasto , choć lubię tez dość długo pograć jeśli jest taka możliwość.

Edytowano przez Uszaty

Zapraszam najpierw do złożenia podania na admina serwera DR, później na Multi Admina.

5XL7pLz.png

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.