Zaloguj się, aby obserwować  
Knight

[PRZYJETE][Redaktor] Knight

Polecane posty

GvsjlBq.png

WYMAGANIA:
1. Staż na forum minimum 2 tygodnie. 
2. 25 sensownych postów. 
3. Znajomość ortografii i interpunkcji.
4. Aktywność na forum.
5. Umiejętność pracy w zespole. 

WZÓR:
Nick: Knight
Coś o sobie (zalecana dłuższa wypowiedź): Coś o sobie.. ekhym, z tym będzie ciężko. Nie lubię mówić oraz nie umiem o mojej osobie, ale zacznijmy. Nazywam się Jędrek, mieszkam w województwie dolnośląskim. Nie mam żadnego konkretnego hobby. Interesuję się grafiką komputerową na poziomie amatorskim, bawię się czasem w Gimpie, ale raczej nic więcej w tym kierunku nie robię. W wolnym czasie czasami ćwiczę, ale jestem strasznie leniwy.. i jeden/dwa dni poćwiczę, a potem odkładam ''na jutro''. Kiedyś dużo czasu spędzałem na dworze, poza domem, a teraz może 1-2 razy na tydzień gdzieś wyjdę. Trochę mi się to nie podoba i mógłbym to zmienić, ale już pewnych fajnych osób w mojej okolicy nie ma, a jestem raczej osobą nieśmiałą, aby kogoś poznać heh.. Często słucham muzyki i się wyłączam od ludzi, a to w aucie, autobusie, domu. Po prostu nie widzę życia bez muzyki, nawet, gdybym miał słuchać jakiegoś gatunku, który mi się nie podoba. Jeśli chodzi o gry to nie jestem nałogowym graczem, kiedyś byłem, ale teraz więcej czasu spędzam na oglądaniu seriali, youtube lub przeglądaniu internetu - w sumie wychodzi na to samo, że większość czasu spędzam przed komputerem. Jeśli już gram to raczej w minecraft (tak.. nie każdy lubi) lub The Forest z moją żonką 9_9. Nie wiem co mógłbym jeszcze o sobie napisać. Jak napisałem powyżej, ciężko mi jest ocenić samego siebie.
Doświadczenie w roli redaktora: Zerowe, Elly mnie poprosiła, zachęciła. Trzeba mieć ten pierwszy raz?
Dlaczego mamy wybrać Ciebie na to stanowisko (zalecana dłuższa wypowiedź): Wspominałem wcześniej, że jestem osobą leniwą, ale to raczej chodzi o życie poza komputerem.. czasami serio nie chce mi się odrywać od komputera (zła cecha :/), ale jeśli już mam coś wykonać w ''świecie wirutalnym'' to raczej robię to sprawnie i szybko, jeśli czas pozwala. Jeżeli chodzi o umiejętność pracy w zespole to dobrze sobie radzę, wielokrotnie byłem w administracji, więc wiem jak to wszystko działa i wiem jak się zachowywać. Poniekąd o.O. Czasami jestem denerwującą i uporczywą osobą, dziecinną, ale to raczej zależy od danych osób - i od ich poczucia humoru & ogólnego charakteru.
Przykładowe 3 prace: Wywiad z Eweliną

• Lubie to 1

Jaj jestem na tak:

-2 tygodnie, ale jesteś Rozgadany ;)

+Wiek

+Ładne podanie

+Fajny wywiadzik ;)

+Chęci ;)

• Lubie to 1

No niech będzie, dam Ci TAK

Powody:

- Wiek,

- Chęć pomocy,

- Nawet dobry ten wywiad,

- Mam nadzieję, że nie znudzi Ci się szybko ta ranga.

• Lubie to 1

Jestem oczywiście na tak, znam Cię i Twój zapał do pracy. Myślę, że ta posada zmobilizuje Cię do rozwoju, więc dlaczego miałabym Ci w ten sposób nie doradzić? 

Cieszę się jak ktoś ma możliwość kształtowania swoich umiejętności. Szczególnie jeśli są to osoby takie jak Ty - którym można zaufać. 

• Dziękuje 1

Na TAK :

+ wiek

+ zaangażowanie 

+ ładne podanie 

+ dobry wywiad 

- doświadczenie ale szybko się uczysz 

• Lubie to 1

Podanie przyjmuję  jako Redaktor Naczelny na okres dwóch tygodni. Będziesz pod stałą obserwacją @Elly, która stanie się dla ciebie swoistym opiekunem w dziale redakcyjnym. Gratulację i życzę powodzenia w rozwijaniu redakcji. ! 

• Dziękuje 1

5ad782cc46b7e_podanieprzyjte.png.6b886c3f22cd860359737e90d00cdf51.png

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować