Zaloguj się, aby obserwować  
Lemon©Toxic©

Niesłuszny Ban

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Twój nick:✪LemOn✪Toxic✪

Nick osoby, którą oskarżasz:V!PeR ❤Natalia❤

Powód skargi:Niesłuszny ban

Opis sytuacji:Dostałem bana za to że wpisałem !free za bh z odstępem i dzieki temu nie zaakceptowało mi freeruna  i zaczełem odpalać pułapki admin powiedział że tak nie mozna i dał mi bana na  5h i 20 min

Dowody:https://imgur.com/a/OaaWQhI

Godzina i data zdarzenia:19:55 04 sierpnia 2018

Mapa: deathrun_deluxe_csgo_v2

Edytowano przez Lemon©Toxic©

@V!PeR Zapraszam do wypowiedzi.

Jest to robienie błąd TT, ban jak najbardziej słuszny.

Albo dajesz Free albo odpalasz proste to tak ja w sklepie dam Ci za darmo ale musisz zapłacić xD

Admin zrobił co musiał, chodź do czasu bana się nie zgodzę

Ban za wpisanie sm_free? xD jaja sobie robicie?

Ban jak najbardziej niesłuszny. Jeśli T daje free, to ct daje mu to, co chce T, lecz jeśli T odpala ct wybiera co chce.

Przykładowa sytuacja na serwerze T NIE ODPALAŁ, lecz nie zaakceptowało mu free, więc ct bierze co chce :)

Jeśli T ODPALAŁ, i wpisał free, po czym mu to free zaliczyło, to można podpiąć to pod jakieś "oszukiwanie", i  dać mu bana :), lecz jeśli T tak po prostu sobie wpisał free po czasie 20 sekund (komenda przestaje działać). W czym problem???????????????????????????????????????????????????????.

Squbi nie masz racji, a co do twojego przykładu uwaga CS NIE JEST ŻYCIEM.

Co do samego admina. Jakiś czas temu została przyjęta na niego skarga, więc czemu Viper nie dostał nawet warna?

Ps: Nie raz byłem świadkiem, jak admin na serwerze zachowywał się jak ______. Cały czas przeklina i wyzywa się z kolegami używając chatu głosowego. Również skraca itp :)

Według mnie na serwer deathrun powinna zostać wprowadzona jakaś reforma, ponieważ Admini, oraz bardzo często gracze NAWET przy obecności admina robią co chcą. Codziennie wchodząc na dr jestem świadkiem wyzywających się dzieci, albo adminów.

Na serwerze aktualnie nie ma siły wyższej, niż admin, i nie boję się tego powiedzieć, bo tak po prostu jest.

Do administracji wyższej i opiekuna: myślę, że warto się w końcu zająć tym serwerem, bo nie idzie on w dobrą stronę.

Dodam jeszcze, że nie jestem teraz nawet w stanie sprawdzić sytuacji na dr, ale jestem na 99.9% przekonany, że przez te pare dni nic się nie zmieniło.

• Lubie to 1
  • Haha 1

No co mam tu powiedzieć Lemon dostał bana za wpisanie free czy jak on to powiedział "zbaitowanie" i odpalał pułapki może, i czas był trochę za długi. Squbi pisze co innego P4R4NOIA co innego nie wiem nie lepiej napisać jakiegoś regulaminu? Po za tym P4R4NOIA nie skracam pułapek od kiedy dostałem informacje od pewnej osoby, żebym już lepiej nie skracał Zgadzam się z wypowiedzią Squbi " Albo dajesz free albo odpalasz" na serwerze też jest wiele nowych graczy, których często spotykam którzy nie mają np pojęcia o DR itp. więc jak zobaczą free to jest free, a nie że ktoś odpala sobie i wgl. 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować