Zaloguj się, aby obserwować  
ѕαנмσиッ

[ODRZUCONE]Podanie na Modka

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Staż na forum minimum miesiąc. JEST
2. Minimum 16 lat. JEST
3. Znajomość regulaminu. JEST
4. Brak ostrzeżeń na swoim koncie.  Czekam za odjeciem warna,kod wyslany do @Malma
5. Aktywność na forum. JEST
6. Znajomość języka polskiego.  JEST
7. 50 sensownych postów JEST

Nick: sajmon :)
Imię: Krystian
Czas, który możesz poświęcić na forum: 3-4h
Doświadczenie: W cs'a gram juz 9 lat a w moderowaniu forum 3 lata
Czemu chcesz zostać moderatorem na Naszej Sieci: Chce pomoc w rozwoju sieci
Czy jest coś co chciałbyś wnieść na forum będąc na randze moderatora: Porzadek i kulture na czacie jak i tematach
Coś o sobie: 

Witam, mam na imię Krystian, pochodzę z małej wioski w okolicach Koła i mam 19 lat  Chciałbym zgłosić swoją kandydaturę na posadę Moderatora Forum.Od Września bd chodził do IV klasy Technikum Samochodowego (ehh już tyle lat mineło).W cs'a gram juz ponad 10 lat,zaczynałem jak każdy jak retard ale wiadomo każdy z czasem nabiera doświadczenia i było coraz lepiej.W przeszłości byłem włascicielem sieci Cs-forest i Bombastyka,były swoją wystrwałością doprowdziłem cs-forest do punktu w którym była jedną z najszybciej i najlepiej rozwijającą się sięcią serwerów w Polsce.Interesuję się sportem jak i polityka w wolnym czasie lubię pogrzebać w szablonach  

Jak trafiłeś na Naszą sieć: cssetti
Jak zachowasz się w sytuacji, kiedy nowy użytkownik spamuje w nieodpowiednich działach:Pouczenie/warn
Co zrobisz w sytuacji, kiedy jeden z moderatorów będzie prowokował innego użytkownika: Ostrzezenie/pouczenie jezeli to niepomoze to warn
Co zrobisz gdy na Czatboxie trwa kłótnia kilku użytkowników, którzy nie zachowują kultury: Daje ostrzezenie
Co zrobisz gdy jeden z użytkowników nie zastosował się do wzoru, którego wymaga dany dział: Zamykam temat i prosze o zastosowanie sie do wzoru
Co należy zrobić w przypadku, gdy konwersacja prowadzona w temacie odchodzi od sedna danego postu: Upomnienie
Co zrobisz, gdy jeden z użytkowników napisze do Ciebie upraszając się o reputację w swoim temacie: Osztrzegam i informuje go ze nie ma prawa tego robic
Co zrobisz w sytuacji, kiedy Moderator zacznie nadużywać swoich praw: Zglaszam to Czerwonym
Jakie cechy powinna mieć osoba sprawująca Range Moderatora: Opanowanie,sumiennosc i wyrozumialosc

@Drive jest to skopiowanej ze starego mojego podania na innej sieci ;)

/Drive
Rozciągnąłeś nam troche temat, ale już poprawiłem.
Przyznaj się lepiej skąd skopiowałeś punkt "Coś o sobie" ;)

Edytowano przez ѕαנмσиッ

Na tak

+ ładnie napisane podanie 

+ duży staż na forum

+ doświadczenie 

Neutral ale po tym co przeczytałem raczej nie 

Spełniasz wszystkie wymogi i to jest plus ale jednego nie mogę zrozumieć i się mogę przysrać..

Czemu tylko w punkcie "Coś o sobie" potrafisz używać znaków interpunkcyjnych i pisać estetycznie a w resztę podania masz tzw. wylane?

Piszesz podanie a robisz takie byki jak "Osztrzegam" lub " niepomoze" no kuźwa ziomuś coś jest chyba nie halo, popraw bo oczy aż szczypie :_:

+wymagania 

+aktywny

-ESTETYKA PODANIA 

Popracuj nad pisownią, ale nie tylko  (znaki interpunkcyjne, błędy stylistyczne/językowe) bo jako moderator trzeba ją mieć na wysokim poziomie. Następnym razem trochę bardziej się wysil pisząc podanie na moderatora bo to odpowiedzialna posada i jeśli będziesz chciał spróbuj ponownie za 7dni.

Niestety, ale odrzucam.

PS. Zniknąłeś mając admina po czym dostałeś degradacje i nagle wracasz pisząc, że masz aktywność na forum? Coś tu jest chyba nie halo.

5XL7pLz.png

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować