Zaloguj się, aby obserwować  
Knight

[ZAMKNIĘTY][#1] Wywiad z Elly

Powinienem kiedyś spróbować przeprowadzić kolejny wywiad?  

11 użytkowników zagłosowało

Ankieta jest zamknięta na nowe głosy
  1. 1. Powinienem kiedyś spróbować przeprowadzić kolejny wywiad?

Polecane posty

Z góry informuję, że jest to mój pierwszy wywiad, jakikolwiek miałem zaszczyt przeprowadzić. Przepraszam także za moje błędy ortograficzne, interpunkcyjne, jeśli pojawią się w owej treści. Nikt nie jest idealny. ;)

mWnYidS.png

Legenda

Niebieski - Ja

Bialutki - @Elly

Witam. Dzisiejszy wywiad przeprowadzę z obecną redaktorką Elly. Na początek przedstaw się, opisz siebie.

Cześć wszystkim. Zapewne jak już większość z Was wie - mam na imię Ewelina i pełnię funkcję jednego z Redaktorów na tutejszym forum. Jeśli miałabym opisać siebie to zdecydowanie musiałabym użyć takich sformułowań jak "dusza towarzystwa" i "niekryty krytyk" także dla siebie i własnych prac. Ciągle się rozwijam i myślę, że to jest najważniejsze.

Rozwijając wątek - Czym się interesujesz, co robisz w wolnym czasie?

Nie da się ukryć, że jestem zakochana na zabój w grafice komputerowej i efektach wizualnych. Wiele swojego czasu poświęciłam na samodzielny rozwój swoich możliwości. Wszystko co osiągnęłam zawdzięczam nie tylko sobie, bo również zdarzały się chwile zwątpienia czy zawahania. Wtedy najważniejsze jest wsparcie i szczera rozmowa. Jestem samoukiem, nie wzoruje się na nikim, więc motywacja sama w sobie jest mi potrzebna i cały swój wolny czas staram się poświęcić właśnie tym osobą, które dają mi wsparcie i swoją obecnością sprawiają radość.

Wspominając o twoim zainteresowaniu z grafiką to chciałbym zaprosić jeszcze nieobeznane osoby do galerii Eweliny: » Kliknij tutaj «. Wracając do twojej ostatniej wypowiedzi na temat osób (przyjaciół), którzy Ciebie wspierają. Swoje życie towarzyskie kręci się bardziej wokół wirtualnego czy raczej rzeczywistego?

Trudno odpowiedzieć na to pytanie biorąc pod uwagę fakt, że jestem wręcz uzależniona od zbierania potencjalnych materiałów, które mogą mi się przydać w pracach graficznych. Uważam, że na chwilę obecną stanowczo więcej czasu poświęcam mojej pasji niżeli życiu prywatnemu.

Planujesz zostać profesjonalnym grafikiem (pracując w firmie lub prywatnie) czy raczej tylko hobbistycznie?

Na chwilę obecną jestem w trakcie planowania założenia swojej własnej firmy, ale do tego mi jeszcze wiele brakuje. Jak już wspomniałam - jestem samoukiem co za tym idzie żadnego potwierdzenia moich umiejętności na papierze np. w formie dyplomu. Także jest to duże ryzyko. Mimo wszystko.

Rozumiem. Dowiedzieliśmy się o tobie dużo ciekawych rzeczy, ale przenieśmy się teraz na naszą sieć. Jak przywędrowałaś do ErrorHead?

Na ErrorHead.pl zaprosiła mnie nasza Właścicielka. Jest to tak prawdę mówiąc szybka reaktywacja poprzedniej sieci. Malma myślę, że wie do czego jestem zdolna i w związku z tym zaproponowała mi powrót na moją rangę, z której na poprzedniej odsłonie zrezygnowałam. Jestem jedną z osób, które angażują się w wykonywaną pracę, a takich ludzi tutaj brakowało.

Rąk do pracy teraz na pewno nie brakuje, jako, że sieć ''jest świeża'' potrzeba jeszcze trochę czasu, aby rozjaśniała, a do tego trzeba zaangażowania i cierpliwości. Wspomniałaś o Malmie, jak się spotkałyście? Znasz się też z innymi aktualnymi członkami administracji?

Moje znajomości z Administracją nie są zbyt długie. Stanowczo Malwinę poznałam jako pierwszą przez Właścicielkę jej byłej sieci. Na początku co ciekawe nie utrzymywałyśmy przyjaznych stosunków, co okazało się nieporozumieniem. Bliższe koleżeństwo rozpoczęło się po wyjaśnieniu sytuacji. Potem poznałam Pixusia i Majkona mniej więcej w tym samym czasie. Natomiast eQQ jest dla mnie kompletnie nową osobą, ale wydaje się bardzo sympatyczny i bezkonfliktowy.

Codziennie poznaje się nowych ludzi, czasami dobrych, jest też ta druga strona. Najważniejsze jest to, aby w kręgach mieć zaufane osoby. Wracając na kurs sieci. Myślisz, że ErrorHead ma szansę się wypić w 'dzisiejszych' czasach na liście sieci serwerów cs? Czy uważasz, że aktualny stan naszej sieci zmierza w dobrą stronę?

Myślę, że z obecną Administracją, która codziennie swoją ciężką pracą sprawia, że sieć staje się coraz lepsza i bardziej dopracowana jesteśmy w stanie wybić się spośród miliona innych sieci przede wszystkim dlatego, że nikogo nie gonimy, nie mamy parcia na szkło i każdy stara się robić swoje nie zważając na ranking, który przecież nie dotyczy społeczności, która króluje na danej sieci, a to przecież o to w tym wszystkim chodzi. Liczą się zawarte dobre znajomości, sympatyczni ludzie i komfort gry.

A jeśli chodzi o Ciebie w roli sieci, uważasz, że masz szansę wspiąć się wyżej w hierarchii czy niekoniecznie ci na tym zależy?

Obecnie dobrze się czuję w roli Redaktorki, natomiast nie mówię o tym, że nie mam ambicji i chęci większej pomocy ze swojej strony. Nie jestem osobą, która domaga się wyższej rangi - myślę, że gdy będą potrzebowali pomocy to dadzą mi o tym znać i na to liczę jeśli zajdzie taka potrzeba. Zdecydowanie do działania potrzebny jest motyw i wiedza, że ktoś to doceni. Obecna społeczność i Administracja chociaż w części to docenia, więc to wzajemna korzyść, bo lubię być pomocna w dodatku w aspekcie, który jest nazywany również moją pasją czy zainteresowaniem.

Okej, myślę, że na tym zakończymy mój pierwszy wywiad. Dziękuję Ci za poświęcony czas. Na koniec - chciałabyś coś dodać od siebie lub kogoś pozdrowić?

Chciałabym bardzo serdecznie podziękować Ci za poświęcony czas dla mnie oraz za to, że pomyślałeś w momencie swojego pierwszego wywiadu o mojej osobie. Bardzo miło mi z tego powodu. Myślę także, że jesteś bardzo dobry w te klocki i powinieneś spróbować swoich sił w naszym gronie redaktorskim, natomiast decyzję musisz podjąć sam.

Pomyśli się. Jeszcze raz dziękuję.

Korzystając z okazji chciałabym pozdrowić wszystkie przyjazne osoby na sieci, a szczególnie wyższą Administrację i moje kochane grono redaktorów.

~Knight

• Lubie to 3
  • Dziękuje 2

Dziękuję za ten wspaniały wywiad. Przyznam, że wcale nie czułam presji udzielania wywiadu. Jak dla mnie była to normalna rozmowa i tak prawdę mówiąc o to w tym chodzi - żeby rozmówca tak się czuł. 

Bardzo fajnie Ci poszło, dlatego zapraszam do napisania podania na Redaktora naszej sieci :)

• Dziękuje 1

Dobre pytania i dobre odpowiedzi, fajnie gdyby każdy udzielał takich odpowiedzi jak Elly wtedy można poznać bliżej tą osobę. Liczę na dalszy ciąg wywiadów ze strony redaktorów. 

Pozdrawiam 

• Dziękuje 1

Spoko wywiad, lecz te kolory mało co się odróżniają (przynajmniej u mnie).

• Dziękuje 1

Jest gut, ale właśnie zmieniłbym kolorki pytań, słabo się to odróżnia. Tak to spoko, jak najbardziej. :)

• Dziękuje 1

3 minuty temu, PIXUŚ napisał:

Jest gut, ale właśnie zmieniłbym kolorki pytań, słabo się to odróżnia. Tak to spoko, jak najbardziej. :)

20 minut temu, Jasiu napisał:

Spoko wywiad, lecz te kolory mało co się odróżniają (przynajmniej u mnie).

Gdybym mógł. Czas do edycji postu już minął.

Powiem, że wywiad czytało się z bardzo fajnym odczuciem - Elly nie odpowiadała pytaniem na pytanie, tak jak robią to niektórzy. Po przeczytaniu ma się wrażenie jakby na jakimś stopniu znałybyśmy się prywatnie. Bardzo ładne pytania, na miejscu i przede wszystkim nienachalne. Bardzo wielki plusik za to, lecz tak jak mówili poprzednicy, kolorki! No i jeszcze taka maluuutka ode mnie uwaga, przed wstawieniem przeczytaj dokładnie na głos wywiad - wtedy rzucą Ci się w oczy literówki czy też grafy. 

Poza tym wszystko jest świetnie, tak trzymaj. :)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować