Zaloguj się, aby obserwować  
ampriL

[PRZYWITANY] Witam Serdecznie

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Cześć! Mam na Imię Bartosz lat 25 już na karku. Mieszkam w Bydgoszczy taka większa wieś :D Pracuje w Firmie FROSTA na stanowisku Operator Maszyn.

Przyszedłem z sieci Cs-Zn podaje nazwę ponieważ nam sieć upada i nikt od was tam nie pójdzie.

Interesuje się od kilku lat amatorsko Djką, nagrywam sety w gatunkach " Electro - House, Dance, Ambeat, Hardstyle, Techno " Muzykę jaką aktualnie słucham i która bardzo wpadła mi w ucho jest to Trance przy której latam jak pojebany :D  Dla zainteresowanych mogę zawsze podrzucić Mixa najnowszego dla sprawdzenia umiejętności :) 
Od czasu do czasu mógłbym robić Unikatowe Sety specjalnie na wasze Forum gdy tylko lepiej się zapoznamy i zaufamy :) 

Do tego jestem zagorzałym graczem CS:GO mam swoją ekipę do gier MM ale z chęcią mogę też z wami pograć, ranga aktualnie LE. 

Mam nadzieje że się wszyscy polubimy i stworzymy razem najlepszą sieć w Internetach <3 

Do zobaczenia na serwerach CS:GO ! 

Edytowano przez ampriL

Siema

Hej. Mimo, że nie gustuje w takiej muzyce to zawsze możesz podesłać na PW link do odsłuchu.

Peace :)

12 minut temu, Wons napisał:

Hej. Mimo, że nie gustuje w takiej muzyce to zawsze możesz podesłać na PW link do odsłuchu.

Peace :)

Podsyłam :) 

Witam 

To wołaj swoich ziomeczków może im też sie tu spodoba :D 

I hejka ;)

2 godziny temu, Malma napisał:

To wołaj swoich ziomeczków może im też sie tu spodoba :D 

I hejka ;)

Wydaje mi się że im to się już zbrzydło :/ 

// Zawsze warto spróbowac @ampriL :D / Malma

Łapka w góre za Trance bo sam go słucham od przeszło 12 lat. Zwłaszcza w wykonaniu legendy gatunku Trance a więc Armin'a van Buurena. Inni też są niezli. Above Beyond. Paul Van Dyk. Markus Schulz. OceanLab. ATB, no ale Armin przebija ich o klase, a jego audycja radiowa A State of Trance jest tego dowodem.  

Godzinę temu, (S)tick napisał:

Łapka w góre za Trance bo sam go słucham od przeszło 12 lat. Zwłaszcza w wykonaniu legendy gatunku Trance a więc Armin'a van Buurena. Inni też są niezli. Above Beyond. Paul Van Dyk. Markus Schulz. OceanLab. ATB, no ale Armin przebija ich o klase, a jego audycja radiowa A State of Trance jest tego dowodem.  

To jeszcze ja dodam od siebie " Dash Berlin, Cosmic Gate, Alexander Popov, Orjan Nilsen, Solarstone" a co do ASOT to słucham od 320 więc już kupa czasu :)

elo

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować