Zaloguj się, aby obserwować  
♕ ηємσ

[PRZYJETE]Podanie Rybki <3

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Nick: ✩Nemuuuś;3✩ 
Coś o sobie Cześć nazywam się. Mateusz . Wiele, bardzo wiele osób mnie kojarzy jako fajnego, dobrego, ale co najważniejsze, bardzo ogarniętego chłopaka, który potrafi wiele zdziałać.

Doświadczenie w roli redaktora. Posiadałem redaktora już wielokrotnie. Moje doświadczenie jest przeogromne, oraz znane wielu osobom. Przez bardzo długi okres czasu mogłem szczycić się rangą redaktor. 
Dzięki wytrwałości oraz dążeniu do doskonałości w każdej pracy, zyskałem uznanie tak szanowanej i lubianej osoby jaką jest Stick. To on ukazał mi piękno kryjące się w dziale redaktorskim, 
i to dzięki niemu tak naprawdę moja przygoda dopiero się zaczeła. Na swoich barkach miałem ciężar odpowiedzialności za stanowisko redaktora sieci. Będąc nim musiałem wykazywać się
wieloma pozytywnymi cechami, które są od zawsze moimi dobrymi stronami. 
Artykuły, wiadomości ze świata i z Polski, przeróżne ciekawostki, to mój chleb powszedni. Dzięki
swoim rzetelnym oraz bardzo krótkich lecz ujmujących swą prostotą pracom, mogłem cieszyć się uznaniem wielu użytkowników. 

Dlaczego mamy cię wybrać na to stanowisko. Moje podanie nie jest bez przyczyny. Tak jak i wy postawiliście sięc bo wierzycie w jej sukces, tak samo jak i ja 
wierze w swoją misję tworzenia działu redakcyjnego. Chcę swoim doświadczeniem wesprzeć owy dział i postarać się wprowadzić świeżość. Kolejna osoba w dziale stanie się belką która
będzie podtrzymywać budynek na wburzonych falach oceanu. Bardzo pragnę aby zostać redaktorem, i chcę również aby dano mi szansę jako nowy użytkownik. Będzie to znakomita okazja aby ukazać solidarność
z nowym redaktorem, który chce wesprzeć w działaniach tutejszych stałych pisarzy. 

Przykładowe 3 prace.

Posiadam prace z wielu wielu sieci. @(S)tick widział owe prace, był świadkiem mojej rzetelnej i wytrwałej pracy. On wie że mierze wysoko, mierze daleko, mierze po posade redaktora na sieci ErrorHead.

Nie posiadam prac, jednakże nie sa one gwarancją oraz wiarygodnością iż jestem faktycznie dobrym redaktorem. Swoją sumienną aktualną pracą zamierzam wypracować sobię markę dobrego redaktora !

Edytowano przez ✩Nemuuuś;3✩
  • Lubie to 1

Pewne TAK.

+ Wiek

+ Doświadczenie

+ Staranność

+ Chęci

• Dziękuje 1

Jako jedna z Redaktorów Naczelnych przyjmuje Cię na stanowisko Redaktora w porozumieniu ze @(S)tick na okres próbny 2 tygodni. 

Pozdrawiam i życzę powodzenia w odnalezieniu się w naszym gronie. 

• Dziękuje 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować